MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

ZLOTY KAMIL STOCH

« poprzednia strona

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Str 2 z 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Dwunasty

Post #1 Ocena: +1

2018-02-19 18:47:13 (6 lat temu)

Dwunasty

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-02-19 16:13:56, Jurny_Jurek napisał(a):
No, facet najlepiej skacze a ulubiona makulatura stanislawskiego czyli wybiorcza znalazla okazje by przyczepic sie ,,z innej beczki" do religijnosci Stocha i innych. Pokpila sobie z ciemnogrodu, zabobonow i katolskiego oszolomstwa az gawiedz zaczela klaskac uszami.

Ta sama gawiedz dzisiaj sie cieszy z sukcesu Polski.


Jurny, to jest moje ostatnie (naprawdę ostatnie) ostrzeżenie. Nie tylko ja mam dość tej farsy. Wyskakujesz z polityczno idiotycznymi wstawkami w temacie z gratulacjami po czym po raz kolejny najeżdżasz personalnie na innego użytkownika forum. Nie będzie wybacz, "bo on zaczął" "bo coś tam". Jeszcze jeden podobny wpis i pożegnasz się z forum na długo.

Uwaga moderatora: 11+1

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

darraj

Post #2 Ocena: +1

2018-02-19 18:49:50 (6 lat temu)

darraj

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-02-19 18:47:13, Dwunasty napisał(a):
Cytat:

2018-02-19 16:13:56, Jurny_Jurek napisał(a):
No, facet najlepiej skacze a ulubiona makulatura stanislawskiego czyli wybiorcza znalazla okazje by przyczepic sie ,,z innej beczki" do religijnosci Stocha i innych. Pokpila sobie z ciemnogrodu, zabobonow i katolskiego oszolomstwa az gawiedz zaczela klaskac uszami.

Ta sama gawiedz dzisiaj sie cieszy z sukcesu Polski.


Jurny, to jest moje ostatnie (naprawdę ostatnie) ostrzeżenie. Nie tylko ja mam dość tej farsy. Wyskakujesz z polityczno idiotycznymi wstawkami w temacie z gratulacjami po czym po raz kolejny najeżdżasz personalnie na innego użytkownika forum. Nie będzie wybacz, "bo on zaczął" "bo coś tam". Jeszcze jeden podobny wpis i pożegnasz się z forum na długo.



Obrazek
"We're all mad here" Mad Hatter

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,