MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Ekstraklasa sezon 2017/2018

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 20 z 49 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 19 | 20 | 21 ... 47 | 48 | 49 ] - Skocz do strony

Str 20 z 49

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Wielim

Post #1 Ocena: 0

2017-10-01 19:31:58 (7 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Legia gra slabo wiedzialem, ze przegra, mam jutro egzamin takze wolalem sobie posiedziec przed mapa i robic zadania niz ogladac te kopanine. Mimo wszystko gratuluje Lechowi. Nie bede sie rozpisywal bo meczu nie ogladalem

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Dwunasty

Post #2 Ocena: 0

2017-10-01 19:49:25 (7 lat temu)

Dwunasty

Posty: n/a

Konto usunięte

Myślę iż słowa trenera Legii długo będą się ciągnęły za piłkarzami i klubem...
"Piłka nożna to gra dla mężczyzn a nie panienek"

:-]







Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

keramczak

Post #3 Ocena: 0

2017-10-01 21:19:21 (7 lat temu)

keramczak

Posty: 5981

Mężczyzna

Z nami od: 09-02-2010

Skąd: U.K

Lech Poznań- Legia Warszawa 3:0.

Po zakończeniu hitu kolejki LOTTO Ekstraklasy Romeo Jozak, trener mistrzów Polski, nie przebierał w słowach. – Poczułem się zdradzony przez zawodników, którzy robili coś innego, niż obiecywali – narzekał chorwacki szkoleniowiec.

Legia Warszawa rozegrała w Poznaniu jedno z najgorszych spotkań w tym sezonie i przegrała z Lechem aż 0:3. Kolejorz nie dał mistrzom Polski najmniejszych szans i odniósł bardzo przekonujące zwycięstwo, po którym wyraźnie rozczarowany był Romeo Jozak, szkoleniowiec stołecznej ekipy.

– Wstyd mi nazwać się trenerem po takim meczu, jak dziś – narzekał Romeo Jozak. – Bo trener to osoba, która ma na coś wpływ. Nie jestem osobą, która łatwo się poddaje i nie zrobię tego. Futbol to gra dla mężczyzn, przepraszam kobiety, ale my dziś zagraliśmy jak one – krytykował chorwacki trener.

44-latek miał sporo zastrzeżeń do gry swoich zawodników. – Wszystko, co mówiłem piłkarzom, zniknęło po pierwszym gwizdku sędziego. Nie widziałem w ogóle zaangażowania. Poczułem się zdradzony przez zawodników, którzy robili coś innego, niż obiecywali. Dlatego powiedziałem, że to gra dla mężczyzn. W przerwie, w szatni padło kilka ciężkich słów, ale i one nie podziałały. W naszej grze trzeba będzie zmienić wszystko – zapowiedział Romeo Jozak.ań – Legia Warszawa 3:0. Po zakończeniu hitu kolejki LOTTO Ekstraklasy Romeo Jozak, trener mistrzów Polski, nie przebierał w słowach. – Poczułem się zdradzony przez zawodników, którzy robili coś innego, niż obiecywali – narzekał chorwacki szkoleniowiec.


[ Ostatnio edytowany przez: keramczak 01-10-2017 21:28 ]

#MajsterNaStulecie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Wielim

Post #4 Ocena: 0

2017-10-01 21:49:10 (7 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Dwa razy padło słowo hit ... hit to był może w tamtym sezonie albo w poprzednich a nie teraz , żadna z tych drużyn nie zasługuje na Mistrza Polski obecnie , z taką Legia która leją amatorzy z Kazachstanu to wygra każdy zespół , dziw ze jeszcze w PP nie odpadli. Hit to można oglądać w tym sezonie w III lidze gdzie gra Legia II Warszawa I Widzew Łódź. A mecz drużyn które są w sezonie pośmiewiskiem w Europie to nie żaden "hit"

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

keramczak

Post #5 Ocena: 0

2017-10-01 23:21:54 (7 lat temu)

keramczak

Posty: 5981

Mężczyzna

Z nami od: 09-02-2010

Skąd: U.K

Śmieszne to jest że Nawalka powołuje Pazdana i Maczynskiego do kadry .....powołałbym pewno też Jedrzejczyka tyle że na szczęście,dla siebie,chłopina sobie palec złamał.....

Podoba mi się coś znalezione w internecie-

praktyk 3-teoretyk 0

:-):-):-)
#MajsterNaStulecie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Wielim

Post #6 Ocena: 0

2017-10-02 12:49:59 (7 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Smieszne jestv to co zrobili wczoraj pseudo kibice , przez tych śmieci klub może wpaść w take finansowe długi gdy połowa składu rozwiąże umowy z winy klubu ze Legie mogą czekać bardzo ciężkie czasy ...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

keramczak

Post #7 Ocena: 0

2017-10-13 22:20:44 (7 lat temu)

keramczak

Posty: 5981

Mężczyzna

Z nami od: 09-02-2010

Skąd: U.K

Czy z ta Jagielonia nie moze byc meczu bez zawalu serca???

Widac ewidentnie ze z tych dwoch Dunczykow w napadzie pociechy nie bedzie ....trzeba liczyc ze wroci Tomczyk z wypozyczenia.Jak mozna tak partolic takie sytuace...
#MajsterNaStulecie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

zuczek2246

Post #8 Ocena: 0

2017-10-13 22:54:25 (7 lat temu)

zuczek2246

Posty: 1422

Mężczyzna

Z nami od: 24-07-2015

Skąd: City

Cytat:

2017-10-13 22:20:44, keramczak napisał(a):
Czy z ta Jagielonia nie moze byc meczu bez zawalu serca???

Widac ewidentnie ze z tych dwoch Dunczykow w napadzie pociechy nie bedzie ....trzeba liczyc ze wroci Tomczyk z wypozyczenia.Jak mozna tak partolic takie sytuace...



Polska chora liga ...

Wasz wcześniejszy zawodnik strzelający pięknego gola Manchestrowi City , Możdzeń strzela dzisiaj gola dla Korony w wygranym meczu z Płockiem , Tomczyk strzela w Podbeskidziu i jako joker w młodzieżówce.

Michalak wypożycozny z Legii strzela w U21 Polska i asystuje , strzela w Płocku .

Następny z Legii obrońca Wieteska gra w u21 Polska i w beniaminku ekstraklasy , który po meczu z Zagłębiem może wrócić na lidera.

Ile już czasu piszę - stawiać na swoich młodych ...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Dwunasty

Post #9 Ocena: 0

2017-10-22 16:47:44 (7 lat temu)

Dwunasty

Posty: n/a

Konto usunięte

Zdecydowanie najlepsza kolejka tej rundy. Dobre mecze, dużo bramek, i VAR :))
Zobaczymy co teraz się wydarzy w Krakowie. Kiedyś dwie wielkie firmy..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #10 Ocena: 0

2017-10-22 19:04:32 (7 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Nieogladalem calego meczu , tylko druga polowe , duzo kontrowersji , nie wiem jak z tym nieuznanym karnym dla Wisly , gdyby nie VAR , obejrze pozniej Lige plus narazie nie mam czasu, druga polowa niczym mnie nie zachwycila , zawodnicy Legii tylko dobrze sie cofali po straci pilki , no i interwencja Malarza

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 20 z 49 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 19 | 20 | 21 ... 47 | 48 | 49 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,