MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Okradli nas :(((((

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 16 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ... 14 | 15 | 16 ] - Skocz do strony

Str 3 z 16

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

tajka

Post #1 Ocena: 0

2012-06-28 20:15:18 (12 lat temu)

tajka

Posty: 3144

Kobieta

Z nami od: 11-06-2007

Skąd: Stalybridge

Ela do mnie weszli do domu w nocy i nie było śladów włamania.Moj tato spał w salonie więc z domu nic nie ukradli tylko kluczyki do samochodów i rano wstajemy a tu samochodów nie ma.To było w Boze Narodzenie więc mieliśmy piękne święta.O dziwo policja samochody odnalazła.Osobówka była ok ale van poszedł do kasacji bo go rozbili.Złapali gnojków ale co z tego jak i tak nic im nie zrobili bo mieli po 15-16 lat

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

znowu-ciupek

Post #2 Ocena: 0

2012-06-28 20:24:49 (12 lat temu)

znowu-ciupek

Posty: 4642

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 19-02-2010

Skąd: hove

Cytat:

2012-06-28 19:38:08, Richmond napisał(a):
Uwaga dla innych: nie zostawia sie torebek, portfeli, dokumentow na dole domku, jesli masz sypialnie na gorze. Ewentualnie wersja dla jedno poziomowych lokali: nie zostawia sie takich rzeczy nigdzie blisko drzwi, najlepiej zabierac ze soba do sypialni. Tak samo kluczyki od samochodu itp.
Świeta racja...Na złodzieja nie ma zamka dlatego ja nawet nie fatyguję sie aut zamykać.Tyle ze nie zostawia się na widoku nic czego nam później będzie szkoda.
Najskuteczniejszą metodą zapobiegania kradzieżom to nie prowokować.Jak się porządny złodziej uprze to okradnie każdego najlepiej nawet pozabezpiecznego.Bezcenna była mina Pudziana w "łapać złodzieja" jak mu wyniesli jakas kasetę i mało w gacie nie narobił.A taki był pewny...alarmy,zamki gps'y i cuda na kiju...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ela_42

Post #3 Ocena: 0

2012-06-28 20:28:19 (12 lat temu)

ela_42

Posty: 1538

Kobieta

Z nami od: 21-06-2007

Skąd: Londyn

Ciagle mam wrażenie ze to było zaplanowane włamanie i jeśli w tamtym domu co pisałam ze policja dostała zgłoszenie rownież mieszkali Polacy to mOze to jest jakiś gang Polaków?? Okradajacy .. Nie wiem już takie durne sugestie mnie się czepily

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

tajka

Post #4 Ocena: 0

2012-06-28 20:37:39 (12 lat temu)

tajka

Posty: 3144

Kobieta

Z nami od: 11-06-2007

Skąd: Stalybridge

Ela nam policja wyraźnie powiedziała że oni polaków szukaja własnie po antenach satelitarnych.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

clockwork_orang

Post #5 Ocena: 0

2012-06-28 20:37:39 (12 lat temu)

clockwork_orange

Posty: 10572

Z nami od: 28-06-2007

Cytat:

2012-06-28 18:32:47, krakn napisał(a):
druga metoda to na pewniaka, spotkalem się z tym dwa razy na Brixton.

Pewnego dnia pukanie, otwierasz, wchodzi 5 - 7 ciemnych gości, wszyscy siedzicie na sofie, podczas oglądania TV, a oni go demontują i wynoszą!!
Myślicie ze ktoś pisnął słowo??

no patrz, mam sasiadow ciemnej masci, mieszkam na Brixton i nikt mi nie 'wjechal' do domu bo mial ochote... moze nie piszcze?
:-)

ps. ewentualnie rycze slowo!

[ Ostatnio edytowany przez: clockwork_orange 28-06-2012 20:38 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

znowu-ciupek

Post #6 Ocena: 0

2012-06-28 21:02:58 (12 lat temu)

znowu-ciupek

Posty: 4642

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 19-02-2010

Skąd: hove

:-]
Cytat:

2012-06-28 20:37:39, clockwork_orange napisał(a):
Cytat:

2012-06-28 18:32:47, krakn napisał(a):
druga metoda to na pewniaka, spotkalem się z tym dwa razy na Brixton.

Pewnego dnia pukanie, otwierasz, wchodzi 5 - 7 ciemnych gości, wszyscy siedzicie na sofie, podczas oglądania TV, a oni go demontują i wynoszą!!
Myślicie ze ktoś pisnął słowo??

no patrz, mam sasiadow ciemnej masci, mieszkam na Brixton i nikt mi nie 'wjechal' do domu bo mial ochote... moze nie piszcze?
:-)

ps. ewentualnie rycze slowo!

[ Ostatnio edytowany przez: <i>clockwork_orange</i> 28-06-2012 20:38 ]


:-]:-]:-]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #7 Ocena: 0

2012-06-28 21:11:23 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

littleflower

Post #8 Ocena: 0

2012-06-28 21:28:29 (12 lat temu)

littleflower

Posty: 7681

Kobieta

Z nami od: 15-07-2008

Skąd: birmingham

Ela wspolczuje ale popatrz na jasniejsze strony- zginely tylko rzeczy materialne- latwe do odkupienia , na szczescie nic nie stalo sie zadnemu z domownikow. Czasem slyszy sie o tym ze taki "zlapany na goracym uczynku" rabus atakuje - pomysl ze byc moze corka wstalaby slyszac halas na dole i myslac ze to moze Ty .

Glowa do gory - przytul corke i meza - i usmiech - wiem ze ciezko teraz ale jak pisalam wyzej , to co najcenniejsze wciaz masz, inne raz sie dorobilas dorobisz i drugi .
"Take a chance because you never know how absolutely perfect something could turn out to be."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer SkypeNumer MSN MessengerNumer gadu-gadu

krakn

Post #9 Ocena: 0

2012-06-28 21:33:52 (12 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

kraknE]
2012-06-28 20:37:39, clockwork_orange napisał(a):
Cytat:

2012-06-28 18:32:47, krakn napisał(a):
druga metoda to na pewniaka, spotkalem się z tym dwa razy na Brixton.

Pewnego dnia pukanie, otwierasz, wchodzi 5 - 7 ciemnych gości, wszyscy siedzicie na sofie, po]czas oglądania TV, a oni go demontują i wynoszą!!
Myślicie ze ktoś pisnął słowo??

no patrz, mam sasiadow ciemnej masci, mieszkam na Brixton i nikt mi nie 'wjechal' do domu bo mial ochote... moze nie piszcze?
:-)

ps. ewentualnie rycze slowo!
orange może i zabawne
Niestety tak było i jak chcesz pokaże ci na pw w których drzwiach to było,
Byłem u nich przed i tuż po napadzie.

jak mieszkałem nad tamiza też nam się wlamali, na szczęście byliśmy w domu i koleś uciekł.
Jedynie zdążył wykopać nam dzwi.

Tydzień wcześniej też był, ale u sąsiadów była impreza i się sploszyl.
skurwiel pukal do nas i do sąsiadów.

tego wieczoru też mieliśmy jechać na imprezę, ale mnie się nie chciało.
wyszedłem z wanny i jeszcze siadlem przed kompem, a młoda oglądała tv,
nagle pukanie, pomyślałem że sąsiadka chce klucze od siłowni, albo pralni bo zgubila, pora około 23. stwierdziłem że przesada nie otwieram.

pukanie coraz mocniej pies nadaje...

w końcu pomyślałem że zalalem sąsiada, podchodzę do dzwi a tu mi na pysk dzwi lecą, na robiłem wrzasku i koleś zwiał.
kolejny rok już nie czulismy się tak bezpiecznie.
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

Capricorn

Post #10 Ocena: 0

2012-06-28 21:40:32 (12 lat temu)

Capricorn

Posty: 1203

Kobieta

Z nami od: 05-02-2012

Skąd: South East

Współczuję, ale fakt, najważniejsze, że twojej rodzinie nic się nie stało. Moja koleżanka z pracy miała podobną sytuację rok temu. Złodzieje też najprawdopodobniej przez frontowe drzwi weszli, podobne rzeczy im ukradli, komórki, telewizor, laptop, aparat i karty bankowe. Ale koleżanka z mężem i małym synem spali na górze.
Po kilku miesiącach policja zatrzymała złodziei, którzy kradli w okolicy, udało im się nawet odzyskać kilka kradzionych rzeczy.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 16 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ... 14 | 15 | 16 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,