MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Polska Ekstraklasa 2018/2019

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 38 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 36 | 37 | 38 ] - Skocz do strony

Str 2 z 38

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Wielim

Post #1 Ocena: 0

2018-07-12 17:24:07 (6 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Cytat:

2018-07-12 17:05:47, Jurny_Jurek napisał(a):
Nie wiem, czy jest antylegijne czy prolechowskie tyle, że informacja jest potwierdzona. Wstyd na całą wieś, ci debile powinni dostać dożywotni zakaz stadionowy. Okraść zwykłych ludzi z flagi w imię wojny futbolowej, rodaków z emigracji... To ma być ta siła patriotyczna broniąca kraju w razie zagrożeń? dzięki.


Przeczytaj cały ten Pseudoartykul . Napisane jest , że wcześniej Ci niby spokojni kibice na emigracji prowokowali kibiców z Warszawy przyśpiewkami . Domyślamy się chyba jakimi. Pewnie to kibice innej drużyny z Polski. Powiem Ci prawdziwa sytuacje z mojego życia . Bylem kiedyś z kolegami na meczu Man City - Lech Poznań w LE. Mieliśmy okazyjne szaliki pol na pol Man City i Lech Poznań założone tak by było widać Man City co nie spodobało się kilku palantom z Poznania pod stadionem którzy wprost powiedzieli do nas żebyśmy sciagli te gowno i wyp….stąd *ROFL* *ROFL*

Opinia moderatora: Post edytowany z wulgaryzmu. Konefka

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #2 Ocena: 0

2018-07-14 20:59:24 (6 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

No i jest tak jak przewidywalem. .. Legia znowu przegra z Arka i znowu czeka na nią tytuł ... druga połowa to porażka futbolu, ale to jak zawsze jak ktoś gra z Legią , autobus pod bramką ... nie jestem zawiedziony, jestem szczęśliwy bo ta Legia znowu zdobędzie majstra bo kto może jej zagrozić ? Odpowiedzmy sobie szczerze - Lech który ma problem sam ze sobą ? Górnik który ledwo co wygrywa z moldawskim slabeuszem? Nie mogę doczekać się ligi i meczy o punkty

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

4ary

Post #3 Ocena: 0

2018-07-14 21:00:09 (6 lat temu)

4ary

Posty: n/a

Konto usunięte

Legia:Arka 2:3
Puchar wyrwany! *THUMBS UP* Nie wiem jak to wróży na przyszość ale początek sezonu wygląda nieżle.*BRAVO*
To pierwszy dzien reszty mojego zycia

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

keramczak

Post #4 Ocena: 0

2018-07-14 21:30:09 (6 lat temu)

keramczak

Posty: 5981

Mężczyzna

Z nami od: 09-02-2010

Skąd: U.K

Cytat:

2018-07-14 20:59:24, Wielim napisał(a):
No i jest tak jak przewidywalem. .. Legia znowu przegra z Arka i znowu czeka na nią tytuł ... druga połowa to porażka futbolu, ale to jak zawsze jak ktoś gra z Legią , autobus pod bramką ... nie jestem zawiedziony, jestem szczęśliwy bo ta Legia znowu zdobędzie majstra bo kto może jej zagrozić ? Odpowiedzmy sobie szczerze - Lech który ma problem sam ze sobą ? Górnik który ledwo co wygrywa z moldawskim slabeuszem? Nie mogę doczekać się ligi i meczy o punkty


Brawo Arka Gdynia 3-2 !!! Wprawdzie to tylko superpuchar ale zawsze gdzieś to zostanie zapisane :-)

O majstra gramy raczej w Poznaniu ,Warszawiaki raczej się z tego śmieją ,szczerze mówiąc nie wiem o co w tym chodzi...

To cytat z relacji ,z Interii

Z kolei Legia przegrywa w Superpucharze Polski po raz szósty z rzędu!

[ Ostatnio edytowany przez: keramczak 14-07-2018 21:33 ]

#MajsterNaStulecie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Mustafa1975

Post #5 Ocena: -1

2018-07-14 23:33:09 (6 lat temu)

Mustafa1975

Posty: 754

Mężczyzna

Z nami od: 30-01-2010

Skąd: Birmingham

I tu się z tobą zgodzę jedyny raz bo Legia nie gara nigdy o majstra tylko o mistrzostwo Polski. Druga sprawa ze oni olewaja ten śmieszny SP i jak by był to mecz w lidze to pewnie by było 3:0 . To był tylko sparing nic więcej. W Polsce liczy się tylko mistrzostwo a reszta to tylko dodatki. Nawet PP jest g... warty. Niestety nie zmienia to faktu ze powinni wygrać. Ciekawe ze 6 raz przegrywają z rzędu to nie może być przypadek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

4ary

Post #6 Ocena: 0

2018-07-14 23:55:39 (6 lat temu)

4ary

Posty: n/a

Konto usunięte

System wartości oczywiście można sobie dostosować do aktualnego wyniku :-] ale żadna szanująca sie drużyna nie odpuści sobie finału nawet niższej klasy rozgrywek na własnym stadionie. Oczywiście wszystkie pomeczowe statystyki wskazywały na Legię zabrakło tylko najważniejszego - skuteczności.
To pierwszy dzien reszty mojego zycia

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Mustafa1975

Post #7 Ocena: -1

2018-07-15 00:06:38 (6 lat temu)

Mustafa1975

Posty: 754

Mężczyzna

Z nami od: 30-01-2010

Skąd: Birmingham

Jasne ale nie wydaje się dziwne ze 6 raz z rzędu przegrana w SP. W ostatnich 6 latach 5 MP i jedno 2 miejsce 4 PP. Legia zdominował ta nasza śmieszna ligę w ostatnich latach a SPP traktują jak sparing bo to żadne trofeum. Zreszta o SPP gra MP ze zdobywca PP i tyle w temacie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

keramczak

Post #8 Ocena: 0

2018-07-16 21:39:24 (6 lat temu)

keramczak

Posty: 5981

Mężczyzna

Z nami od: 09-02-2010

Skąd: U.K

Zastanawiam sie po co L.Carlitos wygaduje takie glupoty ze jego mazeniem byl transfer do jakiejkolwiek polskiej druzyny.
Brzmi to tak samo szczerze jak slowa N.B.Nielsena ze z kazda poranna kawa przypomina sobie jak bardzo nienawidzi Legii....

zeby nie bylo ,szkoda ze nie trafil do Lecha bo pilkarz to dobry.

Juz w tym tygodniu zaczynamy lige!!!

[ Ostatnio edytowany przez: keramczak 16-07-2018 21:43 ]

#MajsterNaStulecie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Wielim

Post #9 Ocena: 0

2018-07-20 00:46:15 (6 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Mało brakowało a i Górnik i Lech narobily dziś obciachu. Tzn obciach był i tylko szczęśliwie obydwie drużyny awansowały dalej . Liga na Sue coraz gorzej skoro leją bas ostatnie drużyny ligi moldawskiej i jakieś wynalazki z Armenii dla której zdobycie pucharu Armenii to największy sukces w historii klubu ... obawiam się ze tradycja się utrzyma i Lech odpadnie w II rundzie kwalifikacji. ..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zuczek2246

Post #10 Ocena: 0

2018-07-20 14:10:07 (6 lat temu)

zuczek2246

Posty: 1422

Mężczyzna

Z nami od: 24-07-2015

Skąd: City

Jestem z Elbląga , gdzie depresja jest największa Raczki Elbląskie minus 1,8 i kibicujemy temu samemu klubowi , czyli Legii .

Co to za przyjemność wygrywać w tej słabej amatorskiej lidze ?

Daliby swoim chłopakom pograć .

Wku... mnie Legia , tym że sprowadziła Michalaka z Wisły Płock , a chłopak nie jest nawet na ławce rezerwowych .

Wstawia się Węgra NAGY , typa , który w tamtym roku był odpalony i wypożyczony do Węgier.

Wrócił Wieteska i broni , pośrednio asystuje w meczu LM , gdzie zagrywa piłę do Cafu , ma sytuację ze stałego fragmentu gry , gdzie wygrywa główkę i może strzelić gola , a dalej się sprowadza typów NAGY . Michalak , gdyby dostawał szansę w Legii , dostałby powołanie od Brzęczka do reprezentacji , żeby na 20- 30 minut na podmęczonego przeciwnika wejść i z kontry robić najszybsze sprinty ze wszystkich naszych polskich zawodników.

Reca ma pewne powołanie . Żal mi Michalaka i tego systemu z trójką obrońców i wahadłami , gdzie Michalak zmarnuje się , a JEST POTENCJAŁ .

Co do reszty ekip.

Do kościoła i żal za grzechy.

Marzę o tym , żeby Legia przejęła Kurzawę i tą resztę ligi ma za plecami już na starcie ...
ale Michalak i na swoich stawiać ...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 38 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 36 | 37 | 38 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,