MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Drink Driving Conviction

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

Str 2 z 7

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: 0

2011-11-15 22:36:21 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Lenusia

Post #2 Ocena: 0

2011-11-15 22:40:08 (12 lat temu)

Lenusia

Posty: 1222

Kobieta

Z nami od: 23-03-2011

Skąd: Gloucestershire

Czy to prawda,że tu w UK można wypić piwo i prowadzić auto? Kiedyś zwróciłam jednemu panu uwagę,że wypił a on powiedział,że jedno może. Ja bym zabiła .... gdyby potrącił mi dziecko tyle się mówi o jezdzie po pijaku a piją. Nie rozumiem takich ludzi.
Nie jestem idealna,ale idealnie sobie z tym radzę :)))

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2011-11-15 22:40:26 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #4 Ocena: 0

2011-11-15 22:45:50 (12 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2011-11-15 22:40:08, Lenusia napisał(a):
Czy to prawda,że tu w UK można wypić piwo i prowadzić auto? Kiedyś zwróciłam jednemu panu uwagę,że wypił a on powiedział,że jedno może. Ja bym zabiła .... gdyby potrącił mi dziecko tyle się mówi o jezdzie po pijaku a piją. Nie rozumiem takich ludzi.


Sa dopuszczalne limity poziomu alkoholu, inna sprawa ze czesto zle sobie ktos przelicza jednostki spozytego alcoholu i przelicza sie czesto z mozliwoscia organizmu w pozbywaniu sie alkoholu z organizmu (nie mowiac juz o tych co twierdza, ze po spozyciu alkoholu lepiej kieruja).

35 micrograms of alcohol in 100 millilitres of breath;
80 milligrams of alcohol per 100 millilitres of blood;
107 milligrams of alcohol per 100 millilitres of urine.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Lenusia

Post #5 Ocena: 0

2011-11-15 22:55:49 (12 lat temu)

Lenusia

Posty: 1222

Kobieta

Z nami od: 23-03-2011

Skąd: Gloucestershire

Dzięki Ada za odpowiedz.

Ja bym całkowity zakaz picia wprowadziła.
Nie jestem idealna,ale idealnie sobie z tym radzę :)))

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #6 Ocena: 0

2011-11-15 23:39:04 (12 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Cytat:

2011-11-15 22:55:49, Lenusia napisał(a):
Dzięki Ada za odpowiedz.

Ja bym całkowity zakaz picia wprowadziła.

Picie piwa czy nawet butelke wina na łeb piją laski w barze w porzerwie na obiad i siadają za kierownice, to nic, jeżdżą stada naćpanych, jak się jedzie to słodki zapaszek cięgnie się za wieloma pojazdami.
Kurde jarać trawe i prowadzić :-Y
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

jedrek

Post #7 Ocena: 0

2011-11-16 00:24:48 (12 lat temu)

jedrek

Posty: 564

Mężczyzna

Z nami od: 02-11-2006

Skąd: London

Cytat:

2011-11-15 22:40:26, nawrocony napisał(a):
Jesli masz prawko jadac rowerem to jest tak samo traktowane jak bys jechal autem


Jezeli mowisz o PL to prawda. Jezeli o UK to nieprawda.
Mozesz byc aresztowany jezeli nie panujesz nad rowerem, (mowie o Anglii, bo w Szkocji jest ciut inaczej) ale z tego co wiem nawet nie masz obowiazku dmuchac. I nie jest to powiazane z prawem jazdy.
Tak samo jak rowerem przejedziesz na czerwonym to mozesz dostac fix penatly L30, oczywiscie o zadnych punktach nie ma mowy.

Section 30 Road Traffic Act 1988 says: “It is an offence for a person to ride a cycle on a road or other public place when unfit to ride through drink or drugs – that is to say – is under the influence of a drink or a drug to such an extent as to be incapable of having proper control of the cycle.

[ Ostatnio edytowany przez: jedrek 16-11-2011 00:27 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

znowu-ciupek

Post #8 Ocena: 0

2011-11-16 09:05:59 (12 lat temu)

znowu-ciupek

Posty: 4642

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 19-02-2010

Skąd: hove

Cytat:

2011-11-15 23:39:04, krakn napisał(a):
Picie piwa czy nawet butelke wina na łeb piją laski w barze w porzerwie na obiad i siadają za kierownice, to nic, jeżdżą stada naćpanych, jak się jedzie to słodki zapaszek cięgnie się za wieloma pojazdami.
Kurde jarać trawe i prowadzić :-Y

Różne maja ludzie odchyły...
Jeden nażre się grochów albo zapierdzieli po nosie i za kółko wsiada.Drugi schleje jak świnia i wtedy nie ma na niego bata taki z niego Schumacher,jeszcze inny się zjara.
Jedna zasada...Wszystkie te głupoty jak ktoś ma zamiar w siebie wrzucić to jego sprawa pod warunkiem że odda najpierw kluczyki komuś mądrzejszemu od siebie...

Nieraz przyjeżdżał do nas kumpel samochodem na piciem,tylko taka różnica że kluczyki od samochodów zostawały przekazywane Danucie i był spokój.Mało kto wie co robi po spozyciu i lepiej losu nie kusić...
Teraz będzie trzeba coś pozmieniać w ustaleniach bo nasza strażniczka porządku też juz może jeździć i kluczyków nie dostanie...Będziemy je wyrzucać w pole a na trzeźwo szukać:-]:-]:-]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #9 Ocena: 0

2011-11-16 12:14:50 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

znowu-ciupek

Post #10 Ocena: 0

2011-11-16 14:19:27 (12 lat temu)

znowu-ciupek

Posty: 4642

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 19-02-2010

Skąd: hove

Cytat:

2011-11-16 12:14:50, leonka napisał(a):
Aczkolwiek nie popieram jazdy po pijaku - uwazam ze jedno piwko do kolacji/po posilku (angielskie siuski - jeszcze raz, nie nasza rodzima siekiera) raczej normalnej osoby nie przyprawi o stan upojenia i nie uczyni z niego pozbawionego refleksu mordercy...

Wypić jedno piwo i przestać to jakby ...
za przeproszeniem włozyć raz i wyjąć;-)Albo pijemy albo jedziemy (żart oczywiście)
Obrazek
czas najwyższy przerzucić się na transport "czołgany wężykowy" czyli "targaniec pospolity" lub "targaniec meksykański"


Jako osobnik który łamanie prawa ma jakby wpisane w DNA to tego jednego akurat nie chce mi się łamać i nikt mi nie jest w stanie zaimponować tym że wychlał i pojechał.
Przeraziła mnie dopuszczalna w UK zawartość alkoholu we krwi (0.8 promila).Po dobrej imprezie (znaczy się wczorajszy) mam mniej więcej tyle we krwi i nie sądze żebym nadawał się do siadania za kółko dla dobra ogółu

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,