MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Kolizja na parkingu

« poprzednia strona

Strona 4 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Str 4 z 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Richmond

Post #1 Ocena: 0

2016-11-26 22:19:37 (7 lat temu)

Richmond

Posty: 28860

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Znajoma miala przypadek, ze van zaczal na nia cofac, wiec polozyla motocykl i porysowal sie. Dorobila sie przy okazji lekkich siniakow.

Dostala odszkodowanie za naprawe motocykla chyba z 900 funtow (byl dosc stary i tani) i oddzielna kwote za obrazenia. W sumie podobna sytuacja. Jak widac prawnicy potrafia sporo wycignac od ubezpieczalni.

Zmartwiona83, jak juz zglosilam sprawe w ubezpieczalni, to mozesz przestac sie martwic, bo oni zalatwia wszystko. Was bedzie czekalo kombinowanie jak znalezc tansza polise za rok.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

hants

Post #2 Ocena: 0

2016-11-27 04:08:03 (7 lat temu)

hants

Posty: 522

Mężczyzna

Z nami od: 28-03-2006

Skąd: Solent

Nie dajmy się zwariować, czasem ludzie po prostu są uczciwi. Puknał we mnie lekko ciapaty taksówkarz:w efekcie miałem małe wgniecenia i parę rys. Podsumowałem koszt szpachli, lakieru, papierków ściernych i paru godzin "odpukiwania". Gotówkę przywiózł nazajutrz. On nie chciał tego robić przez ubezpieczalnie z oczywistych wzgledów, a i ja miałem w nosie deklarowanie przez 5 lat claima na 200 funtów. Efektem ubocznym całej sprawy było to, że w końcu nauczyłem się porządnie sprejować klarem :-))
Chcieć to znaczy móc!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWW

Strona 4 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,