MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Premier leaguebilety jak kupić

 

Postów: 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

pantiktak

Post #1 Ocena: 0

2018-08-28 21:25:59 (6 lat temu)

pantiktak

Posty: 582

Mężczyzna

Z nami od: 15-11-2010

Skąd: Southampton

chciałbym się wybrać na mecz Tottenhamu z Liverpoolem ale żeby kupić bilet muszę być memberhip, da się to jakoś ominąć, po co mi ten memberip na jeden mecz?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AlmostFamous

Post #2 Ocena: 0

2018-08-30 06:51:00 (6 lat temu)

AlmostFamous

Posty: n/a

Konto usunięte

Nie wiem jak to wyglada na Tottenhamie, ale na Liverpoolu samo posiadanie Membera nic nie daje. W skrócie - membershipy ma powiedzmy pół miliona osób a miejsc na stadionie jest tylko ponad 50k.
Twoim szczęściem w tym wypadku może być to, ze mecz zostanie rozegrany na Wembley, choć miał już być na nowym stadionie Spurs. Przez co jest większa szansa na bilet. Oczywiście może byc również tak, ze nie kupisz biletu nawet majac membership, bo to mecz z tych najbardziej oczekiwanych oraz pożądanych. Zakup biletu bez membershipa jest w ogólne nie możliwy. Pisze o Liverpoolu, ale sadze, ze działa to tak samo wszędzie.
Oczywiście istnieje możliwość zakupu biletu przez net. Są napewno grupy na FB, na których ludzie handlują biletami. Ja tej formy nie polecam. Gdyż jest dużo oszustów. Poza tym na topowe mecze ceny są dużo wyższe niż zakup owego membershipa plus biletu legalnie w kasie...
Kto jest bez winy niech weźmie kamień i pierd... się nim w łeb... Niestety tacy nieomylni to powszedni chleb...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

danielb

Post #3 Ocena: 0

2018-08-30 07:53:42 (6 lat temu)

danielb

Posty: 200

Mężczyzna

Z nami od: 01-02-2008

Skąd: Manchester

Nawet jeżeli byś wykupił teraz membership card, to i tak nie będziesz miał pewności ze kupisz bilet Jak cię stać to możesz poszukać TUTAJ Druga możliwość idź pod stadion w dniu meczu.

[ Ostatnio edytowany przez: danielb 30-08-2018 08:23 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,