MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Polska Ekstraklasa 2018/2019

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 38 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ... 36 | 37 | 38 ] - Skocz do strony

Str 3 z 38

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Mustafa1975

Post #1 Ocena: 0

2018-07-20 14:32:06 (6 lat temu)

Mustafa1975

Posty: 754

Mężczyzna

Z nami od: 30-01-2010

Skąd: Birmingham

Nie panikuj bo Michalak na pewno dostanie jeszcze wiele meczow do grania. Jest Liga,PP i Puchary europejskie wiec meczow od groma.Przydal by sie Kurzawa,Frankowski i Zurkowski mam nadzieje ze wkoncu trafia do (L). Ale jak widac nie mozna stawiac tylko na mlodych Polakow jak w Gorniku bo potem jest eurowpierdol na jakis stepach w Azji. Jesli chodzi o Lecha to jest chyba pokraka polskiej pilki klubowej.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zuczek2246

Post #2 Ocena: 0

2018-07-20 14:59:41 (6 lat temu)

zuczek2246

Posty: 1422

Mężczyzna

Z nami od: 24-07-2015

Skąd: City

Cytat:

2018-07-20 14:32:06, Mustafa1975 napisał(a):
Nie panikuj bo Michalak na pewno dostanie jeszcze wiele meczow do grania. Jest Liga,PP i Puchary europejskie wiec meczow od groma.Przydal by sie Kurzawa,Frankowski i Zurkowski mam nadzieje ze wkoncu trafia do (L). Ale jak widac nie mozna stawiac tylko na mlodych Polakow jak w Gorniku bo potem jest eurowpierdol na jakis stepach w Azji. Jesli chodzi o Lecha to jest chyba pokraka polskiej pilki klubowej.

Mustafa ziomku z Elbląga nie panikuje , tylko piszę , że typ NAgy gra " piach" ( asysty gole i miesiące gry w Legii ) swój wychowanek siedzi na trybunach .

Piękna polityka z tym co pierd... Mioduski o swoich młodych .

Zaufaj mi , że mam dobre oko.

O Brzęczku na tym forum jako jedyny pisałem o reprezentacji Polski , o Recy - nominalnym lewym obrońcy w reprezentacji Polski jeszcze jak grał w Płocku i poszedł za kasę ponad 4 miliony euro , gdzie Pazdan może za milion odejść i o MICHALAKU ...

Chłopak ma dużo , tylko wykończenia mu brakuje , ale jak nie puszczą go w niższe ligi , to Brzęczek go do kadry weżmie , tylko ma grać , a nie Nagy - typ który juz miał swój czas na pokazanie się w Legii i odesłano go na Węgry.

Może zamiast Nagy niech wejdzie Eduardo , który pod koniec sezonu ... WOW oddał swój pierwszy strzał na bramkę *ROFL**BRAVO*

Czemu Michalaka sprowadzono z wypożyczenia z Wisły Płock do Legii i rzuca się go na trybuny ?

To zostawić chłopaka i niech gra w tej Wiśle , a Brzęczek zrobi go reprezentantem Polski ...

[ Ostatnio edytowany przez: zuczek2246 20-07-2018 15:12 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Mustafa1975

Post #3 Ocena: 0

2018-07-20 15:45:40 (6 lat temu)

Mustafa1975

Posty: 754

Mężczyzna

Z nami od: 30-01-2010

Skąd: Birmingham

No fakt szrotu zagranicznego jest u nas od groma. pierwsi do wyp... to Eduardo,Hamalainen,Grubyberto,Pasquato ,Nagy, Iloski czy Phillips. Kopa i Jedza takze powinni odejsc. Miodek kasy zaluje na Polakow bo wiecej kosztuja i woli szrot.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #4 Ocena: 0

2018-07-20 16:24:04 (6 lat temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Ja po takich mistrzostwach nie zamierzam wymierzać sobie aż tak dotkliwej kary i oglądać piłki na ekstraklasowym poziomie :) widziałem mecz Legii z Cork, kawałek Lecha wczoraj (20 min) i dziękuję - poczekam na inne ligii, przygotuję się i zajrzę we wrześniu...
I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

keramczak

Post #5 Ocena: 0

2018-07-20 21:02:57 (6 lat temu)

keramczak

Posty: 5981

Mężczyzna

Z nami od: 09-02-2010

Skąd: U.K

Cytat:

2018-07-20 00:46:15, Wielim napisał(a):
Mało brakowało a i Górnik i Lech narobily dziś obciachu. Tzn obciach był i tylko szczęśliwie obydwie drużyny awansowały dalej . Liga na Sue coraz gorzej skoro leją bas ostatnie drużyny ligi moldawskiej i jakieś wynalazki z Armenii dla której zdobycie pucharu Armenii to największy sukces w historii klubu ... obawiam się ze tradycja się utrzyma i Lech odpadnie w II rundzie kwalifikacji. ..

To mam tak na szybko pytanie ,czy w zeszlym roku klub ze stolycy odpadl z rozgrywek pucharowych w Portugalii ,w Grecji czy za przeproszeniem Moldawii:-]:-]:-]

to ze Lech moze przegrac z Bialorusinami jest prawdopodobne.Oni graja systemem wiosna -jesien ,nie przegrali od kwietnia i sa w formie a my ciagla przebudowa ...

Z tym egzemplarzem o sympatycznym islamskim niku ,nie dyskutuje.
Chamstwu nalezy sie przeciwstawiac ,poprostu je ignorujac....

Mecz Jaga -Lechia i w 90" meczu potwierdzilo sie ze S.Peszko jest naprawde niespelna rozumu.

[ Ostatnio edytowany przez: keramczak 20-07-2018 21:29 ]

#MajsterNaStulecie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

zuczek2246

Post #6 Ocena: 0

2018-07-20 22:15:40 (6 lat temu)

zuczek2246

Posty: 1422

Mężczyzna

Z nami od: 24-07-2015

Skąd: City

Liga ligą , ale patrzę na naszych młodych chłopaków . Mam nadzieję , że Brzęczek , który w Wiśle nie kalkulował i walczył o zwycięstwa stawiając na młodych , będzie to samo robił w reprezentacji .

Mam nadzieję , że ekipa wzmocni się Recą , Szymańskim, Michalakiem .
W Wiśle Płock wywalono trenera Kaczmarczyka , syna wielkiego trenera z ekipy Leo Benhakerra , bo miał jazdę z Furmanem.

Przyszedł Brzęczek , kapitanem mianował nowego młodego defensywnego Szymańskiego .

Nie zdziwiłbym się jakby w dłuższej perspektywie Damian Szymański grał za lub obok Krychowiaka .

Jestem cały czas za Brzęczkiem kapitanem repry olimpijskiej z 92 roku , narodowej za Wójcika i Olimpii będąc 18 latkiem .

Z wyglądu spokojny , ale musi coś mieć w sobie ... i gra o 3 punkty .
W Wiśle nie miał zmian , to walił do przodu w pole karne środkowego obrońcę , piły do przodu i jechana . Nie było jak za NA
Nawałki z Japonią " niski pressing " .

Nie chciał remisów .

Liga i europejskie puchary ?

Po Mistrzostwach Świata ?

Trzeba to kochać , żeby oglądać ...

A ja to kocham ... :-) samemu kiedyś grając przeciwko mistrzom Europy , trenerowi Globiszowi , zawodnikom - Mili , Nawotczyńskiemu - Lechia Gdańsk 0:5 dziękujemy :-)

[ Ostatnio edytowany przez: zuczek2246 20-07-2018 22:29 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

keramczak

Post #7 Ocena: 0

2018-07-21 21:46:39 (6 lat temu)

keramczak

Posty: 5981

Mężczyzna

Z nami od: 09-02-2010

Skąd: U.K

Szanowni Panowie Legioniści ....po wszechmistrzostwo :-)


[ Ostatnio edytowany przez: keramczak 21-07-2018 21:49 ]

#MajsterNaStulecie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Mustafa1975

Post #8 Ocena: 0

2018-07-22 08:34:07 (6 lat temu)

Mustafa1975

Posty: 754

Mężczyzna

Z nami od: 30-01-2010

Skąd: Birmingham

Cytat:

2018-07-21 21:46:39, keramczak napisał(a):
Szanowni Panowie Legioniści ....po wszechmistrzostwo :-)


[ Ostatnio edytowany przez: <i>keramczak</i> 21-07-2018 21:49 ]




ten się śmieje, kto się śmieje ostatni

Nie nauczyły ciebie tego ostatnie trzy lata ?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #9 Ocena: 0

2018-07-22 12:59:22 (6 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Nie oglądałem meczu ,byłem na imprezie mocno alkoholowej i ta porażka jest dla mnie mocnym ciosem na kaca :( nie wiem jaki był styl meczu itd ale wstyd ze Legia mając najlepsza kadrę w Polsce przegrywa z takimi pacholkami , w sumie w tamtym sezonie przegrała pierwszy mecz z Zagłębiem e grupie mistrzowskiej by później sięgnąć po koronę ...

Jak wrócę sobie z pubu z piwka to obejrzę Lecha , nie życzę im źle , nawet niech wygrają , po prostu lubię polska ligę :)

[ Ostatnio edytowany przez: Wielim 22-07-2018 13:41 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

keramczak

Post #10 Ocena: 0

2018-07-22 20:23:28 (6 lat temu)

keramczak

Posty: 5981

Mężczyzna

Z nami od: 09-02-2010

Skąd: U.K

No to uprzejmość za uprzejmość.Legia powinna wybrać ten mecz z 5-3.W drugiej połowie ,która oglądałem,wyglądało że Zagłębie będzie zmiecione z boiska...Hamalainen miał praktycznie 200% sytuację na 2-2 z 8 metrów walnął że 3 nad bramką,potem setkę miał Szymański...

Lech zabrał dziś bez błysku ale bramka w 88" minucie śmiało może zostać bramka kolejki.
W pierwszym meczu strzelił Tiba,nowy zawodnik z Portugalii.Generalnie Wisła zabrała ambitnie,chwilami brutalnie i parę razy było gorąco bo nasza obrona to monolit nie jest.
Trzy punkty cieszą bo z Plockiem zawsze się Lechowi gralo ciężko ...
#MajsterNaStulecie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Strona 3 z 38 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ... 36 | 37 | 38 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,