MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Ekstraklasa sezon 2017/2018

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 49 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ... 47 | 48 | 49 ] - Skocz do strony

Str 3 z 49

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

keramczak

Post #1 Ocena: 0

2017-07-21 11:09:36 (7 lat temu)

keramczak

Posty: 5981

Mężczyzna

Z nami od: 09-02-2010

Skąd: U.K

tutaj widac kto grał a kto przeszkadzał
trochę szczęścia i byłby pogrom a przypomnę że zespół z Norwegii jest w pełni sezonu i nie przegrał meczu od trzech miesięcy.

Poznańska lokomotywa chyba jest na właściwym torze....

Situm,Jevtic,Gytkear i Gumnny prezentują się lepiej niż solidnie.Widac tam jakość i potencjał a graja że sobą niecały miesiąc.



[ Ostatnio edytowany przez: keramczak 21-07-2017 11:11 ]

#MajsterNaStulecie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

zuczek2246

Post #2 Ocena: 0

2017-07-21 12:05:57 (7 lat temu)

zuczek2246

Posty: 1422

Mężczyzna

Z nami od: 24-07-2015

Skąd: City

Cytat:

2017-07-21 11:09:36, keramczak napisał(a):
tutaj widac kto grał a kto przeszkadzał
trochę szczęścia i byłby pogrom a przypomnę że zespół z Norwegii jest w pełni sezonu i nie przegrał meczu od trzech miesięcy.

Poznańska lokomotywa chyba jest na właściwym torze....

Situm,Jevtic,Gytkear i Gumnny prezentują się lepiej niż solidnie.Widac tam jakość i potencjał a graja że sobą niecały miesiąc.



[ Ostatnio edytowany przez: <i>keramczak</i> 21-07-2017 11:11 ]





Z kłopotami , ale obejrzałem ten mecz na necie , a Jagę miałem w Tv i gra tych zespołów to jakby porównywać czarne z białym.

Jaga zostawiła swojego napastnika Sheridana z czterema obrońcami na plecach i przypominało mi to czasy reprezentacji Polski za Smudy czy Fornalika , gdzie Lewy sam miał walczyć z przodu.

Do tego brak Góralskiego w środku pola i nie dało się tego oglądać.


Co do Lecha to szacunek , bo przegrywali 3:0 w 75 minucie i musieli odrobić straty mając na to 105 minut gry w dwóch meczach.

Podnieśli się , a mogli nastrzelać jeszcze więcej.

Jak odpalą Gytkjear , Nielsen i Rakels , obrona jeszcze bardziej zgra się po odejściu Kędziory i Bednarka to mogą wejść do grupy Ligi Europy , a w lidze polskiej Legia będzie miała problem .


Teraz trochę o transmisji .
Do Ciebie Keramczak nic nie mam , bo też jesteś kibicem , tylko do działaczy Lecha.

Nigdy nie płaciłem i nie będę płacił PPV , nawet jak były ME w Polsacie to poradziłem sobie oglądając mecze na ARD i ZDF , tym bardziej , że miałem największy pakiet w Cyfrowym Polsacie .

Tutaj Lech robił transmisję i chciał zarobić .

To mogę zrozumieć , ale ...
internauci, którzy wykupili dostęp do spotkania, nie otrzymali kodu dostępu na czas.

Tutaj macie więcej informacji i głos kibiców z Twittera

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/700194/afera-w-zwiazku-z-meczem-lecha-poznan


A tutaj trochę cytatów z innego forum:

"Tranmisja wylacznie zacinajaca i niedziałająca za 15 zl Zaplac zeby nie zobaczyc meczu, marketing Lecha level expert."

"pewnie Arkę pokażą, a Lech via PPV. Po co grać 37 kolejek jak później tej truskawki na torcie nie da się zobaczyć. A kuku Panie Kruku!"

"zdziercom z tv kuchenkorz złamanego grosza nie przeleję."


Aby nie była to nowa praktyka polskich klubów , bo za rok będziemy musieli wykupywać mecz każdego klubu , żeby cokolwiek obejrzeć i pokibicować :-U


W następnej rundzie kibicuję Legii , Lechowi i Arce :-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

keramczak

Post #3 Ocena: 0

2017-07-21 13:40:46 (7 lat temu)

keramczak

Posty: 5981

Mężczyzna

Z nami od: 09-02-2010

Skąd: U.K

Masz rację ,właściciele Lecha Rutkowscy to strasznie dusigrosze...

Dziś czytałem że WTK zwraca wszystkim kasę za to że transmisja była do bani,lepiej późno niż wcale.

Lech Poznań
Lech Poznań - Haugesund FK. Kłopoty z transmisją PPV,


Radosław Nawrot

0"Nic nie działa", "Nie dostałem kodu do transmisji, a mecz już trwa", "Obraz się zacina, dźwięku nie ma" - kibice Lecha Poznań, którzy chcieli obejrzeć transmisję PPV (płatną) z meczu z Norwegami, zgłaszali już w czwartek, że mieli z tym wielki problem. Telewizja WTK zareagowała szybko - przeprosiła zwróci widzom pieniądze.
Artykuł otwarty w ramach bezpłatnego limitu prenumeraty cyfrowej
To miała być przełomowa transmisja PPV (pay-per-view), w ramach której kibice nieobecni na stadionie przy Bułgarskiej podczas meczu Lecha z Haugesund FK mogli obejrzeć relację telewizyjną za opłatą 9,90 zł. Takiego projektu dotąd Kolejorz nie stosował i miało to wytyczyć nowy szlak w kwestii relacjonowania spotkań. Transmisję realizowała telewizja WTK, która przygotowała się do niej starannie pod względem merytorycznym. Zawiodła technika.

Transmisja szybko przestała działać. Wiele osób w ogóle nie dostało na czas kodu aktywacyjnego, u innych nie było dostatecznego obrazu, dźwięku. Zrozpaczeni alarmowali media, że nie mogą oglądać spotkania z Norwegami, niezwykle ważnego dla Lecha. – Wszystkich za to przepraszamy i zwrócimy pieniądze. Zrobimy to bez jakiejkolwiek procedury reklamacyjnej, tzn. nasi widzowie nie muszą pisać reklamacji czy odwołań. Każdy dostanie zwrot z definicji – mówi Krzysztof Szydłowski, prezes zarządu WTK. Telewizja WTK, która realizowała transmisję, już podczas meczu wydała oświadczenie, w którym przeprosiła za kłopoty z odbiorem meczu i zapewniła o zwrocie każdemu pełnej kwoty.

– Transmisja padła ze względów technicznych i to już przy ilości 5 tysięcy użytkowników w jednym momencie, chociaż próg dla naszego partnera technicznego wyznaczyliśmy na 10 tysięcy. Przy 7 tysiącach użytkowników przerwaliśmy sprzedaż. Partner miał doświadczenie w realizacji podobnych projektów dla TVP, więc nie spodziewaliśmy się takich problemów technicznych. Wyszło jak wyszło i musimy ponieść tego pełne konsekwencje oraz przeprosić wszystkich. Nie chodzi już tylko o pieniądze, które zwrócimy, ale także o to, że widzowie nie mogli obejrzeć meczu, na który się nastawili. Meczu pełnego emocji i ciekawych wydarzeń, z interesującym zakończeniem. Mają prawo być zawiedzeni i złościć się – mówi Krzysztof Szydłowski. – To dla nas nauczka. Jeżeli w przyszłości będziemy realizowali podobne projekty, wówczas dogłębniej sprawdzimy parametry techniczne.

Zdaniem Krzysztofa Szydłowskiego takie projekty są jednak przyszłością i koniecznością. Niedobrze byłoby, gdyby przez techniczny problem zostały pogrzebane, a ludzie zrazili się do nich. – Wpadka z transmisją z meczu z Haugesund FK jest dlatego dla nas podwójnie przykra – mówi. – Ucierpieliśmy finansowo i wizerunkowo, bowiem bierzemy na siebie całą uzasadnioną złość widzów. Przygotowaliśmy transmisję z pięciu kamer, z dwoma komentatorami i studiem, dobrej jakości. Zawiodło co innego, ale my ponosimy pełną odpowiedzialność. Bardzo bym jednak nie chciał, aby to spowodowało zrażenie się widzów do podobnych przedsięwzięć i odwrócenie od legalnych form przekazu w stronę piractwa. To byłaby najbardziej przykra konsekwencja.

– W Polsce nadal brakuje świadomości dotyczącej płatnych relacji i treści. Ludzie wolą płacić piratom, chociaż oni nie ponoszą żadnych kosztów związanych z ich produkcją, nie mają też żadnej procedury reklamacyjnej dla widzów. Działają nielegalnie i nieuczciwie, a jednak bez trudu zbierają pieniądze – mówi Krzysztof Szydłowski. – My działamy legalnie i te koszty ponosimy, i to nie małe, ale to konieczne, jeżeli chcemy w przyszłości podnosić jakość transmisji i przekazu. Zastanawiająca dla mnie była nasza niedawna transmisja z gali sportów walki MMA. Była darmowa, za to piraci pobierali za nielegalny przekaz 20 zł. I ludzie im płacili.

#MajsterNaStulecie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Wielim

Post #4 Ocena: 0

2017-07-21 15:54:09 (7 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

"zdziercom z tv kuchenkorz dziękuję" hahaha dobry komentarz , ja widziałem gdzie jeszcze ze "amice można było w mikrofalowce oglądać " 😂

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

keramczak

Post #5 Ocena: 0

2017-07-21 16:46:11 (7 lat temu)

keramczak

Posty: 5981

Mężczyzna

Z nami od: 09-02-2010

Skąd: U.K

A ja poczekam z cytowaniem do następnego popisu mistrzów w lidze :-)

Może będzie więcej niż 3_1 z Górnikiem Zabrze ....

[ Ostatnio edytowany przez: keramczak 21-07-2017 17:32 ]

#MajsterNaStulecie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

zuczek2246

Post #6 Ocena: 0

2017-07-21 18:18:00 (7 lat temu)

zuczek2246

Posty: 1422

Mężczyzna

Z nami od: 24-07-2015

Skąd: City

Cytat:

2017-07-21 13:40:46, keramczak napisał(a):
Masz rację ,właściciele Lecha Rutkowscy to strasznie dusigrosze...

Transmisja padła ze względów technicznych i to już przy ilości 5 tysięcy użytkowników w jednym momencie, chociaż próg dla naszego partnera technicznego wyznaczyliśmy na 10 tysięcy. Przy 7 tysiącach użytkowników przerwaliśmy sprzedaż.

Zdaniem Krzysztofa Szydłowskiego takie projekty są jednak przyszłością i koniecznością. Niedobrze byłoby, gdyby przez techniczny problem zostały pogrzebane, a ludzie zrazili się do nich.Ucierpieliśmy finansowo i wizerunkowo. Bardzo bym jednak nie chciał, aby to spowodowało zrażenie się widzów do podobnych przedsięwzięć. To byłaby najbardziej przykra konsekwencja.

W Polsce nadal brakuje świadomości dotyczącej płatnych relacji i treści.




Do kibiców Lecha nic nie mam , a martwi mnie i wkurza inna sprawa dotycząca Lecha.

Właściciele klubu wiedząc , że możliwości transmisji mają ograniczone maxymalnie do 10 tysięcy osób , a w sumie skończyło się na 7 tysiącach robią takie numery , żeby zarobić 70 tysięcy złotych ???

Do tego trzeba doliczyć koszta dla pośrednika , który tworzy sygnał , WTK , komentatorzy , kamerzyści , cała obsługa .

To ile z tych 70 tysięcy zostanie dla klubu ?

Drobne jak na taki klub ...

Robiąc taką transmisję z ograniczeniem do 7 tysięcy ludzi , którzy mogą zakupić oglądanie tego meczu , widać , że klub zamyka się na pozostałych kibiców Lecha i polskich klubów grających w europejskich pucharach .:-U

W samym Poznaniu było pewnie kilkanaście razy więcej osób , które obejrzałoby ten mecz w TV , nie pisząc o całej Polsce .

Dla kilkudziesięciu tysięcy złotych , zrazili do siebie kibiców z Poznania i Polski liczonych w dziesiątkach , setkach tysięcy widzów ...*BRAVO*


I co teraz się dzieje ?

Wg. ludzi z Lecha projekty takie są przyszłością , koniecznością i ludziom brakuje świadomości dotyczącej płatnych relacji i treści. *ROFL**ROFL**ROFL*


Co to oznacza dla kibiców w przyszłości ?

Za rok niech grają w pucharach w 1 rundzie 3 polskie drużyny.

Legia,Lech, Jaga - mecz i rewanż każdej z drużyn po 10 złotych = 60 złotych

Druga runda to samo = 60 złotych

Trzecia runda dochodzi Arka , czyli za tą rundę 80 zł i za obejrzenie pierwszych trzech rund kopaniny zapłacić musielibyśmy 200 złotych :-U

Większość nie będzie tego oglądała , bo nawet w Polsacie PPV sprzedaje się do 100 tysięcy wykupionych transmisji i pewnie większość z tego to są bary i puby.

A tutaj przy możliwościach Lecha do 10 tysięcy za 10 złotych = 100 tysięcy zysku brutto minus koszta , zostanie im powiedzmy połowa.

Nie lepiej puścić to za takie albo większe pieniądze polskiej TV i niech oglądają te mecze dziesiątki albo setki tysięcy ludzi ???

Nigdy nie kupiłem PPV i nie kupię i to samo radzę wszystkim kibicom , bo nie długo nic nie obejrzycie , bez płacenia za każdy pojedyńczy mecz *ROFL*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

keramczak

Post #7 Ocena: 0

2017-07-21 21:03:02 (7 lat temu)

keramczak

Posty: 5981

Mężczyzna

Z nami od: 09-02-2010

Skąd: U.K

No generalnie masz racje tylko ciekawe czy teraz nasza publiczna Tv pokarze mecz Lecha czy Arki ?

#MajsterNaStulecie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Wielim

Post #8 Ocena: 0

2017-07-22 21:25:50 (7 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

A co tu pokazywać ? Chciałbyś oglądać taką grę gdybyś nie był kibicem Lecha ? Dziś Legia Korona 1:1 bo po raz kolejny drużyna spina się na Legie , mecz ciekawy jak nie z ektraklasy , a kto chce oglądać mecze jsk lech z sandecja? Legia przegrała z Górnikiem ale to był mecz , a nie chłam i flaki z olejem jak gra Lech. Przyznaj chociaż raz Keramczak ze Lech gra teraz żenująco słabo

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

keramczak

Post #9 Ocena: 0

2017-07-22 21:36:11 (7 lat temu)

keramczak

Posty: 5981

Mężczyzna

Z nami od: 09-02-2010

Skąd: U.K

Zaiste kolejny "świetny" mecz mistrza Polski:-) z przebudowaną Korona szczęśliwy remis...fiu,fiu

Po dwóch kolejkach cały JEDEN punkt jest w Wawie.

Uczciwie powiem że w ten pochmurny sobotni wieczór, gra Kielczan ,przyniosła mi dużo pozytywnej energii....

Ps hasło brzmi " bij mistrza" i niema przebacz :-)

Pytanie jest teraz takie czy Azerowie mogą być słabsi od Korony Kielce ???

Chcesz zobaczyć kawałek dobrej piłki to zarezerwuj termin niedziela godzina 14.30 stadion w Płocku....

[ Ostatnio edytowany przez: keramczak 22-07-2017 21:54 ]

#MajsterNaStulecie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Wielim

Post #10 Ocena: 0

2017-07-22 23:14:12 (7 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Keramczak widać ze jesteś za Lechem , ale twoja drużyna gra piach , wole jechać po żonę niż oglądać gówno w Płocku , moje ostatnie komentarze były czysto obiektywne , a ty dalej swoje , Lech gra w cymbergaja a nie w piłkę

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 49 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ... 47 | 48 | 49 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,