MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Przekręty - ostrzeżenia

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 30 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 28 | 29 | 30 ] - Skocz do strony

Str 2 z 30

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

berenika

Post #1 Ocena: 0

2011-08-27 10:03:43 (13 lat temu)

berenika

Posty: 2392

Kobieta

Z nami od: 30-12-2009

Skąd: EM

Cytat:

2011-08-27 09:19:09, fioletowa napisał(a):
nastepny przekret z laptopami na terenie Manchesteru podjezdza dwoch anglikow samochodem i proponuja kupno laptopa za grosze, nastepnie idziesz do bankomatu placisz im i jest zamianka w samochodzie zamiast laptopa masz dwie zgrzewy wody.


W Derby działają tacy sami oszusci tylko chyba "entyligenci" bo zamiast wody do plecaczka pakują książki!!!
...zawsze warto być człowiekiem choć tak łatwo zejść na psy...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

fioletowa

Post #2 Ocena: 0

2011-08-27 10:15:11 (13 lat temu)

fioletowa

Posty: 119

Kobieta

Konto zablokowane

Z nami od: 30-06-2011

Skąd: manchester

w Manchesterze nie jedna osoba dala sie na to nabrac.Ostrzegam dwoch anglik samochod opel vectra

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2011-08-27 10:34:26 (13 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Dodziunia

Post #4 Ocena: 0

2011-08-27 10:35:23 (13 lat temu)

Dodziunia

Posty: 3662

Kobieta

Z nami od: 02-05-2007

Skąd: Derby

Berenika jezdza jeszcze jedni w derby i handluja telewizorami. duze plazmy i lcd, wszystko super- fajnie, widzisz telewizor , dziala itd. placisz i jedziesz z telewizorem do domu. podlaczasz go a on nie dziala, bo nie ma srodka. jest sama obudowa. kolega kupil dwa takie :-]:-]:-] interes zycia zrobil ;-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer gadu-gadu

olus

Post #5 Ocena: -1

2011-08-27 10:38:08 (13 lat temu)

olus

Posty: 96

Kobieta

Z nami od: 04-10-2006

jestem konsultantka avonu i kiedys zawiozlam cygankom ich zamowienie do domu, one wyjely z torby kosmetyki zeby sprawdzic czy wszystko jest, po czym stwierdzily ze jednego kremu nie wezma bo nie maja pieniedzy, chyba ze chce to mi stara powrozy za ten krem, podziekowalam. Tak zaczely chachmycic miedzy soba ze wyszlam z tamtad bez jednego kremu, fakt ze nie byl drogi okolo 10f no ale...nie robie interesow od tamtej pory z cyganami

[ Ostatnio edytowany przez: olus 27-08-2011 10:39 ]

OLIVKA

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Dodziunia

Post #6 Ocena: 0

2011-08-27 10:45:26 (13 lat temu)

Dodziunia

Posty: 3662

Kobieta

Z nami od: 02-05-2007

Skąd: Derby

ja kiedys sie dalam nabrac. prosze o niekomentowanie mojej glupoty :-]:-]:-]
sprzedawalam na ebayu nowa konsole psp go-wtedy byla warta ok. 220£, napisal do mnie pan, ze da mi za nia 250£ z przesylka, bo to ma byc przesylka agraniczna. do Nigerii. ALe pieniazki mi wplaci dopiero jak wysle mu numer przesylki. a ze sprzedawalam na ebayu dosc czesto i nigdy mnie nie oszukano to uwierzylam. potem zaczely sie prosby o przeslanie pieniedzy przez WU do niego, zebym pokryla jakies ubezpieczenie i on jak to otrzyma to wplaci mi calosc-za konsole+ ubezpieczenie. i polecialam na 600£ i psp go. myslalam ze mój chlop wyjdzie z siebie. teraz jak o tym mysle to uwazam ze chyba mózg mi sie gdzies zapodzial. ale wtedy myslalam ze ten pan jest uczciwy. Wiec pamietajcie, nigdy nic nie wysylajcie do Nigerii!!! ostatnio tez jak dalam ogloszenie na Gumtree to mialam oferty z prosba o wyslanie do kuzyna do Nigerii. Nawet dostalam maila(falszywego), ze pieniadze sa na moim paypalu. po dwoch dniach grozby ze bede musiala zaplacic 2000£ kary za niedotrzymanie umowy-i zeby nie zglaszac tego do resolution centre-bo im tez bede musiala placic kare. ale olalam i ucichlo.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer gadu-gadu

mlody_leszczyk

Post #7 Ocena: 0

2011-08-27 11:43:12 (13 lat temu)

mlody_leszczyk

Posty: 1460

Mężczyzna

Z nami od: 03-06-2010

Skąd: Luton

Cytat:

2011-08-27 10:45:26, Dodziunia napisał(a):
ja kiedys sie dalam nabrac. prosze o niekomentowanie mojej glupoty :-]:-]:-]
sprzedawalam na ebayu nowa konsole psp go-wtedy byla warta ok. 220£, napisal do mnie pan, ze da mi za nia 250£ z przesylka, bo to ma byc przesylka agraniczna. do Nigerii. ALe pieniazki mi wplaci dopiero jak wysle mu numer przesylki. a ze sprzedawalam na ebayu dosc czesto i nigdy mnie nie oszukano to uwierzylam. potem zaczely sie prosby o przeslanie pieniedzy przez WU do niego, zebym pokryla jakies ubezpieczenie i on jak to otrzyma to wplaci mi calosc-za konsole+ ubezpieczenie. i polecialam na 600£ i psp go. myslalam ze mój chlop wyjdzie z siebie. teraz jak o tym mysle to uwazam ze chyba mózg mi sie gdzies zapodzial. ale wtedy myslalam ze ten pan jest uczciwy. Wiec pamietajcie, nigdy nic nie wysylajcie do Nigerii!!! ostatnio tez jak dalam ogloszenie na Gumtree to mialam oferty z prosba o wyslanie do kuzyna do Nigerii. Nawet dostalam maila(falszywego), ze pieniadze sa na moim paypalu. po dwoch dniach grozby ze bede musiala zaplacic 2000£ kary za niedotrzymanie umowy-i zeby nie zglaszac tego do resolution centre-bo im tez bede musiala placic kare. ale olalam i ucichlo.


Nie komentuje twojej glupoty, ale tylko sile i dar przekonywania tego pana z Nigerii. Chyba moge go porownac do Ojca Rydzyka, bo ten tez potrafi ludzi niezle omamic...
:-]:-]:-]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Dwunasty

Post #8 Ocena: 0

2011-08-27 12:39:13 (13 lat temu)

Dwunasty

Posty: n/a

Konto usunięte

Do pooglądania. Najlepsi w akcji:

http://www.youtube.com/results?search_query=the+real+hustle&aq=0&oq=the+real+hu

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

no_wayy

Post #9 Ocena: 0

2011-08-27 13:56:48 (13 lat temu)

no_wayy

Posty: 2064

Mężczyzna

Z nami od: 28-01-2007

Skąd: Sheffield

Pisano kiedyś na forum o czekach bez pokrycia. Nie do końca pamiętam szczegółów.
Załóżmy, że coś sprzedajesz (samochód) i kontaktuje się z tobą osoba, która bez oglądania proponuje więcej niż cena samochodu, ale prosi o wysłanie różnicy pieniędzy. Samochód wart np. 800, on wysyła czek na 1500 i prosi o odesłanie tych 700 (lub nawet tylko 300). Idziesz do banku, realizujesz czek, pieniądze pojawiają się na koncie, ty odsyłasz te 700Ł, a po kilku dniach kończysz z saldem ujemnym bo czek był bez pokrycia.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWW

Dwunasty

Post #10 Ocena: 0

2011-08-27 15:15:18 (13 lat temu)

Dwunasty

Posty: n/a

Konto usunięte

Trochę wyczyściłem wątek. W każdej nacji znajdą się złodzieje i przewalacze. Nie ma po co obrażać jakiegokolwiek narodu tylko dlatego iż raz czy dwa ktoś nas oszukał.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 30 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 28 | 29 | 30 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,