MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Gran Canaria

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 14 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 12 | 13 | 14 ] - Skocz do strony

Postów: 130

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

jolanta12

Post #1 Ocena: 0

2010-10-02 14:20:23 (14 lat temu)

jolanta12

Posty: 934

Kobieta

Z nami od: 28-11-2007

Skąd: Londyn

Czy ktoś może był na Gran Canaria??
Chcemy się tam wybrać w połowie listopada.
Jaka część wyspy jest godna polecenia i najcieplejsza?- myśleliśmy o Maspalomas, Playa del Ingles albo Puerto Rico.
Jakie miejsca są godne zwiedzenia, gdzie najlepiej wynająć auto?? Może ktoś zna jakiś fajny hotel??

A moze ktos zna inna godna polecenia wyspe?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #2 Ocena: 0

2010-10-02 14:37:14 (14 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Kupiłem dzis w funciaku przewodnik po Gran Canarii. Chyba się też wybiorę, bo jak już mam tę książkę, to dokupię do niej wycieczkę...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

jolanta12

Post #3 Ocena: 0

2010-10-02 14:40:55 (14 lat temu)

jolanta12

Posty: 934

Kobieta

Z nami od: 28-11-2007

Skąd: Londyn

Cytat:

2010-10-02 14:37:14, stanislawski napisał(a):
Kupiłem dzis w funciaku przewodnik po Gran Canarii. Chyba się też wybiorę, bo jak już mam tę książkę, to dokupię do niej wycieczkę...


Stanislawski no i co ciekawego w tej ksiazce pisza o Gran Canari ??
A moze napisz w ktorym funciaku to i ja sobie sprawie te ksiazke.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

jolanta12

Post #4 Ocena: 0

2010-10-02 14:48:31 (14 lat temu)

jolanta12

Posty: 934

Kobieta

Z nami od: 28-11-2007

Skąd: Londyn

Cytat:

2010-10-02 14:40:55, jolanta12 napisał(a):
Cytat:

2010-10-02 14:37:14, stanislawski napisał(a):
Kupiłem dzis w funciaku przewodnik po Gran Canarii. Chyba się też wybiorę, bo jak już mam tę książkę, to dokupię do niej wycieczkę...


Stanislawski no i co ciekawego w tej ksiazce pisza o Gran Canarii ??
A moze napisz w ktorym funciaku to i ja sobie sprawie te ksiazke.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

mercurypc

Post #5 Ocena: 0

2010-10-02 14:48:42 (14 lat temu)

mercurypc

Posty: 73

Mężczyzna

Z nami od: 09-01-2009

Bylismy w tym roku w czerwcu,cieplo bylo caly czas wrecz bardzo cieplo.Jak jest w listopadzie to nie wiem.Wszystkie te miejsca o ktorych wspomnialas sa blisko siebie.My bylismy w Playa Amadores i wszystkie te miejsca o ktorych piszesz zaliczylismy.Mozesz zobaczyc wiecej wynajmujac auto i objechac cala wyspe.Wybralas ladniejsza czesc wyspy nie polecam drugiej strony gdzie nic ciekawego nie ma.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

alfer74

Post #6 Ocena: 0

2010-10-02 14:51:45 (14 lat temu)

alfer74

Posty: 1353

Mężczyzna

Z nami od: 29-05-2009

Skąd: londyn

jolanta12, ja bylem na Gran Canarii pod koniec pazdziernika i bylo goraco na poludniu, na polnocy wyspy deszcze. Samochodem warto pojechac przez srodek wyspy, piekne sa trasy z palmami rosnacymi na pionowych niemalze skalach. W srodku wyspy mozesz kupic wina i miodowe rumy prosto od gospodarzy. Sprzedaja z samochodow ustawionych na poboczach drog.

Generalnie zawsze o kilka stopni cieplejsze jest poludnie wyspy. Tam deszcze sa rzadkie. Co innego na polnocy gdzie rosna lasy tropikalne. Na poludniu wiekszosc turystow to hiszpanie na polnocy niemcy.

Playa del Ingles, piekne plaze i wydmy, wygladajace jak mala pustynia, plaze naturystow rowniez :-) nikt tam sie nei krepuje nagosci, blisko plaz ogromne luksusowe hotele od strony poludniowej i tansze hotele i pensjonaty od strony wschodniej.

Woda w oceanie cieplutka tak ciepla ze czasem ma sie wrazenie ze ktos ja podgrzewa jak w basenie. Ja plywalem w nocy i rowniez byla ciepla. niesamowite uczucie kiedy nie ma prawie ludzi albo powoli przechadzxaja sie wzdluz brzegu.

Puerto Rico to codowne miejsce szczegolnie wieczorem, kiedy oswietlone domy , hotele, pensjonaty polozone na zboczach gor otaczajacych ta niewielka miejscowosc wprowadzaja w romantyczny nastroj. Do tego gra swiatel jest niesamowita. Mozna wybrac sie jachtem na poszukiwanei delfinow lub ponurkowac w oceanie.

Po wyspie mozna rowniez pojezdzic wynajetymi quadami.

Ja polecam, warto tam pojechac.

Dodam jeszcze, ze paliwo jest tam strasznie tanie.
My wynajelismy Vitare za 30 euro i kilka euro na paliwo poszlo na caly dzien.



[ Ostatnio edytowany przez: alfer74 02-10-2010 14:56 ]

inzynier elektronik, specjalizuje sie w telefonii komorkowej, naprawiam i pomagam rozwiazywac wszelkie zwiazane z nia problemy - 07756957744

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

jolanta12

Post #7 Ocena: 0

2010-10-02 18:12:07 (14 lat temu)

jolanta12

Posty: 934

Kobieta

Z nami od: 28-11-2007

Skąd: Londyn

Cytat:

2010-10-02 14:51:45, alfer74 napisał(a):
jolanta12, ja bylem na Gran Canarii pod koniec pazdziernika i bylo goraco na poludniu, na polnocy wyspy deszcze. Samochodem warto pojechac przez srodek wyspy, piekne sa trasy z palmami rosnacymi na pionowych niemalze skalach. W srodku wyspy mozesz kupic wina i miodowe rumy prosto od gospodarzy. Sprzedaja z samochodow ustawionych na poboczach drog.

Generalnie zawsze o kilka stopni cieplejsze jest poludnie wyspy. Tam deszcze sa rzadkie. Co innego na polnocy gdzie rosna lasy tropikalne. Na poludniu wiekszosc turystow to hiszpanie na polnocy niemcy.

Playa del Ingles, piekne plaze i wydmy, wygladajace jak mala pustynia, plaze naturystow rowniez :-) nikt tam sie nei krepuje nagosci, blisko plaz ogromne luksusowe hotele od strony poludniowej i tansze hotele i pensjonaty od strony wschodniej.

Woda w oceanie cieplutka tak ciepla ze czasem ma sie wrazenie ze ktos ja podgrzewa jak w basenie. Ja plywalem w nocy i rowniez byla ciepla. niesamowite uczucie kiedy nie ma prawie ludzi albo powoli przechadzxaja sie wzdluz brzegu.

Puerto Rico to codowne miejsce szczegolnie wieczorem, kiedy oswietlone domy , hotele, pensjonaty polozone na zboczach gor otaczajacych ta niewielka miejscowosc wprowadzaja w romantyczny nastroj. Do tego gra swiatel jest niesamowita. Mozna wybrac sie jachtem na poszukiwanei delfinow lub ponurkowac w oceanie.

Po wyspie mozna rowniez pojezdzic wynajetymi quadami.

Ja polecam, warto tam pojechac.

Dodam jeszcze, ze paliwo jest tam strasznie tanie.
My wynajelismy Vitare za 30 euro i kilka euro na paliwo poszlo na caly dzien.



[ Ostatnio edytowany przez: <i>alfer74</i> 02-10-2010 14:56 ]




Alfer74 tak super to opisales ze dzis bukuje bilety....nie ma na co czekac.
Troche czytalam o tej wyspie - i wszyscy sobie chwala - juz nie moge sie doczekac az tam bede.

Co do wynajecia auta - czy ktos orientuje sie ile kosztowalo by mnie auto na 5 dni? No i jak wyglada sprawa wynajecia fotelika dla dziecka??Bedzie razem z autem??
Tak sobie mysle ze moze lepiej by bylo wynajac auto juz na lotnisku - nim dojechac do hotelu, przez 5 dni zwiedzac nim wyspe, i pojechac na lotnisko.
Transfer z lotniska to jakies 60 funi w dwie strony....chyba ze sie myle.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

jolanta12

Post #8 Ocena: 0

2010-10-03 09:36:24 (14 lat temu)

jolanta12

Posty: 934

Kobieta

Z nami od: 28-11-2007

Skąd: Londyn

up

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

jedrek

Post #9 Ocena: 0

2010-10-03 10:17:09 (14 lat temu)

jedrek

Posty: 564

Mężczyzna

Z nami od: 02-11-2006

Skąd: London

Cytat:



Co do wynajecia auta - czy ktos orientuje sie ile kosztowalo by mnie auto na 5 dni? No i jak wyglada sprawa wynajecia fotelika dla dziecka??Bedzie razem z autem??
Tak sobie mysle ze moze lepiej by bylo wynajac auto juz na lotnisku - nim dojechac do hotelu, przez 5 dni zwiedzac nim wyspe, i pojechac na lotnisko.
Transfer z lotniska to jakies 60 funi w dwie strony....chyba ze sie myle.


Ja w styczniu lece na Gran Canarie. Do tej pory na kanarach korzystalem z Autoreisen www.top-car-hire.com/car_hire_canary_islands/gran_canaria/index.php
zawsze bylem zadowolony, minimum formalnosci, no i pelne ubezpieczenie z zero excess. Samochody moze troszke porysowane, ale nikt nie przyczepi sie przy zwrocie ze jakas ryska jest i nie skasuje L200. Foteliki maja gratis, jesli rezerwujesz przez internet.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

jolanta12

Post #10 Ocena: 0

2010-10-03 10:20:29 (14 lat temu)

jolanta12

Posty: 934

Kobieta

Z nami od: 28-11-2007

Skąd: Londyn

Cytat:

2010-10-03 10:17:09, jedrek napisał(a):
Cytat:



Co do wynajecia auta - czy ktos orientuje sie ile kosztowalo by mnie auto na 5 dni? No i jak wyglada sprawa wynajecia fotelika dla dziecka??Bedzie razem z autem??
Tak sobie mysle ze moze lepiej by bylo wynajac auto juz na lotnisku - nim dojechac do hotelu, przez 5 dni zwiedzac nim wyspe, i pojechac na lotnisko.
Transfer z lotniska to jakies 60 funi w dwie strony....chyba ze sie myle.


Ja w styczniu lece na Gran Canarie. Do tej pory na kanarach korzystalem z Autoreisen www.top-car-hire.com/car_hire_canary_islands/gran_canaria/index.php
zawsze bylem zadowolony, minimum formalnosci, no i pelne ubezpieczenie z zero excess. Samochody moze troszke porysowane, ale nikt nie przyczepi sie przy zwrocie ze jakas ryska jest i nie skasuje L200. Foteliki maja gratis, jesli rezerwujesz przez internet.


Dzięki wielkie - już sprawdziłam i ceny maja ok.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 14 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 12 | 13 | 14 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,