MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Problem z uciążliwym lokatorem

« poprzednia strona

Strona 11 z 11 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 9 | 10 | 11 ] - Skocz do strony

Str 11 z 11

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Adacymru

Post #1 Ocena: 0

2011-01-12 00:24:21 (13 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Moze zalozymy Eliza watek, i ja bede opowiadac o tym jak sie pracuje w Community Centre, na czym polega system tej organizacji, a ty bedziesz opowiadac o sadownictwie, prawie karnym, i pracy prokuratora (tak a'propos to nie sad, a prokurator sklada wniosek o zatrzymanie w areszcie i musi zadowolic sad, ze spelnione sa okreslone kryteria).

Jako, ze mam male pojecie o twojej pracy, mam szanse dogonic cie w blednych skojarzeniach....

A tak ogolnie, to ten watek przerosl juz chyba dwukrotnie ten do ktorego Milusia podawala link, a ktory mial wiecej potwierdzonych zrodlami informacji w dwoch wypowiedziach na temat.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

elizaglasgow

Post #2 Ocena: 0

2011-01-12 00:34:42 (13 lat temu)

elizaglasgow

Posty: 973

Kobieta

Konto zablokowane

Z nami od: 05-09-2009

Skąd: glasgow

Adacymru, ja podaje to, z wlasnego doswiadczenia, mnie policja powiedziala, jak sprawa moze sie zakonczyc, jak zlozymy skarge.Przepraszam a ty jako kto w sadzie pracujesz?W sytuacji , gdy w domu panuje przemoc, matka zglasza to policji, zglasza skarge tez moze sad zezwala facetowi wrocic do rodziny?Trwa to miesiacami, czy decyzja zapada nastepnego, lub jeszcze tego samego dnia?Moze do tego sie odniesiesz?Za przemoc mozesz zostac usuniety z wlasnego domu, domu, ktorego jestes wlascicielem, nie trzeba do tego kilku spraw w sadzie, procesow ciagnacych sie tygodniami, czy miesiacami.Czy dziewczyna piszaca o problemem z partnerem nie byla w tej samej sytuacji?Policja pozwolila jej wtedy wejsc do domu, zostac w tym domu?Czy pozwolono jej tylko zabrac rzeczy?Nie, bo partner powiedzial, ze ona grozila mu nozem.Byla wspolwlascicielem i musiala walczyc o swoje...

[ Ostatnio edytowany przez: elizaglasgow 12-01-2011 00:36 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

autor65

Post #3 Ocena: 0

2011-01-12 01:08:25 (13 lat temu)

autor65

Posty: 3853

Mężczyzna

Z nami od: 02-08-2010

Skąd: Portsmouth

a stare wyprobowane metody? Nie macie kolegow ktorzy pomogliby mezowi w rozmowie z sublokatorem celem naklonienia go do opuszczenia lokalu i na odchodne poprosic grzecznie, zeby nie klanial sie na ulicy wiecej. To zawsze skutkuje
człowiek się zmienia za ...granicą

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Post #4 Ocena: 0

2011-01-12 01:16:13 (13 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Sarmatian

Post #5 Ocena: 0

2011-01-12 01:41:57 (13 lat temu)

Sarmatian

Posty: 360

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 13-06-2010

Skąd: Slough

Sprać, wygonić. Dogonić i znowu sprać.
"Tylko dzięki zaiste niepojętej, a tak wielkiej i niezbadanej litości boskiej, ludzie w tym kraju nie na czworakach chodzą, a na dwóch nogach, udając człowieka." - Józef Piłsudski .

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Argosman

Post #6 Ocena: 0

2011-01-12 08:24:27 (13 lat temu)

Argosman

Posty: 479

Mężczyzna

Z nami od: 07-09-2010

Skąd: Basildon

Nie czytałem całego wątku, ale znajoma jest w podobnej sytuacji. Chce się pozbyć niechcianej lokatorki. Okazuje się to generalnie mało prawdopodobne. Dziewczyna ma swojego prawnika, który delikatnie poinformował ją, że nie ma żadnych praw jeśli nie wynajęła domu/mieszkania/pokoju przez agencję. Nakaz eksmisji w sądzie (o ile sąd zgodzi się wydać takowy Polce przeciwko Angielce, która straciła pracę i ma 2 dzieci na utrzymaniu) kosztuje 3000 funtów.

Ja osobiście źle bym się czuł niechciany u kogoś, dlatego zawsze postępuję w miarę właściwie, zgodnie z sumieniem. Tymczasem okazuje się, że tak naprawdę jeśli nie ma nakazu sądowego nikt nie może mnie wyrzucić z domu. Mogę nie płacić, a najemca idzie do sądu dopero, gdy dług przekroczy rzeczone 3000 funtów, bo wcześniej się nie opłaca.

W Waszym przypadku pomoc łysych, polskich karków może być jedyną, ale należy się liczyć z odwetem. Jakby nie patrzeć on się wyniesie, ale będzie znał Wasz adres, a Wy go już nie znajdziecie...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

mak4701

Post #7 Ocena: 0

2011-01-29 10:17:56 (13 lat temu)

mak4701

Posty: 845

Kobieta

Z nami od: 12-04-2007

Skąd: UK

Czy sprawa z uciazliwym lokatorem sie wyjasnila???
Pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Overtura

Post #8 Ocena: 0

2017-02-24 12:35:42 (7 lat temu)

Overtura

Posty: 5

Kobieta

Z nami od: 24-02-2017

Skąd: Bristol

ma

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 11 z 11 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 9 | 10 | 11 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,