MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

PKO Ekstraklasa 2019/2020

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 7 z 25 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 6 | 7 | 8 ... 23 | 24 | 25 ] - Skocz do strony

Str 7 z 25

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

keramczak

Post #1 Ocena: 0

2020-03-01 19:07:01 (4 lata temu)

keramczak

Posty: 5981

Mężczyzna

Z nami od: 09-02-2010

Skąd: U.K

Nie nie zaboli bo akurat sędziował ok, co do karnego to ciekawe kogo kibice śpiewali Marciniak h...j ci na imię;-).?...

Oglądałem do 2-0 i sobie dałem spokój bo był to jednostronny



LEGIA WARSZAWA SZYMON MARCINIAK

Piąta minuta meczu przy Łazienkowskiej. Arvydas Novikovas pada w polu karnym Cracovii, o karnym nie ma mowy, sam Litwin nawet nie bardzo zgłasza jakiekolwiek pretensje do arbitra. Wtem z trybun rozlegają się krzyki o jebaniu PZPN, a następnie rozbrzmiewa jakże kreatywna przyśpiewka „chuj ci na imię, Marciniak ty skurwysynie”. Później jeszcze kilkukrotnie fani zasiadający głównie na Żylecie próbowali wytłumaczyć sędziemu, że w dowodzie w rubryce „imię” ma błąd

[ Ostatnio edytowany przez: keramczak 01-03-2020 19:09 ]

#MajsterNaStulecie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Wielim

Post #2 Ocena: 0

2020-03-01 19:19:50 (4 lata temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Akurat kibice Legii mają powody by jeździć po Marciniaku , za to w Poznaniu to go chyba lubią?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

keramczak

Post #3 Ocena: 0

2020-03-01 19:35:51 (4 lata temu)

keramczak

Posty: 5981

Mężczyzna

Z nami od: 09-02-2010

Skąd: U.K

Nie ,nie dlatego tylko dlatego ze to słaby sędzia jest i często gęsto wypacza wyniki meczów a rudy ,na siłę go promuje...

I żeby nie było ,Legia wygrała zasłużenie i na teraz gra jedna z lepszych piłek w ekstraklapie,niestety....

Umieć docenić kogoś,za kim się niespecjalnie przepada ,to tez sztuka.
#MajsterNaStulecie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Wielim

Post #4 Ocena: 0

2020-03-01 19:55:20 (4 lata temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Tak z ciekawości zapytam pewnie wiesz , jakie są stosunki Lecha z Wartą ? Otwarta nienawiść jak Legia Polonia ? Dużo wskazuje na to że w przyszłym sezonie możemy oglądać aż dwa kluby z Poznania w ekstraklasie, czy był już kiedyś taki przypadek ?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

keramczak

Post #5 Ocena: 0

2020-03-01 20:21:39 (4 lata temu)

keramczak

Posty: 5981

Mężczyzna

Z nami od: 09-02-2010

Skąd: U.K

Lech King ,Warta Queen tak się mówi w Poznaniu i spokojnie możesz iść w szaliku Warty pod stadion Lecha...po erze Pyzalskich,maja szanse na awans ale finansowo i pod względem infrastruktury jest ubogim krewnym kolejorza. Co ciekawe niektórzy kibice ,bojkotujący Rutkowskich,odgrażają się ze będą chodzili na Drogę Debinska ..

Jeśli chodzi natomiast o oficjalne mecze Kolejorza z Warciarzami, to jak dotąd rozegrano ich w sumie 25. Lepszy bilans spotkań mają „niebiesko-biali”, którzy najwyżej wygrali z Wartą w 1964 roku, gdy rozgromili ją aż 5:0. „Zielono-biali” najwyższe zwycięstwo nad Kolejorzem odnieśli za to w 1950 roku, kiedy pokonali nas 4:2. Ogółem w oficjalnych meczach Lecha z Wartą bardzo często padało mało bramek, a „niebiesko-biali” triumfowali nad swoim rywalem zwykle bardzo skromnie.

Ostatni oficjalny pojedynek pomiędzy obiema drużynami odbył się 14 maja 1995 roku
#MajsterNaStulecie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

stanislawski

Post #6 Ocena: 0

2020-03-01 20:42:21 (4 lata temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Cytat:

2020-03-01 20:21:39, keramczak napisał(a):
Lech King ,Warta Queen tak się mówi w Poznaniu i spokojnie możesz iść w szaliku Warty pod stadion Lecha...po erze Pyzalskich,maja szanse na awans ale finansowo i pod względem infrastruktury jest ubogim krewnym kolejorza. Co ciekawe niektórzy kibice ,bojkotujący Rutkowskich,odgrażają się ze będą chodzili na Drogę Debinska ..

Jeśli chodzi natomiast o oficjalne mecze Kolejorza z Warciarzami, to jak dotąd rozegrano ich w sumie 25. Lepszy bilans spotkań mają „niebiesko-biali”, którzy najwyżej wygrali z Wartą w 1964 roku, gdy rozgromili ją aż 5:0. „Zielono-biali” najwyższe zwycięstwo nad Kolejorzem odnieśli za to w 1950 roku, kiedy pokonali nas 4:2. Ogółem w oficjalnych meczach Lecha z Wartą bardzo często padało mało bramek, a „niebiesko-biali” triumfowali nad swoim rywalem zwykle bardzo skromnie.

Ostatni oficjalny pojedynek pomiędzy obiema drużynami odbył się 14 maja 1995 roku


A to ciekawe, nawet nie wiedziałem... A do Warty mam duży szacunek, jak to do tych "starożytnych" kilku klubów, od których to się w poszczególnych regionach i w całej Polsce, zaczęło.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

keramczak

Post #7 Ocena: 0

2020-03-01 20:57:17 (4 lata temu)

keramczak

Posty: 5981

Mężczyzna

Z nami od: 09-02-2010

Skąd: U.K


Pyżalscy z jednej strony wyciągnęli Warte z zaświatów (tzw zielona rewolucja) ,z drugiej strony idiotycznie inwestowali na końcu praktycznie szkodzili...
Ale w sumie ciekawa historia ,warto poszperać i poszukać u wójka Google.
Jutro grają z Radomiakiem i potem maja dwóch mocnych rywali i się okaże czy są gotowi na ekstraklape...
W Warcie gra teraz Łukasz Tralka i będzie zabawnie jak zdobędzie awans i zagra z Lechem na Bułgarskiej...
#MajsterNaStulecie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Wielim

Post #8 Ocena: 0

2020-03-02 18:19:31 (4 lata temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Na Polsat sport extra Lexi właśnie mecz Warty z Radomiakiem , Warta prowadzi 1:0

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

keramczak

Post #9 Ocena: 0

2020-03-02 19:03:22 (4 lata temu)

keramczak

Posty: 5981

Mężczyzna

Z nami od: 09-02-2010

Skąd: U.K

No niestety nie mam ,ale skończyło się 3-0 dla Warty,Pan Slawek z C+( prezes Radomiaka) będzie płakał.........

Pojutrze w TVP Sport mecz Lechia -Legia a na TVP 1 ,puchar Włoch Juve-Milan...
#MajsterNaStulecie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Wielim

Post #10 Ocena: 0

2020-03-02 19:16:33 (4 lata temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Mam też Canal Plus , tak na marginesie ostatnio wzielem kupiłem jakiś mały dekoder i odbieram polska telewizję przez internet zmuszony jakby bo nie mogę powiesić swojej anteny na bloku . Ale nie żałuję . Dekoder działa coś jak dekoder Polsatu , jest pilot , spis programów , program telewizyjny , i jest 192 polskich kanałów za jedyne 12 funtów na miesiąc , samych sportowych jest 31 kanałów , canal plus sport 1-4 , Polsaty cyfrowe , Polsaty PPV 6 kanałów , eleven sports , nport I tak dalej . Polecam jak ktoś nie może anteny wywiesic .
Wracając do tematu Warta zmierza do ekstraklasy chociaż jeszcze 13 kolejek do końca i wszystko może się zdarzyć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 7 z 25 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 6 | 7 | 8 ... 23 | 24 | 25 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,