MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

24/25 final WOSP

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 5 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

Str 5 z 6

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

krakn

Post #1 Ocena: 0

2017-01-15 22:07:30 (7 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

z informacji jakie dostałem bezpośrednio , już nie aktualne, Londyn zebrał do tego momentu około 45 000.!
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

krakn

Post #2 Ocena: 0

2017-01-15 23:48:28 (7 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Trzeba podziękować TVP i Caritas. Zrobili bardzo dobrą robotę. Nic tak ludzi nie mobilizuje do buntu na przekór, jak obrzucanie konkurencji gównem. Przez takie działanie nie jedna wielka korporacja padła.

No to się szykują na 100 banieczek *THUMBS UP*
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

nEUROn

Post #3 Ocena: 0

2017-01-16 00:00:06 (7 lat temu)

nEUROn

Posty: 3102

Mężczyzna

Z nami od: 09-10-2015

Skąd: UK

Na Twitterze podano że dzieci z puszkami WOŚP zostały wyproszone ze stacji Orlen.
Orlen przeprosił za to.
Ale ciekawe kwiatki są w komentarzach:

ktos napisał ze nie będzie tankował na Orlenie i dostał taka odpowiedź:
~rysiek4 godziny temu
tankuj u niemca na bp albo jedz do rosji ha ha

Tak bywa jak u ryśka dwie komórki mózgu zderzyły się ostatnio w listopadzie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2017-01-16 06:20:05 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Googhaz

Post #5 Ocena: 0

2017-01-16 07:55:07 (7 lat temu)

Googhaz

Posty: 1034

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 10-02-2016

Skąd: Już Polandia

Cytat:

2017-01-15 11:20:14, nEUROn napisał(a):
I cieszą słowa dzieci i ludzi uratowanych przez sprzęt WOŚP.
Państwo jest niewydolne to chociaż WOŚP stara sie pomóc.

Dzieci uratowane przez sprzęt *THUMBS UP*

Patrz a ja myślałem, że to lekarze w szpitalach ratują a tu się okazuje, że to sprzęt i wszystkie dzieci, które spędziły pierwsze dni życia w inkubatorach zakupionych przez WOŚP, dzisiaj by nie żyły.

Jeszcze jedna sprawa. Ktoś wam wmówił, że dzięki Owsiakowi NFZ jeszcze jakoś dycha i że co drugi sprzęt w szpitalach jest ufundowany przez WOŚP.
Powiem wam w sekrecie, że jeżeli w tym roku padnie rekord i uzbierane będzie 100mln i wszystkie pieniądze poszłyby na "pomoc NFZ" to ta ogromna kwota będzie jak koło ratunkowe dla naszej służby zdrowia, będzie równa mniej więcej temu ile NFZ wydaje w... 12h
Normalnie kosmos. Pomyślcie co wy zrobilibyście z dodatkową pół-dniówką raz do roku.
Jakby nie ten Owsiak...
Jak wy w tym UK jeszcze żyjecie bez pomocy WOŚP?

Natomiast u Jurka nic się nie zmieni. Nie da się pobić rekordu i w dalszym ciągu to co wyciągnie z puszek WOŚP to będzie 100% budżetu jego i rodzin jego dzieci.

Jeszcze żeby nie było, że jestem przeciwko takim akcjom jak WOŚP (bo nie jestem a problemem jest Owsiak z jego firmami a nie sama akcja) przytoczę komentarz, pod którym mógłbym się podpisać:
To co robi WOŚP to jest kropla w morzu potrzeb, nie powinno traktować się orkiestry jako zbawiciela polskiej służby zdrowia, to jest bardziej akcja po której każdy z darczyńców z osobna, oraz ogół społeczeństwa może poczuć się lepszymi ludźmi, bo pomogliśmy, bo czasami potrafimy się zjednoczyć i obojętnie od poglądów zadziałać w spólnej sprawie. Orkiestrę, przynajmniej ja, traktuje jako środek na "społecznego kaca" , na udowodnienie sobie i innym że w tym szarym życiu czasami możemy zrobić coś wspólnie dla innych i przez to sami siebie uważać za lepszych, niż faktycznie jesteśmy. Owsiak wykreował produkt którego duża część społeczeństwa bardzo pragnie, a że przy okazji, uda się faktycznie komuś pomóc, kupić chociażby pampersy do szpitala, to super.

[ Ostatnio edytowany przez: Googhaz 16-01-2017 08:36 ]

Trzeba natychmiast żyć. Jest później, niż się wydaje. - Baptiste Beaulieu

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #6 Ocena: 0

2017-01-16 09:00:40 (7 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Psy szczekają karawana jedzie dalej



Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Googhaz

Post #7 Ocena: 0

2017-01-16 09:17:05 (7 lat temu)

Googhaz

Posty: 1034

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 10-02-2016

Skąd: Już Polandia

chyba karawan
Trzeba natychmiast żyć. Jest później, niż się wydaje. - Baptiste Beaulieu

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

o0o0o0o

Post #8 Ocena: 0

2017-01-16 10:03:20 (7 lat temu)

o0o0o0o

Posty: 142

Mężczyzna

Z nami od: 16-12-2015

Skąd: God's Own County

Alez to musi bolec, ten widok pieniedzy przeplywajacych kolo twojego nosa do portfela WOSP, masz, moze to pomoze.
Obrazek

Ty widzisz, kase ktorej nie masz, ja widze miliony usmiechnietych ludzi, ktorzy stoja na mrozie zadowoleni ze zbieraja na szczytny cel. Nie jest latwo poprawic nastroj milionom i za to Owsiak ma u mnie szacun.

Widze, ze najwiekszym problemem dla @Googhaz jest forma prawna i organizacja WOSP. Coz, jak to mawial sp. Pilsudski "Narod piekny tylko ludzie kurwy", acz powiedzenie, ze to tylko Polska specyfika byla by pewnym naduzyciem. Nie mniej, podchodzac do sprawy strategicznie, moze podciagnanc powyzsze zdanie pod ryzyka w planie business continuity. Czyli po Polskiemu jak zrobic firme / organizacje, tak aby gdy jakis urzedowy matol czy rzad ktorego oficjalna doktryna jes boldupizm bedzie chcial rozwalic ci firme / organizacje lub bedzie kladl klody pod nogi, jak to obejsc zeby mozna nadal bylo prowadzic dzialalnosc, a malkontentom pokazac srodkowy palec w swietle prawa. Mozna to obejsc budujac system - struktury i spolki, ktore jako prawne podmioty sa prawnie odpowiedzialne za czesc dzialan. Jak jedna padnie to jest mozliwosc przekierowania dzialan do innej firmy. Voila.
Google -> complex company structures
Przyklad z naszego podworka, Czarnecki - Getin i Idea bank.
Obrazek
Jaki jest model WOSP, nie wiem, ale poki co od 25 lat dziala i bije kolejne rekordy, a miara jego sukcesu jest ilosc hejtu jaki splywa na WOSP i Owsiaka. Takze @Googhaz, niestety(?) dzialasz na korzyc WOSP bo piszac negatywnie rozpetujesz gownoburze, ktora napedza spirale pisania o WOSP, krotko mowiac robisz im PijaR.

Na koniec, jak nie chcesz to nie przelewaj na WOSP, ale nie uprzykrzaj zycia innym.

[ Ostatnio edytowany przez: o0o0o0o 16-01-2017 10:08 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Googhaz

Post #9 Ocena: 0

2017-01-16 11:09:32 (7 lat temu)

Googhaz

Posty: 1034

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 10-02-2016

Skąd: Już Polandia

Na koniec przelewaj swoje pieniądze komu chcesz a ja będę sobie pisał to co będę chciał.
Tak długo aż dobiorą się do tyłka Owsiaka & co jak to zrobili z innym waszym idolem, który też lubił sięgać do puszki z datkami.
Trzeba natychmiast żyć. Jest później, niż się wydaje. - Baptiste Beaulieu

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #10 Ocena: 0

2017-01-16 11:50:12 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 5 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,