MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Polska Ekstraklasa 2018/2019

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 23 z 38 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 22 | 23 | 24 ... 36 | 37 | 38 ] - Skocz do strony

Str 23 z 38

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Wielim

Post #1 Ocena: 0

2018-12-24 18:23:52 (5 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Keramczak przestan siectak rozczulać nad tym Lechem . To śmieszne że zachwycasz się że Lech z sukcesem odpadł z drużyną z mocno przeciętnej ligi. Legia miała w Lidze Mistrzów (tak wiem , kibice Lecha mogą nie wiedzieć co to jest LM ) Real Madryt , Borrussie Dortmund w szczycie formy i Sporting Lizbona . Trzecie miejsce . Ledwo co odpadła z Ajaxem 1:0 w dwumeczu. Rok w rok awans z Ligi Europy . Fakt dwa lata z rzędu wstydliwe występy w Europie . Ale człowieku , nie mów mi że odpadnięcie w 3 rundzie KWALIFIKACJI DO PODRZEDNEGO PUCHARU TO NIE JEST WSTYD !!! No i tak jest co roku . Od lat . To nie jest tylko Genk. Jest Zalgiris Wilno , jest Strajan z Wysp Owczych . Ale zapomniałem , żyjesz zwycięstwem że słabym wtedy Manchesterem City ...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

keramczak

Post #2 Ocena: 0

2018-12-24 18:51:23 (5 lat temu)

keramczak

Posty: 5981

Mężczyzna

Z nami od: 09-02-2010

Skąd: U.K

Nerwy,nerwy radzę napić się zimnej wody :-)

A ta przeciętna drużyna z Belgii awansowała z pierwszego miejsca w grupie i aktualnie na 20 męczy w swojej lidze przegrała ....jeden ,zaiste kelnerzy:-)

Napisz jak tam liga Luksemburga,Słowacji czy innych gigantów europejskich ...

Tak jak pisałem największe szanse i najłatwiejsza drogę do pucharów ma mistrz Polski a tak się składa że mistrz daje ciała seryjnie...


A z Borusią jaki był wynik w Wwie?...0-6 i na wyjeździe 8-4 naprawdę jest co wspominać i Real też grał w najmocniejszym składzie;-)




[ Ostatnio edytowany przez: keramczak 24-12-2018 19:02 ]

#MajsterNaStulecie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Wielim

Post #3 Ocena: 0

2018-12-24 19:02:13 (5 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

No ale jakby nie było to Mistrz Polski , reszta polskich drużyn od lat ogląda jego plecy ... Nie zapomnij do lig luksemburga I Słowa nie dodać Wyspy Owcze i Litwę ...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

keramczak

Post #4 Ocena: 0

2018-12-25 13:51:02 (5 lat temu)

keramczak

Posty: 5981

Mężczyzna

Z nami od: 09-02-2010

Skąd: U.K

Możesz pisać co chcesz ale porażki z mistrzami Słowacji i Luksemburga to jednak,dla Mistrza Polski,wstyd i żenada....

#MajsterNaStulecie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Wielim

Post #5 Ocena: 0

2018-12-25 15:19:57 (5 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Panie , ale ja wcale nie twierdzę inaczej . Oczywiście że uważam że to wstyd i żenada . Nie raz o tym pisałem . To porażki niczym nieusprawiedliwione . Można wytykać że Legia grała dwa lata bez trenera , można pisac że po LM odszedł cały trzon zespołu , najlepszy gracz naszej ligi od lat Offoe i obydwu napastników ale to i tak niczym nie usprawiedliwia . Tak to był wstyd , żenada i kompromitacja . Ale nie zapominaj o Litwie i Wyspach Owczych , bo Strajan to jeszcze niższa Polka niż Dundale

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Mustafa1975

Post #6 Ocena: 0

2018-12-28 09:09:56 (5 lat temu)

Mustafa1975

Posty: 754

Mężczyzna

Z nami od: 30-01-2010

Skąd: Birmingham

No to dzis sadny dzien dla Wisly Krakow. Ja stawiam ze przelewu nie bedzie choc chcial bym sie mylic. Polska liga potrzebuje mocnych klubow z tradycja.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

keramczak

Post #7 Ocena: 0

2018-12-31 23:57:06 (5 lat temu)

keramczak

Posty: 5981

Mężczyzna

Z nami od: 09-02-2010

Skąd: U.K

Znalezione w internecie..


Kris Kowalski
Mówiłem od razu po lądowaniu kambodżańskiego księcia i gwiazdy disco ze Szwecji, że to tylko klauni, którzy nie przylecieli zainwestować milionów w Wisłę, ale zarobić. Zarząd Wisły (chociaż to pewnie też tylko sterowane słupy) fajnie to wymyślił. Wszyscy żyją tym Ly, a oni po cichu wyprowadzili z klubu co jeszcze mogli, złożyli wypowiedzenia i nikt prawie tego nie zauważył. Teraz spółka padnie, papiery gdzieś zaginą i nikt za to nie beknie. A niektórzy naiwni jeszcze będzie wierzyć, że to przez oszusta z Kambodży Wisła padła, bo taki będzie szedł przekaz. Nie, nie, nie Wisła nie padnie przez pana Ly, Wisła padnie przez własnych "kibiców", którzy podobną szopkę zrobili z Meresińskim, żeby przejąć klub. Przez dwa lata narobili milionowe długi (zapewne większe niż 30 mln o których się mówi). A teraz odwracają uwagę, a naiwnicy wierzą w tę szopkę.....
#MajsterNaStulecie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Wielim

Post #8 Ocena: 0

2019-01-01 10:14:07 (5 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Keramczak o tym samym wczoraj myślałem , że to zwykła szopka by złodziejstwo na wielką skale uszło płazem . Boniek oczywiście nic nie wie ;)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #9 Ocena: 0

2019-01-01 10:14:09 (5 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Cytat:

2018-12-31 23:57:06, keramczak napisał(a):
Znalezione w internecie..


Kris Kowalski
Mówiłem od razu po lądowaniu kambodżańskiego księcia i gwiazdy disco ze Szwecji, że to tylko klauni, którzy nie przylecieli zainwestować milionów w Wisłę, ale zarobić. Zarząd Wisły (chociaż to pewnie też tylko sterowane słupy) fajnie to wymyślił. Wszyscy żyją tym Ly, a oni po cichu wyprowadzili z klubu co jeszcze mogli, złożyli wypowiedzenia i nikt prawie tego nie zauważył. Teraz spółka padnie, papiery gdzieś zaginą i nikt za to nie beknie. A niektórzy naiwni jeszcze będzie wierzyć, że to przez oszusta z Kambodży Wisła padła, bo taki będzie szedł przekaz. Nie, nie, nie Wisła nie padnie przez pana Ly, Wisła padnie przez własnych "kibiców", którzy podobną szopkę zrobili z Meresińskim, żeby przejąć klub. Przez dwa lata narobili milionowe długi (zapewne większe niż 30 mln o których się mówi). A teraz odwracają uwagę, a naiwnicy wierzą w tę szopkę.....
-
Wspaniała historia. Nadaje się na film.

No i tak, racja, to kibole. Zdaje się, żę "Misiek" rzecz prowadzi dalej, zza krat.
Ale to dobrzy ludzie, kibice "wyklęci", więc prokuratura z miasta ministra Zero się nie rusza.
Panu M. wypowiedziano wczoraj umowę wynajmu siłowni - i od razu był przygotowany następny wynajmujący. Ciekawe...

A tzw. porządnym kibicom jak coś powiedzieć, to wciąż nic nie rozumieją - rzucają się głównie na dziennikarzy. Że piszą, że nie piszą itd. Na tych co im zrobili kupę na głowę strach się rzucić.
A kiedy pan Vanna Ly pojawił się w trampkach, to od razu widać było jakiego to formatu "biznesmen".

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

keramczak

Post #10 Ocena: 0

2019-01-01 12:56:23 (5 lat temu)

keramczak

Posty: 5981

Mężczyzna

Z nami od: 09-02-2010

Skąd: U.K

Wczoraj tez czytalem ze to konsorcjum smiesznostraszne mialo w umowie napisane ze nie wplaci te 12,5 min ale postseason sie o dostanie kredytu na ta sumę...
Prawdziwi kibice zrzucaja sie na pensje dla pilkarzy a kumaci kreca walk-in na calego.
#MajsterNaStulecie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Strona 23 z 38 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 22 | 23 | 24 ... 36 | 37 | 38 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,