MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Ekstraklasa sezon 2017/2018

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 29 z 49 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 28 | 29 | 30 ... 47 | 48 | 49 ] - Skocz do strony

Str 29 z 49

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Wielim

Post #1 Ocena: 0

2018-01-12 08:38:12 (6 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

powiedzmy sobie szczerze , tak slabej Legii jaka grala jesienia nie bylo od wielu lat!A mimo to i tak jest na czele tabeli. Teraz te nowe transfery a to jeszcze nie koniec , gdzie kazda pozycja bedzie miala dobrego zmiennika, dobre przygotowanie do rundy , to po prostu nie ma innego wyjscia jak kolejne mistrzostwo! W tak slabej lidze , gdzie liderem przez wiekoszsc rundy byl slabiutki Gornik i mimo wsztystko wyprzedzila go najgorsza i najslabsza Legia od lat nie da sie inaczej. Co prawda jest jeszczde Lech, ale jak zawsze chce , ale nigdy nie moze. Mistrzem moze byc tylko Legia , LEch ewentualnie drugie miejsce , trzecie nie mam pojecia tutaj jest loteria, ale Gornik bedzie raczej poza podium

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zuczek2246

Post #2 Ocena: 0

2018-01-12 09:46:57 (6 lat temu)

zuczek2246

Posty: 1422

Mężczyzna

Z nami od: 24-07-2015

Skąd: City

Nareszcie władze jakiegoś polskiego klubu , w tym przypadku Legia , która chce walczyć minimum o grupę Ligi Europy zaczęła wzmacniać się podczas zimowej przerwy .

Chłopaki będą mieli pół roku na poznanie atmosfery w klubie , zgranie się , czy dojście do formy , tak jak to było z Ofoe , który przyjechał do Warszawy z kilogramowym nadbagażem .

Wreszcie nie sprzedaje się kręgosłupa drużyny , tylko kupuje się zawodników mających wzmocnić drużynę , charakterem ( Vesovic ), zaciętością ( Antolic ) , siłą ( Remy ), czy doświadczeniem ( Eduardo ).

Nie robi się drużyny w czerwcu , licpu, w trakcie meczy w europejskich pucharach , jak to było w ostatnich latach , tylko minimum pół roku wcześniej .

Tym bardziej , że w tym roku polskie kluby zaczną grać w eliminacjach europejskich pucharów podczas trwania Mistrzostw Świata w Rosji .

Brakuje mi mimo wszystko w tym wszystkim stawiania na Polaków z polskiej ekstraklasy i Europy .

Tacy zawodnicy jak Bielik , Jach , Bochniewicz , Kurzawa , Żurkowski, Olkowski powinni nabierać doświadczenia w Legii, Lechu i europejskich pucharach , a dopiero pózniej tak jak zrobił to Lewy startować na zachodzie Europy .

A co do ligi .
Moim " czarnym koniem " jest Wisła z Płocka i patrzę czy Górnik z Zabrza będzie wstanie utrzymać formę i chłopaków na następny sezon ...

Lech tak jak teraz Legia powinien powymieniać słabe ogniwa .
Powinni sprowadzić wychowanka Tomczyka z wypożyczenia do Podbeskidzia , a nie promować balangowicza Duńczyka Nielsena , który strzela jednego gola z karnego przez całą rundę , a łącznie przez 3 lata gry w 32 meczach strzelił 4 gole .

Jak w Legii odpalą transfery to po rundzie zasadniczej może być już po mistrzostwie dla innych drużyn.

Niech wygra najlepszy ...

[ Ostatnio edytowany przez: zuczek2246 12-01-2018 09:49 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

keramczak

Post #3 Ocena: 0

2018-01-12 21:35:01 (6 lat temu)

keramczak

Posty: 5981

Mężczyzna

Z nami od: 09-02-2010

Skąd: U.K


"....Jak w Legii odpalą transfery to po rundzie zasadniczej może być już po mistrzostwie dla innych drużyn....."


Filip Macedoński (ojciec Aleksandra Wielkiego) w liście do Spartan: "Jeśli przegracie wojnę ze mną nie zostawię ze Sparty kamienia na kamieniu." Spartanie w liście odpisali jednym słowem;

-"Jeśli........"
#MajsterNaStulecie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Wielim

Post #4 Ocena: 0

2018-01-13 22:29:30 (6 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Legia przegrała pierwszy mecz towarzyski z ekwadorska Barceloną. Myślę że Jozak pokazał Mioduskiemu gdzie jest Legia , pierwsza połowa starym składem przegrana 3:1 , druga z nowymi nabytkami wygrana 1:0 w tym gol debiutanta Remyiego. Kucharczyk , Kopczynski i prawie całą obrona do wyrzucenia . Ile można oglądać zepsutych setek Kucharczyka. Fakt wiele razy ratował Legie ale to co teraz odwala to jest masakra. Po meczu myślę że Remy i Vesovic to napewno transfery na plus . Anatolic (nie wiem czy dobrze napisałem) również ok . Eduardo nie miał zbytnio szans na prezentację gdyż zszedł po 10 minutach po brutalnym ciosie kolanem w plecy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Dwunasty

Post #5 Ocena: 0

2018-01-13 23:40:15 (6 lat temu)

Dwunasty

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-01-13 22:29:30, Wielim napisał(a):
Legia przegrała pierwszy mecz towarzyski z ekwadorska Barceloną. Myślę że Jozak pokazał Mioduskiemu gdzie jest Legia , pierwsza połowa starym składem przegrana 3:1 , druga z nowymi nabytkami wygrana 1:0 w tym gol debiutanta Remyiego. Kucharczyk , Kopczynski i prawie całą obrona do wyrzucenia . Ile można oglądać zepsutych setek Kucharczyka. Fakt wiele razy ratował Legie ale to co teraz odwala to jest masakra. Po meczu myślę że Remy i Vesovic to napewno transfery na plus . Anatolic (nie wiem czy dobrze napisałem) również ok . Eduardo nie miał zbytnio szans na prezentację gdyż zszedł po 10 minutach po brutalnym ciosie kolanem w plecy


Towarzyskie mecze to tyle znaczą co wożenie ludzi na siodełko roweru zamiast taxi. Bez przesady.
Jedno przypuszczam....Eduardo to chyba jednak nawet na wyrwany włos będzie L4 brał
..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #6 Ocena: 0

2018-01-14 01:10:28 (6 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Dwunasty obejrzyj najpierw mecz nim się wypowiadasz albo chociaż sprawdź dlaczego Eduardo zszedł z boiska.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

keramczak

Post #7 Ocena: 0

2018-01-14 06:43:54 (6 lat temu)

keramczak

Posty: 5981

Mężczyzna

Z nami od: 09-02-2010

Skąd: U.K

A już za miesiąc startujemy!!!
#MajsterNaStulecie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

keramczak

Post #8 Ocena: 0

2018-01-14 06:43:54 (6 lat temu)

keramczak

Posty: 5981

Mężczyzna

Z nami od: 09-02-2010

Skąd: U.K

A już za miesiąc startujemy!!!
#MajsterNaStulecie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

keramczak

Post #9 Ocena: 0

2018-02-09 12:55:14 (6 lat temu)

keramczak

Posty: 5981

Mężczyzna

Z nami od: 09-02-2010

Skąd: U.K

No to dziś zaczynamy.

Oby wygrał najlepszy !!!
#MajsterNaStulecie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Wielim

Post #10 Ocena: 0

2018-02-10 09:30:12 (6 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

3 punkty Legii po dramatycznej końcówce . Na plus wszyscy nowi zawodnicy Legii zwłaszcza Remy i Philips. Balismy due o nowych zawodników tymczasem to "stara" obrona niemal nie przegrała meczu. Pazdan gra coraz gorzej , nic dziwnego że nikt się po niego nie zgłosił w przerwie zimowej a może i on sam gra w ekstraklasie z rezygnacja. Jak tak dalej pójdzie to straci miejsce w reprezentacji bo po prostu gra tragicznie słabo , to samo Jedrzejczyk, na niego nawet szkoda klawiatury. ..
A jak pisałem duzo wcześniej Górnik juz się wypalił , myślę że nawet miejsca na podium nie będzie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 29 z 49 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 28 | 29 | 30 ... 47 | 48 | 49 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,