MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Czołg T-72

« poprzednia strona

Strona 5 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

Str 5 z 5

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

jestem

Post #1 Ocena: 0

2017-02-24 15:02:18 (7 lat temu)

jestem

Posty: 22

Mężczyzna

Z nami od: 28-05-2007

Skąd: rossendale

JW1013 BUDOWO-wcześniej szkółka w CZARNE zapomniałem numer jednostki

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andyopole

Post #2 Ocena: 0

2017-02-24 16:37:33 (7 lat temu)

andyopole

Posty: 12806

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Cytat:

2012-07-04 02:42:17, andyopole napisał(a):
Wiekszosc czolgistow slyszala lub byla w Bemowie Piskim, ktore nic wspolnego z czolgami nie mialo. Jedyny zwiazek to taki ze miejscowosc i jednostka lezala niemal w centrum poligonu orzyskiego pomiedzy miejscowosciami Pisz, Elk i Orzysz zwanym tez polskim Trojkatem Bermudzkim.
W Bemowie bylo calkiem inne wojsko, powszechnie zwane "kalamarzami". Spedzilem tam pelne dwa lata po tak zwanej "przekatnej", nie oplacalo sie do domu jechac nawet na trzy dni urlopu.


Ktos odkopal prehistoryczny watek a ja tylko dopisze ze kilka miesiecy temu spotkalem czlowieka, ktory byl "we wojsku" w Bemowie Piskim. Wprawdzie jako tzw. "bazant" ale tyle tysiecy mil od Polski a tu czlowiek, wprawdzie mlodszy ode mnie, ale deptalismy po tym samym asfalcie.
Bylem na urodzinach u... jego wielu zna: kojarzycie zespol Mr Zoob I piosenke "moj jest ten kawalek podlogi"? Tam gral solowki taki zachrypniety saksofon. Grzegorz, ktory gral na tym saksie mieszka teraz niedaleko mnie i to u niego w domu, na jego urodzinach spotkalem kolege z Bemowa Piskiego.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Strona 5 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,