MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Kolizja na parkingu

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Str 2 z 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

kasiachery

Post #1 Ocena: 0

2016-11-26 12:01:56 (7 lat temu)

kasiachery

Posty: 1528

Kobieta

Z nami od: 17-06-2013

Skąd: wypizdowek

Pół nocy nie spałam z nerwów bo takie wydatki przed samymi świętami to ostatnia rzecz jakiej teraz potrzebujemy :(


a ja nie rozumiem dlaczego ludzie tak trzesa tylkiem, ze sie swieta zblizaja to trzeba nie wiadomo ile kasy wydac. Ja nie wiem co wy na tych stolach kladziecie, ze takie to wszystko drogie. przeciez pierogi czy ryba nie kosztuje nie wiadomo ile, no chyba, ze kazdy kazdemu musi prezenty za £200 kupowac zeby pozniej tylek obrobic, ze przeciaz stac go bylo na cos lepszego. Ludzie chyba zapomnieli po co sa swieta i skupiaja sie na kasie, bo przeciez nie zalozy sukienki w ktorej byla rok temu bo szwagierka miala podobna, itp. Tak wiem, nie na temat, ale mnie nerwuje jak ludzie jojcza, ze swieta i tyyyle kasy trzeba wydac, ja tam mieszcze sie w £40 na wigilie na 5 os. prezenty dzieciom max £100 i swieta zmiescily sie w £150 - no chyba nie az taki wielki wydatek jak ludzie pisza.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #2 Ocena: 0

2016-11-26 12:20:50 (7 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

jedzenie dla 5 osob na 3dni za 40 f gdzie wskazane jest lezec ogladac kevina samego w domu i podjadac cos caly dzien? 40 f to pewnie wyjdzie na sam alkohol...
a gdzie jakis karpki mandarynki hehe

[ Ostatnio edytowany przez: cris82 26-11-2016 12:21 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #3 Ocena: 0

2016-11-26 12:20:55 (7 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Kasiacherry może ty wogole nic nie pisz jak masz myśleć bezmyślnie. Niektórzy nie mają domów z councilu i benefitow i muszą płacić full rent. A w święta zawsze są większe wydatki - to mamy w tradycji , uroczysta kolacje wigilijną gdzie należałoby przygotować kilka potraw a nie chleb ze smalcem. Jeśli ktoś ma dzieci to one pewnie liczą na prezenty . W pierwszy dzień świąt może rodzina albo znajomi przyjdą z wizytą tp trzeba obiad przygotować. Choinkę kupić , i szereg mniejszych wydatków.
Wracając do tematu to powiedz mu niech Ci prześle ta wycenę bo 480 za kilka rysek na plastiku i jakaś linka ?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zmartwiona83

Post #4 Ocena: 0

2016-11-26 12:28:41 (7 lat temu)

zmartwiona83

Posty: 52

Kobieta

Z nami od: 15-08-2013

Skąd: South Wales

Ale warto próbować dogadać sie poza ubezpieczalnią? Twierdzi, ze w kole coś tam ale to niemożliwe bo on sie najpierw zatrzymał i potem puścił motor wiec prędkość bliska zeru...

A policja poważne konsekwencje wyciągnie ?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #5 Ocena: 0

2016-11-26 12:34:19 (7 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Jeżeli upadł przy hamowaniu to najprawdopodobniej zablokował koło, możliwe że jednocześnie przechylal kierownicę przy hamowaniu , to jego błąd ale jednak wymuszony przez Ciebie. Ale z tą naprawa to coś ściemnia. Pewnie wywachal okazję do zarobienia troszkę grosza , może nawet zauważył strach na Twojej twarzy i chce to wykorzystać. Poczekaj może jeszcze ktoś inny Ci doradzi. Może powiedz mu ze jednak zgłosisz do ubezpieczalni bo nie Masz takich pieniędzy. Zobacz jak zaresguje

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #6 Ocena: 0

2016-11-26 12:38:29 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tomaszzet

Post #7 Ocena: 0

2016-11-26 13:06:13 (7 lat temu)

tomaszzet

Posty: 7966

Mężczyzna

Z nami od: 09-05-2010

Skąd: South Yorkshire

Mozesz zarzadac zgody na kontrwycene u Twojego fachowca.
Zalatw kogos i jedzcie do niego na ogladanie szkod.
Zapisz sobie jego numery przy okazji. Jezeli sie nie zgodzi to zarzuc mu probe wymuszenia zadoscuczynienia i Ty powiedz, ze na policje zglaszasz.

"Jakas" linka mogla byc uszkodzona wczesniej, ludzie tutaj zlomami jezdza.

Ile moze kosztowac "nowe" kolo do niego?

Twoj blad, ze rejestracji nie spisalas.

[ Ostatnio edytowany przez: tomaszzet 26-11-2016 13:08 ]

Polityczny inaczej

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zmartwiona83

Post #8 Ocena: 0

2016-11-26 13:36:49 (7 lat temu)

zmartwiona83

Posty: 52

Kobieta

Z nami od: 15-08-2013

Skąd: South Wales

Mam juz numer rejestracji.. Powiedziałam, ze pewnie jest na zdjęciach ale partner wyszedł akurat wiec niech na wszelki wypadek poda ..

Dziekuje za wszelkie rady (off top zignorowałam.. ) i powiem Wam, ze jednak zgłosiliśmy to do Insurance.. Wkońcu za coś sie płaci to.. Partner straci zniżkę ale i tak miał rok tylko.. Excess'u nie trzeba bo nie mamy żadnych szkód.. Boję się tej policji tylko bo pewnie mandat byłby słony ale z drugiej strony są chyba dużo poważniejsze wypadki a myśmy nawet się nie dotknęli.. Do winy się przyznaliśmy ... Jeśli będzie złośliwy to zrobi to no ale już nie mamy wpływu w tej chwili.. Stresu co nie miara przez głupotę.. Ech..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kasiachery

Post #9 Ocena: 0

2016-11-26 13:43:36 (7 lat temu)

kasiachery

Posty: 1528

Kobieta

Z nami od: 17-06-2013

Skąd: wypizdowek

Cytat:

2016-11-26 12:20:55, Wielim napisał(a):
Kasiacherry może ty wogole nic nie pisz jak masz myśleć bezmyślnie. Niektórzy nie mają domów z councilu i benefitow i muszą płacić full rent. A w święta zawsze są większe wydatki - to mamy w tradycji , uroczysta kolacje wigilijną gdzie należałoby przygotować kilka potraw a nie chleb ze smalcem. Jeśli ktoś ma dzieci to one pewnie liczą na prezenty . W pierwszy dzień świąt może rodzina albo znajomi przyjdą z wizytą tp trzeba obiad przygotować. Choinkę kupić , i szereg mniejszych wydatków.
Wracając do tematu to powiedz mu niech Ci prześle ta wycenę bo 480 za kilka rysek na plastiku i jakaś linka ?


Ja nie wyznaje zasady zastaw sie a posta sie. a wyobraz sobie, ze ja place full rent i nikt mi nie pomaga, znizki w councill tax tez i nie mamy w tym zadnych zaleglosci mimo ze ja pracuje 16 h tyg a maz od 5 tyg jest bezrobotny, ale spoko, robi kurs doszkalajacy wiec bedzie jezdzil czyms wiekszym niz moglby na B.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zmartwiona83

Post #10 Ocena: 0

2016-11-26 13:50:18 (7 lat temu)

zmartwiona83

Posty: 52

Kobieta

Z nami od: 15-08-2013

Skąd: South Wales

Kasiu to może załóż oddzielny wątek, w którym podzielisz się tym wszystkim z użytkownikami i jednocześnie będziesz miała więcej ich uwagi :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,