MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Przekręty - ostrzeżenia

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 27 z 30 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 26 | 27 | 28 | 29 | 30 ] - Skocz do strony

Str 27 z 30

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

ie2ox4-b

Post #1 Ocena: 0

2015-09-09 12:00:36 (9 lat temu)

ie2ox4-b

Posty: 3591

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 27-05-2014

Skąd: Oxford

NIN i konto to za darmo można sobie wyrobić, ale jeżeli potrzebujesz pomocy no to brzmi rozsądnie.

[ Ostatnio edytowany przez: ie2ox4-b 09-09-2015 12:01 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tivanus

Post #2 Ocena: 0

2015-09-09 12:27:51 (9 lat temu)

tivanus

Posty: 6

Mężczyzna

Z nami od: 26-08-2015

Skąd: jeszcze nie ma

Tak, ale to jest część oferty i nie podlega zmianie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ie2ox4-b

Post #3 Ocena: 0

2015-09-09 12:31:02 (9 lat temu)

ie2ox4-b

Posty: 3591

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 27-05-2014

Skąd: Oxford

Te poniższe punkty też brzmią rozsądnie, aczkolwiek to biuro nie udziela gwarancji. Wszystko w rękach tego co skorzysta z ich oferty, czyli zaradność no i umiejętność angielskiego...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tivanus

Post #4 Ocena: 0

2015-09-09 12:37:28 (9 lat temu)

tivanus

Posty: 6

Mężczyzna

Z nami od: 26-08-2015

Skąd: jeszcze nie ma

Z angielskim raczej nie będzie problemów. Wiem, że wielu tak mówiło, ale po zderzeniu z anglikami życie zweryfikowało ich umiejętność naprawdę. No ale jestem dobrej myśli

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

xxxemi

Post #5 Ocena: 0

2015-09-15 10:29:48 (9 lat temu)

xxxemi

Posty: 714

Kobieta

Z nami od: 28-12-2011

Skąd: kto wie?

Oszuści widać nie spią ;-)
Z racji odświeżenia salonu,planuję wymiane mebli etc.Wystawiłam kominek elektryczny na sprzedaż i zaraz po chwili znalazł się chetny do zakupu:
"Thanks for your response..I'm quite satisfied with the condition and
price,and I need you to understand that i am willing and ready to
purchase it right away, end the advert, consider me as your favorite
buyer. I will be paying the PayPal charges (3.4%) from my account and
will be paying directly into your PayPal account without any delay,
and I hope you have a paypal account. If you have one already, just
send me the address to send it to, which is the email address you use
for it or you can send me a paypal money request, so once i receive
the details i will go ahead with the payment through PayPal and then I
will contact my shipping company after you get the payment. I will
need your home address for it to be Picked Up by the Shipping
Company..

Regards

Eh,tylko po kominek zaraz shipping company?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

hants

Post #6 Ocena: 0

2015-09-15 10:47:04 (9 lat temu)

hants

Posty: 522

Mężczyzna

Z nami od: 28-03-2006

Skąd: Solent

Przykład małego szwindla, ale całkiem upierdliwego: klucze do programów na ebay. Rok temu kupiłem sobie licencję Windowsa 8.1. Ponad 150 pozytywnych komentarzy, szybka transakcja, wszystko działa jak nalezy... Po 6 miesiącach zmieniałem płytę, procesor i dyski, przeto musiałem przeinstalować system no i.. zonk. Klucz OK, ale system nie chce się 'aktywować'. Dzwonię do majkrosoftu - odsyłają mnie do dilera. Dilera już nie ma - konto zawieszone, ebay ma mnie w nosie bo transakcja została przeprowadzona ponad 3 miesiące temu. Ot, zaoszczędziłęm 25 funtów...

Nowy system w onlajnowym sklepie MS kosztował jakieś 50 funtów.

[ Ostatnio edytowany przez: hants 15-09-2015 10:48 ]

Chcieć to znaczy móc!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWW

clockwork_orang

Post #7 Ocena: 0

2015-09-15 15:02:19 (9 lat temu)

clockwork_orange

Posty: 10572

Z nami od: 28-06-2007

Cytat:

2015-09-15 10:47:04, hants napisał(a):
Przykład małego szwindla, ale całkiem upierdliwego: klucze do programów na ebay. Rok temu kupiłem sobie licencję Windowsa 8.1. Ponad 150 pozytywnych komentarzy, szybka transakcja, wszystko działa jak nalezy... Po 6 miesiącach zmieniałem płytę, procesor i dyski, przeto musiałem przeinstalować system no i.. zonk. Klucz OK, ale system nie chce się 'aktywować'. Dzwonię do majkrosoftu - odsyłają mnie do dilera. Dilera już nie ma - konto zawieszone, ebay ma mnie w nosie bo transakcja została przeprowadzona ponad 3 miesiące temu. Ot, zaoszczędziłęm 25 funtów...

Nowy system w onlajnowym sklepie MS kosztował jakieś 50 funtów.

[ Ostatnio edytowany przez: <i>hants</i> 15-09-2015 10:48 ]



tak a'propos systemu:
po pierwsze - nie musisz instalowac od nowa, o ile nie zmieniles calkowicie platformy (np. z AMD na Intela), a tylko upgradowales sprzet - wystarczy sklonowac na nowy dysk...
po drugie - klucze z ebaya czy allegro sa zazwyczaj generowane przez samych sprzedawcow, poniwaz dotychczasowa praktyka MS byla taka, ze co nie zabronione to dopuszczone, tak wiec jesli nikt z klucza nie korzystal, to MS akceptowal go nie pytajac o zrodlo

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #8 Ocena: 0

2015-09-15 20:24:43 (9 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Cytat:

2015-09-15 15:02:19, clockwork_orange napisał(a):
Cytat:

2015-09-15 10:47:04, hants napisał(a):
Przykład małego szwindla, ale całkiem upierdliwego: klucze do programów na ebay. Rok temu kupiłem sobie licencję Windowsa 8.1. Ponad 150 pozytywnych komentarzy, szybka transakcja, wszystko działa jak nalezy... Po 6 miesiącach zmieniałem płytę, procesor i dyski, przeto musiałem przeinstalować system no i.. zonk. Klucz OK, ale system nie chce się 'aktywować'. Dzwonię do majkrosoftu - odsyłają mnie do dilera. Dilera już nie ma - konto zawieszone, ebay ma mnie w nosie bo transakcja została przeprowadzona ponad 3 miesiące temu. Ot, zaoszczędziłęm 25 funtów...

Nowy system w onlajnowym sklepie MS kosztował jakieś 50 funtów.

[ Ostatnio edytowany przez: <i>hants</i> 15-09-2015 10:48 ]



tak a'propos systemu:
po pierwsze - nie musisz instalowac od nowa, o ile nie zmieniles calkowicie platformy (np. z AMD na Intela), a tylko upgradowales sprzet - wystarczy sklonowac na nowy dysk...
po drugie - klucze z ebaya czy allegro sa zazwyczaj generowane przez samych sprzedawcow, poniwaz dotychczasowa praktyka MS byla taka, ze co nie zabronione to dopuszczone, tak wiec jesli nikt z klucza nie korzystal, to MS akceptowal go nie pytajac o zrodlo

a jak jest to sytem OEM, czyli klucz do takiego systemu, to właśnie idea systemu OEM, czyli instalowanego na nowym komputerze tylko przez producenta komputera, ew dokupiony do danego głównego podzespołu, w domyśle proc, płyta główna. To taki system nie jest transferowany na inny komputer. Z klucza jest generowany ID na podstawie sprzetu i klucza.
Była kiedyś parodia że po wymianie procesora na szybszy/ inny ludziom blokował sie system, ale szybko usuneli tą blokadę.

Nie wiem jakie są teraz zasady, ale dawniej była werja OEM i "pudełkowa" którą można było instalować na kolejnych nowych komputerach, czy też przenosic dysk do nowego komputera i bez problemu aktywować klucz na nowe ID
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

clockwork_orang

Post #9 Ocena: 0

2015-09-16 15:06:02 (9 lat temu)

clockwork_orange

Posty: 10572

Z nami od: 28-06-2007

Cytat:

2015-09-15 20:24:43, krakn napisał(a):

a jak jest to sytem OEM, czyli klucz do takiego systemu, to właśnie idea systemu OEM, czyli instalowanego na nowym komputerze tylko przez producenta komputera, ew dokupiony do danego głównego podzespołu, w domyśle proc, płyta główna. To taki system nie jest transferowany na inny komputer. Z klucza jest generowany ID na podstawie sprzetu i klucza.
Była kiedyś parodia że po wymianie procesora na szybszy/ inny ludziom blokował sie system, ale szybko usuneli tą blokadę.

Nie wiem jakie są teraz zasady, ale dawniej była werja OEM i "pudełkowa" którą można było instalować na kolejnych nowych komputerach, czy też przenosic dysk do nowego komputera i bez problemu aktywować klucz na nowe ID

to nie tak Krakn... 8-)
OEM to po prostu goly system, ktory moze byc uzywany w jednym kompie i przy zmianie podzespolow (szczegolnie plyty glownej, bo ID jest brane z niej) nalezy kupic nastepny, ale... wystarczy telefon do MS i wyjasnienie, ze plyta padla, serwis wymienil na nowa i klucz sie dostaje

box, jak piszesz mozna przenosic na rozne kompy

producent, np. Dell na wykupiono licencje na swoje kompy i o ile zauwazyles, to wszystkie 'aktywatory' systemu (od Visty poczynajac) maskuja sprzet jako firmowy, czy to w/w Della czy Asysa itp. wlasnie dlatego, ze dany producent ma pule kluczy, ale nie wszystkie do tej pory wykorzystal

oczywiscie, klonowanie ma szanse powodzenie 50:50, ale jak pisalem, szanse sie zwiekszaja jesli nie zmieniamy platformy, vide Intel/AMD

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

violettaphotogr

Post #10 Ocena: 0

2015-09-16 15:25:44 (9 lat temu)

violettaphotography

Posty: 1563

Kobieta

Z nami od: 21-01-2014

Skąd: ...

Cytat:

2015-09-15 10:29:48, xxxemi napisał(a):
Oszuści widać nie spią ;-)
Z racji odświeżenia salonu,planuję wymiane mebli etc.Wystawiłam kominek elektryczny na sprzedaż i zaraz po chwili znalazł się chetny do zakupu:
"Thanks for your response..I'm quite satisfied with the condition and
price,and I need you to understand that i am willing and ready to
purchase it right away, end the advert, consider me as your favorite
buyer. I will be paying the PayPal charges (3.4%) from my account and
will be paying directly into your PayPal account without any delay,
and I hope you have a paypal account. If you have one already, just
send me the address to send it to, which is the email address you use
for it or you can send me a paypal money request, so once i receive
the details i will go ahead with the payment through PayPal and then I
will contact my shipping company after you get the payment. I will
need your home address for it to be Picked Up by the Shipping
Company..

Regards

Eh,tylko po kominek zaraz shipping company?



Dostalam DOKLADNIE takiego samego maila w odpowiedzi na ogloszenie na londynek.net, kropka w kropke...
Jakos czulam szwindel, moja odpowiedz byla stanowcza ale grzeczna :-)
#Violujemy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 27 z 30 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 26 | 27 | 28 | 29 | 30 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,