MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

24/25 final WOSP

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

Str 2 z 6

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Dwunasty

Post #1 Ocena: 0

2016-01-12 00:59:07 (8 lat temu)

Dwunasty

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2016-01-11 23:17:26, ie2ox4-b napisał(a):
Fakt, Jurek bez zająknięcia wywala dziennikarzy, z chwil i sal dla dziennikarzy, później kłamie że to nie on. Jak tu dziwić się ciemnej stronie polskiego społeczeństwa, że PZPR i później PO tak nimi manipulować się dali.
Jeden i nie potrzebuje całego partyjnego aparatu... Brawo Jurek... ciągnij ile się da, innych nie rozliczyli to i ciebie nie rozliczą!



Heh..
50 milionów. Szukaj ciemniej strony.




Nie dotykałeś..zrozumiane. To jest Owsiak.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Anthrax

Post #2 Ocena: 0

2016-01-12 04:02:04 (8 lat temu)

Anthrax

Posty: 1594

Z nami od: 31-01-2009

Cytat:

2016-01-11 22:24:04, ie2ox4-b napisał(a):
Cytat:

2016-01-10 23:34:53, 4ary napisał(a):
Brawo, brawo jest sila *THUMBS UP*
Na ta chwile 44 000 000 po jasnej stronie mocy.*BRAVO*
Dzieki tym ktorzy wplacali i tym ktorzy zmobilizowali.


Jesteś pewien że to jasna strona mocy? Te darowizny w dziwny sposób jakoś nie mogą ujrzeć słonecznego światła. Śmiem twierdzić, że tak ze 40%, znika w ciemnej stronie mocy. Tak obiektywnie to 60% stanowi większość, ale te 40% wzmocniło ciemną stronę i to mnie martwi.


Czy ty masz jakies dowody na to ze pieniadze nie docieraja tam gdzie trzeba? Czy jak żwykle chrzanisz bo uwazasz ze kazdy Polak to kretacz i malwersant? Oprocz Ciebie, znaczy sie.
-----------.Bee alive!!..: w w w. s a v e o u r b e e s. o r g. u k --------------------- Support Bacteria - It's The Only Culture Some People Have

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

ie2ox4-b

Post #3 Ocena: 0

2016-01-15 23:28:55 (8 lat temu)

ie2ox4-b

Posty: 3591

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 27-05-2014

Skąd: Oxford

Cytat:

2016-01-12 04:02:04, Anthrax napisał(a):
(...)
Czy ty masz jakies dowody na to ze pieniadze nie docieraja tam gdzie trzeba? Czy jak żwykle chrzanisz bo uwazasz ze kazdy Polak to kretacz i malwersant? Oprocz Ciebie, znaczy sie.

Ja dowodów nie mam, ale rozumiem co się dzieje z pieniędzmi z tej orkiestry... Po co te spółki zakładał? Powiedz mi że nie ma takich Polaków jak opisujesz... Inna sprawa z tymi Polakami? Umiesz ich jakoś wskazać... może chociaż opisać ich cechy... Czy Polacy to ci co mieszkają w Polsce, czy ci co wyjechali...? Kto to jest Polak? Polak to Platforma, PiS... czy kto?
Ja uważam że Polak jest mądry... nie da się nabić w butelkę przez PO, Owsiaka czy Kaczyńskiego... nie wspomnę już o KODzie, bo tam to już dewianci. Więc gdzie szukać Polka?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kleszcz

Post #4 Ocena: 0

2016-03-08 22:08:51 (8 lat temu)

Kleszcz

Posty: 353

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 14-11-2014

Skąd: ?

Cytat:

2016-01-11 06:10:58, krakn napisał(a):
Bardzo dużo dobrego zrobili ci od pisu, gdyby nie ich nagonka, wielu by nie zrobiło im na złość i nie wzięli udziału.

72.696.501 zl.
Towarzszowi piecie dziekujemy.
My narod.
...a wiec kup sobie glupcze medalik na szyje, i nic ci sie nie stanie, i tramwaj nie zabije...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

antek77

Post #5 Ocena: 0

2016-03-08 22:32:58 (8 lat temu)

antek77

Posty: 690

Mężczyzna

Z nami od: 11-01-2007

Cytat:

2016-03-08 22:08:51, Kleszcz napisał(a):
Cytat:

2016-01-11 06:10:58, krakn napisał(a):
Bardzo dużo dobrego zrobili ci od pisu, gdyby nie ich nagonka, wielu by nie zrobiło im na złość i nie wzięli udziału.

72.696.501 zl.
Towarzszowi piecie dziekujemy.
My narod.


PO znaczy KODu nie ma u władzy to i nic nie zginęło :-]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ie2ox4-b

Post #6 Ocena: 0

2016-03-09 07:29:23 (8 lat temu)

ie2ox4-b

Posty: 3591

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 27-05-2014

Skąd: Oxford

Miejmy nadzieję że ci od orkiestry będą robić na złość PiSowi i nie dadzą nikomu łapówki na za "rozliczenie".

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

nEUROn

Post #7 Ocena: 0

2016-03-13 00:15:55 (8 lat temu)

nEUROn

Posty: 3102

Mężczyzna

Z nami od: 09-10-2015

Skąd: UK

Owsiak
Do Maćka Chmiela.

Drogi Maćku! Czy masz zapłacony abonament telewizyjny za rok 2016? Czy też jako szef telewizyjnej Dwójki jesteś od tego zwolniony? Nie mam pojęcia czy są takie zwyczaje, a może i nawet przepisy. Ja zapłaciłem jeszcze w zeszłym roku, kwitek noszę przy sobie, bo stwierdziłem, że posiadanie go blisko uprawnia mnie do dyskusji na temat telewizji publicznej, do której jako abonent telewizji finansowo się dołożyłem.

Chciałbym opowiedzieć Ci o przygodzie, która spotkała mojego przyjaciela. Został on zaproszony do programu telewizyjnego „Świat się kręci”. Przyjaciel zwyczajowo nosi w klapie maleńkie serduszko Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W studio, które jak wiesz, wypełnione jest gośćmi, prowadzącymi i publicznością, młody człowiek, chyba kierownik produkcji, zwrócił przyjacielowi uwagę: - Jest problem z tym serduszkiem. To na antenie nie przejdzie. - Na co mój przyjaciel: - To Pan ma problem, bo ja tego serduszka nie zdejmę. - Młodzian pokręcił nosem i wydał werdykt: - Dobra, biorę to na klatę.

W ciągu 25 lat mojego funkcjonowania w telewizji publicznej w życiu nie spotkałem się z taką cenzurą. Nie podejrzewam, że to Ty, Maćku lub ktoś inny wydał stosowny dokument, w którym być może są wymienione wszystkie elementy niepożądane w TV. Zapewne zadziałała tu autocenzura wynikającego z dzisiejszego klimatu Telewizji Narodowej.

Kiedy ogłaszaliśmy nieprawdopodobnie fantastyczny i piękny wynik 24. Finału WOŚP, telewizyjna Jedynka w głównym wydaniu Wiadomości tego nie zauważyła, a Dwójka powiedziała o tym raz - w Panoramie o godzinie 15:40. Maćku, rozmawialiśmy ze sobą na dwa dni przed Finałem, bo wtedy dostałeś nominację na szefa, więc wiesz, że to Twój Program od 24 lat organizuje Finał. Nasz sukces jest także sukcesem ekipy telewizyjnej, operatorów, dźwiękowfców, oświetleniowców, maszynistów, reżyserów, kierowników produkcji i wielu wielu innych, którzy robią to po mistrzowsku. Czy tym razem to Ty zastosowałeś autocenzurę? Miałeś i masz prawo chwalić się tym na cały głos. Mało tego - od kilku lat Telewizja nie tylko odzyskuje poniesione nakłady finansowe na Finał, ale może pochwalić się dodatnim bilansem dzięki reklamom, które to my jako Fundacja, przynosimy Wam dzięki współpracy z naszymi sponsorami. Tegoroczny Finał kosztował Telewizję ok 800 tys. złotych (dotyczy to także wydatków poniesionych przez oddziały regionalne), a wpływ z reklam wyniósł blisko milion złotych. Podobną informacją dzielimy się już od kilku lat, bo jest również skierowana do tych gamoni, którzy lubią rozpowiadać o ogromnych nakładach finansowych, które związane są z tym medialnym przedsięwzięciem. Informację tę możecie też sprawdzić także w Waszych dokumentach.

Jak wiesz Maćku, wszystko rejestrujemy i dzięki potędze internetu - pokazujemy. Pamiętaj, że zawsze możesz korzystać, jeżeli nie ze swoich, to z naszych materiałów, aby pokazać całemu światu, jak bardzo profesjonalnie, z napięciem, wigorem i ciekawym przekazem Telewizja Polska potrafi robić takie relacje. Stąd mój początek tego listu dotyczący abonamentu telewizyjnego, bo jak płacę, to wymagam.

Chciałbym prosić o jedno, aby Telewizja - jakkolwiek by się nazywała - była telewizją publiczną, związaną ze sprawami publicznymi, bez wprowadzania cenzury, która, jak sam dobrze wiesz Maćku, została natychmiast wyłapana przez Polaków, co później odbija się na Waszej wiarygodności. A kto jak kto, ale Ty najbardziej pamiętasz teksty w stylu „telewizja łże” pisane w PRL-u. O tym śpiewano również pieśni i rock’n’rollowo - punkowe przeboje, o czym też wiesz najlepiej, jako były menadżer zespołu Dezerter.

Pozdrawiam z nadzieją, że serce i głowę oddasz w walce o wiarygodność telewizyjnego przekazu.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #8 Ocena: 0

2017-01-15 09:47:00 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #9 Ocena: 0

2017-01-15 10:10:27 (7 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Pierwszymi odpowiedziami szefa WOŚP na zarzuty o wyprowadzaniu pieniędzy było założenie sztucznego końskiego łba na głowę i czerwonych portek na tyłek. Potem biegał w nich na czworakach udając, że szuka jakichś słoików z pieniędzmi. Następnie pozwał blogera Piotra Wielguckiego - „Matkę Kurkę” przed trybunał, że niby to go obraził twierdząc, że środki pieniężne pozyskiwane ze zbiórek publicznych trafiają w pewnej części właśnie do człowieka z końską głową. Kiedy Wysoki Sąd zażądał kwitów z Owsiakowych firm „Złoty Melon” i „Mrówka Cała” ten zataił je przed sądem, niczym sławne słoiki z pieniędzmi. Teraz ogłasza wszem i wobec, że sąd wydał niesprawiedliwy wyrok, choć zdaniem wymiaru sprawiedliwości zarzucane Matce Kurce aktem oskarżenia czyny nie wypełniły znamion ustawowych czynu zabronionego.
Owsiak zaczął więc przy udziale mainstreamowych mediów, które ciągle go lansują za nasze pieniądze, jak telewizja publiczna, swoją hejterską kampanię. Specjalnie używam tego słowa, ponieważ jest to ulubione określenie ludzi przez faceta w czerwonych portkach, których interesuje, ile on de facto zarabia na całej tej „akcji charytatywnej”. I tak na konferencji, dotyczącej blogów, zwrócił się do Piotra Wielguckiego słowami: ,,pie…l się”. Potem na swoim videoblogu Owsiak umieścił wypowiedź, w której działania krytyków jego „świętej” osoby przyrównał do zbrodni katyńskiej i niemieckiego obozu koncentracyjnego „Auschwitz”. A dziś właśnie jego „goryle” wyrzucili siłą z konferencji prasowej dziennikarza TV Republika Michała Rachonia. Ponieważ jeden z nich podawał się za policjanta, rezolutny dziennikarz wrócił do sali z policją.
I o co ta cała draka, panie Owsiak? Przecież nikt panu nie zarzuca, że pan kradnie pieniądze ze zbiórek. Chodzi tylko o prostą sprawę. Powiedzmy to sobie jasno. Pańska postawa każe nam domniemywać, że ze zbiórki pieniędzy w Polsce najprawdopodobniej zarabia pan krocie. I nie twierdzę, że nielegalnie. Mechanizmy prowadzenia działalności gospodarczej w ramach organizacji dobra publicznego (w tym przypadku chodzi o fundację) pozwalają na taki sposób zarabiania. Kreuje się pan na największego dobroczyńcę III RP i mnie jako zwykłego obywatela interesuje po prostu ile pan bierze z tego dla siebie. Tylko Owsiak zdaje sobie z tego sprawę, że jak suma ta ujrzy światło dzienne, to jego gwiazda bezinteresownego „świętego Jurka” nieco zblednie. I stąd te wrzaski w prymitywnym, milicyjnym stylu, którym facet z końskim łbem na głowie prawdopodobnie wyniósł z domu.
Zbliża się koszmarna niedziela. W TVP od rana do wieczora słychać będzie coraz bardziej ochrypnięty od wrzasków głos guru, wzywający do „wyskakiwania z gotówki” w imię „wyższych celów”. A na ulicach wielkich miast znów trzeba będzie opędzać się od natrętnych wolontariuszy.
Rokrocznie obserwuję ten chory mechanizm. Prześledźmy obieg gotówki. Najpierw za publiczne pieniądze organizuje się całą oprawę przedsięwzięcia. Idą na to miliony. Przy okazji trwa kwesta. Nie wiem, czy więcej zbiorą, czy wydadzą na jasełka? Albowiem do tej pory, żadna z rozgłośni nie raczyła przedstawić nam wyników takiego audytu. Potem kupią kilka urządzeń, a nadwyżkę Owsiak przepuści przez nową firmę, która powstała w miejsce „Melona” i „Mrówki” (zowie się teraz „Jasna Sprawa”;) i schowa do kieszeni. Gdyby wszystkie pieniądze, które samorządy, czy telewizje oraz inne media wydają na reklamę i artystyczną oprawę przedsięwzięcia Owsiaka od razu zainwestować w szpitale sądzę, że uzbierałoby się dużo więcej. Tylko wtedy facet w czerwonych portkach nie zarobiłby, a i propagandowo III RP byłaby stratna. Może doczekam wreszcie takich czasów, że tak się stanie. A wtedy „Oj, będzie się działo, będzie się działo!”. Siema!

Artykuł sprzed 2 lat. Sam dla WOŚP jestem neutralny , czasem sam coś dorzucę jak spotkam kwestujacych. Napewno cześć z tego idzie na sprzęt dla dzieci ale też jestem pewien ze cześć tego idzie dla Owsiaka. Bo niby z czego żyje ? Juz jeden alimenciarz ostatnio opowiadał jak to żyje z pomocy rodziny , a wyszło zupełnie inaczej. ..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

o0o0o0o

Post #10 Ocena: 0

2017-01-15 10:32:49 (7 lat temu)

o0o0o0o

Posty: 142

Mężczyzna

Z nami od: 16-12-2015

Skąd: God's Own County

O! Kolejny finał WOŚP i niuch, niuch, już w powietrzu unosi się smród bulu dupska ludzi, którzy nic specjalnego w życiu nie osiągneli, nikomu nie pomogli, ale są pierwsi do zaglądania do cudzego portfela, a światło sukcesu Owsiaka, rzuca cień ich własnych niepowodzeń.

With love, przelałem na coroczną zbiórkę, na przekór PiS i życiowym przegrywom.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Strona 2 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,