MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Polska Ekstraklasa 2018/2019

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 13 z 38 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 12 | 13 | 14 ... 36 | 37 | 38 ] - Skocz do strony

Str 13 z 38

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Wielim

Post #1 Ocena: 0

2018-08-26 20:15:12 (6 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Nowy trener nie ma nic do tego . Zaniedbane okresy przygotowawcze od conajmniej dwóch sezonów . Piłkarze może i by chcieli ale nie mogę , nie mają sił by biegać , gubią piłkę , setki niecelnych podań , słaba gra w obronie , przewidywalna gra do przodu . A co Mioduski ma obecnie do tego? Facet przepuszcza swoją kase, ściąga najlepszego strzelca ligi z ubiegłego sezonu , robi co może a i tak to nie działa . Narazie winie najbardziej brak trenera przez ostatnie dwa lata . Poczekam do końca rundy albo i sezony by ocenić jak fra ten zespół pierwszy raz pod okiem fachowca

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #2 Ocena: 0

2018-08-26 22:58:13 (6 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Karuzela trenerów to jest w ogóle problem tej ligi. Wisła też go ma, ale w tym przypadku na tym dobrze wyszła. "Stolar" nie jest krakusem z urodzenia, ale jest swój. On to zna, to jego klimat, jego klub. Oprócz tego najwyraźniej ma pewne umiejętności stricte menadżerskie (w sensie angielskim) i umie gadać z ludźmi.
Widziałem jak wpuszczał jednego małolata w sobotę pod koniec meczu. Zachowywał się jakby rozumiał, co czuje 18-latek, który wchodzi po raz pierwszy na mecz Ekstraklasy (jak by ona nie była).
Nie jest to kolejny trener świr, jak Carillo - bo ja wątpię, czy ktoś odychający dla otoczenia, jest dużo lepszy dla swoich piłkarzy.
Dalej - to człowiek z tego zaciągu, który przyjechał do Kraka w latach 90. lub na początku XX wieku - i poczuł się jak u siebie. Jak Franek, Żuraw, Boguś Zając, Głowa, Kali, Kosa itd.
Oraz Kuźba, który grał krótko - choć strzelił pewne ważne gole - a teraz zrobili go na Reymonta szefem skautów. No a Głowacki jest dyrektorem sportowym.
Faceci "tego samego sortu", z tej samej drużyny, uczestnicy bojów pucharowych z Parmą, Milanem, Saragossą itd. Przenoszą klimat sprzed 20 lat na dzisiejszy team.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Jurny_Jurek

Post #3 Ocena: 0

2018-08-27 00:33:37 (6 lat temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Hie hie, my w Szczecinie nie mogliśmy się doczekać, aż ten pan przestanie być dyrektorem sportowym. Ponad połowa tych smutnych transferów to jego zasługa. Wyszedł mu chyba tylko Delev. A w Krakowie robi różnicę bo nie odpowiada za transfery.Piłkarzem był dobrym, grałem przeciw niemu a nawet wypiliśmy krwawą mery w jednym ze szczecińskich klubów. W tych fajnych latach 90-tych
I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

keramczak

Post #4 Ocena: 0

2018-09-14 21:36:59 (6 lat temu)

keramczak

Posty: 5981

Mężczyzna

Z nami od: 09-02-2010

Skąd: U.K

Juz w niedziele Legia-Lech bedzie hit czy kit???
#MajsterNaStulecie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Wielim

Post #5 Ocena: 0

2018-09-14 22:11:17 (6 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Niby nowy treber czekał na przerwę reprezentacji, niby na testach wydolnosciowych zawodnicy prezentowali się już lepiej i niby ten mecz to dla Legii nowy początek sezonu ... żałuję ale chyba nie obejrzę spotkania , jutro wyjeżdżam na wycieczkę wiec nie wiem co będę robił w tym czasie w niedziele ale obstawiam na 2:0 dla Legii

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AlmostFamous

Post #6 Ocena: 0

2018-09-15 10:49:29 (6 lat temu)

AlmostFamous

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-09-14 21:36:59, keramczak napisał(a):
Juz w niedziele Legia-Lech bedzie hit czy kit???


Hit?

Hitem to ewentualnie można nazwać dzisiejszy mecz Tottenham - Liverpool
*THUMBS UP*

Ale tamto *ROFL*:-]:-8
Kto jest bez winy niech weźmie kamień i pierd... się nim w łeb... Niestety tacy nieomylni to powszedni chleb...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #7 Ocena: 0

2018-09-15 22:18:37 (6 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

No i to by było na tyle. Sprawy powracają do normalności.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Wielim

Post #8 Ocena: 0

2018-09-15 23:41:08 (6 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

AlmostFamous to wątek o polskiej ektraklasie , nie chcesz nie komentuj bo mecz TotLiv nie ma z tym wątkiem nic wspólnego . Ja wolę obejrzeć mecz Miedzi Legnica z Zagłębiem Sosnowiec niż derby Madrytu , Londynu czy Mediolanu . Jakkolwiek słaba by nie była Polska liga to jednak Lubie ja oglądać bardziej niż jakkolwiek inna ligę świata

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #9 Ocena: 0

2018-09-16 00:18:08 (6 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Słaba... choć to co dzisiaj moi angielscy koledzy zobaczyli z Reymonta, to im się podobało.
Komentarz dotyczący ostatniego gola dla Wisły był dość ciekawy "Near corner - yes! Simple, but effective."
To jest chyba "tajemnica" roboty Stolarczyka. On tam prochu nie wymyślił. Wyciska co się da z tego składu. No bo oprócz tego, że ma wspólny język z zawodnikami i współpracownikami (koledzy z "Wielkiej Wisły" - idole tych, którzy teraz grają), to proponuje proste środki. Tak jak te rogi - wyćwiczone podanie na krótki słupek, przedłużenie głową i głowa z drugiej strony do pustej.
Inna sprawa, że Wisłą robiła to już w latach 70. (pierwsze podanie na niskiego Lipkę).

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

AlmostFamous

Post #10 Ocena: 0

2018-09-16 09:03:13 (6 lat temu)

AlmostFamous

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-09-14 22:11:17, Wielim napisał(a):
Niby nowy treber czekał na przerwę reprezentacji, niby na testach wydolnosciowych zawodnicy prezentowali się już lepiej i niby ten mecz to dla Legii nowy początek sezonu ... żałuję ale chyba nie obejrzę spotkania , jutro wyjeżdżam na wycieczkę wiec nie wiem co będę robił w tym czasie w niedziele ale obstawiam na 2:0 dla Legii


Przykro mi Wielim, ale tutaj praktycznie w każdym wątku są osobnicy co piszą o czymś zupełnie innym.

Ja jednak się odniosłem do „ekstra”klasy. I dodałem tylko co może być hitem. *DONT_KNOW*

A co wolisz oglądać to już Twoja sprawa.
Kto jest bez winy niech weźmie kamień i pierd... się nim w łeb... Niestety tacy nieomylni to powszedni chleb...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 13 z 38 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 12 | 13 | 14 ... 36 | 37 | 38 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,