MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Kurs Cpc test "praktyczny"

 

Postów: 1

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

kamson88

Post #1 Ocena: 0

2016-01-02 11:24:10 (8 lat temu)

kamson88

Posty: 21

Mężczyzna

Z nami od: 02-12-2012

Skąd: Coventry

Witam wszytskich forumowiczow. Pisze w zwiazku ze moj rozowy pasek postanowil zostac kierowca ciezarowki. Sprawa wyglada tak ze zdala C w Polsce prawko ma juz wymienione na angielskie po raz kolejny i test CPC teoretyczny zaliczony . Zostaje jeszcze tzw. parktyka gdzie szukalismy czegos o tym to widzielismy troszke filmow na you tube itp. Szukamy kogos kto moze zdawal ten test jakos ostatnio i moglby nas nakierowac co i jak.
Z gory dziekuje.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

elemelek

Post #2 Ocena: 0

2016-01-02 14:06:12 (8 lat temu)

elemelek

Posty: 1029

Mężczyzna

Z nami od: 30-09-2010

Skąd: UK

Chodzi Ci o CPC Module 4. Czyli demonstracyjny test. Jest filmik, na youtube, który pokrywa wszystkie zagadnienia z tematu, musisz wpisać "Driver CPC Module 4". Na test musisz wynajać ciężarówkę od jakiejś szkoły jazdy najlepiej. Zazwyczaj szkoły jazdy oferują szkolenie około 3 godzinne, i później egzamin. Koszt zależy od regionu, ale musisz liczyć od 250f w górę, zazwyczaj jest egzamin już wliczony w cenę.

Ogólnie test trwa około 30 min, jeżeli się przyłożysz do tego, to nie będzie problemu ze zdaniem. Ja osobiście, kilkanaście razy oglądałem filmik na youtube, i jak miałem szkolenie, to wszystko już wiedziałem o co chodzi, i instruktor po 1h stwierdził, że jestem gotowy do egzaminu. Udało się zdać na 100%.

Pozdrawiam i trzymam kciuki, jak by co to pisać.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,