MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Kredyt z wentworth direct finance

« poprzednia strona

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Str 2 z 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

konto usunięte

Post #1 Ocena: 0

2009-05-19 18:49:34 (5 lat temu)

konto usunięte

Konto usunięte

Wejdz na www.oakham.com
Jednak nie sadze zebys cokolwiek zalatwila online, ja musialam osobiscie pojechac do najblizszego biura....ale z tego co wiem, to wszystko opiera sie na tym cholernym "credit score" ....no ale nie bedziesz wiedziec dopoki sie nie przekonasz!
Moj znajomy tez chcial wziasc pozyczke, nie pamietam juz z jakiej firmy, pomoglam mu wypelnic formularz, wszystko bylo super, byl telefon ze pozyczke mu przyznano tylko musi odeslac im formularz, ktory za chwile dostanie....no i dostal! Tylko trzeba bylo w nim podac dane dwoch osob, ktore mieszkaja w Anglii conajmniej dwa lata i posiadaja wlasne domy! Tzn, zyrantow!
Nie wiem, jak to dokladnie dziala, ale wydaje mi sie ze nawet jak mowia ze dadza ci pozyczke nawet jak masz "bad credit score" to bedziesz musiala podac kogos jako zyranta....
Ale pamietaj, to jest moje zdanie....i byc moze opiera sie to na innym, bardziej przyjaznym systemie....
Powodzenia!:-D;-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

meggi1

Post #2 Ocena: 0

2009-05-20 15:32:55 (5 lat temu)

meggi1

Kobieta

Z nami od: 29-09-2008

to znowu ja a czy ktos z was wzia kredyt i tu podaje stronke http://www.yesloansuk.com/adverse-credit-history.php jesli tak to czy to nie jest jakas sciema.sorki ze tak pytam i zanudzam was takimi rzeczami ale nie raz mi pomogliscie wiec i moze tym razem...dzieki serdeczne raz jeszcze i prosze o odp.z gory dzieki.

Do góry stronyOffline

mala24

Post #3 Ocena: 0

2009-05-20 17:14:29 (5 lat temu)

mala24

Kobieta

Z nami od: 12-01-2009

te firmy tylko kasuja za to ze pomoga ci znalesc firme ktora ci tej pozyczki udzieli.a nie bezposrednio daje kase.wiec uwazaj bo nic ci nie pomoga tylko skasuja 50 funciakow.

Do góry stronyOffline

konto usunięte

Post #4 Ocena: 0

2009-05-20 17:21:08 (5 lat temu)

konto usunięte

Konto usunięte

Kiedyś skasowali znajomego na 45 funtów a i tak nie dostał pożyczki. Był nawet program jakiś rok temu o nich na BBC i jak ludzi wykręcali. NIe dzwoń do nich.

Do góry stronyOffline

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

£15.95 za 31.5 kg Anglia-Polska

Paczki do Polski - Najniższa cena, solidny serwis od drzwi do drzwi, ubezpieczenie w cenie

• Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 12 350 25 40 Polska,
  • Fax: +44 (0)845 331 3041