MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Polska ekstraklasa 2016/2017

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 31 z 32 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 30 | 31 | 32 ] - Skocz do strony

Str 31 z 32

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Googhaz

Post #1 Ocena: 0

2017-06-04 00:06:40 (7 lat temu)

Googhaz

Posty: 1034

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 10-02-2016

Skąd: Już Polandia

Cytat:

2017-06-03 22:59:29, zuczek2246 napisał(a):
Tylko Twoje łosie baranie sprzedają mecze za państwową kasę

A co do sponsorowania miasta to gdzie ta wasza drużyna grałaby , gdyby miała pieniądze tylko od Urzędu miasta

Pamiętasz ten 30 tysięcznik z połamanymi ławkami?

Bardziej cenię wasze dziewczyny grające w ręczną i trenerkę Karkut

Jak można coś sprzedawać za państwową kasę? Jeżeli by coś kupili to może bym zrozumiał.

Gdzie było by Zagłębie gdyby miało pieniądze tylko z miasta? Pewnie było by w dupie tak jak twój klubik, nikt by o nim nie słyszał a ja wylewałbym żale na forum o niesprawiedliwości świata. Na szczęście tak nie jest i mogę pośmiac się z frustratów z miast bez normalnego klubu.

Pamiętam ten 30tysiecznik z polamanymi lawkami. Wtedy też sponsorem był KGHM tak samo jak obecnie sponsoruje kobiecą piłkę ręczną.
Trzeba natychmiast żyć. Jest później, niż się wydaje. - Baptiste Beaulieu

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zuczek2246

Post #2 Ocena: 0

2017-06-04 00:21:22 (7 lat temu)

zuczek2246

Posty: 1422

Mężczyzna

Z nami od: 24-07-2015

Skąd: City

Googhaz przestań zmieniać temat...

Pisz o sprzedaniu i puszczeniu meczu klubowi , z którym macie sztamę .

Jeden celny strzał drużyny , która ostatnie siedem meczów nie przegrała.

Sam to pisałeś , że nie miałbyś nic przeciwko temu , żeby twoja ekipa puściła ten mecz.

Jakim ty kibicem jesteś ???

Co to za drużyna ???

Żywca odjeb... na całą Polskę i większość nie ma do was szacunku.

Co chcesz to pisz , ale kibice będą wam pamiętać , że w " nowej erze " po " fryzjerze " jesteście pierwszymi , którzy pokazali , że " Piłkarski poker " oficjalnie wraca na polskie boiska .

Kibice , piłkarze ,trenerzy , prezesi ... Kto nie był w ten mecz zaangażowany ??? żeby go odpuścić ???

Frajerstwo z Gdyni samobója sobie strzeliło i trzeba było dać chłopakom odjechać na dwie bramki , żeby znowu jakiś kamikadze z Gdyni nie strzelił sobie gola samobójczego .

Żałosny jesteś ty i ta twoja drużyna , z rudym trenerem , który w tv opowiadał jak to walczyli hehe .

A co do kasy państwowej .
To szkoda kasy państwowej , żeby utrzymywać sprzedawczyków , którzy gdyby grali w górnej ósemce puszczaliby pewnie każdy jeden mecz nie mając szans na puchary i dorabiając sobie do wypłaty i nie mając szans na premie ...

Jesteście prekursorami w erze po fryzjerze.

Nie powodzenia w następnym sezonie.

Mam nadzieję , że dużo nie osiągniecie w następnym sezonie , a Gdynia poleci o klasę niżej .

Co do piłki ręcznej , to rudy z lalusiami może uczyć się od dziewczyn jak walczy się i ma się najlepszą obronę w lidze za duuuuuuużo mniejsze pieniądze .

Akurat Kinga Grzyb-Polen jest z Tczewa , grałą dłuuugi czas w Elbląskim Starcie i mam do niej szacunek , tak jak do dziewczyn z tej dyscypliny , ale nie toleruję takiego wału jaki był w meczu Zagłębie - Arka .

A jak ty kibicujesz takiemu sportowi to nie mamy o czym więcej pisać .

Zajmij się POPISEM i polityką ...

[ Ostatnio edytowany przez: zuczek2246 04-06-2017 00:22 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Googhaz

Post #3 Ocena: 0

2017-06-04 01:09:54 (7 lat temu)

Googhaz

Posty: 1034

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 10-02-2016

Skąd: Już Polandia

Większość nie ma szacunku. :) o czym ty człowieku piszesz. Klubowi potrzebny szacunek frustratów z innych miast tak samo jak mi potrzebny twój.
Zawodnicy grają dla swoich kibiców. Kibice Zagłębia chcieli degradacji Górnika i pozostania w lidze Arki. Zawodnicy spełnili te oczekiwania.
Tylko kompletny laik mógłby pomyśleć, że ktoś tutaj musiał za coś płacić.
Trzeba natychmiast żyć. Jest później, niż się wydaje. - Baptiste Beaulieu

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #4 Ocena: 0

2017-06-04 06:26:30 (7 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Zagłębie wczoraj zagrało pod Arke. Takie są fakty i tylko ślepy mógł tego nie widzieć

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Googhaz

Post #5 Ocena: 0

2017-06-04 06:54:18 (7 lat temu)

Googhaz

Posty: 1034

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 10-02-2016

Skąd: Już Polandia

A ktoś temu zaprzeczył?
Trzeba natychmiast żyć. Jest później, niż się wydaje. - Baptiste Beaulieu

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #6 Ocena: 0

2017-06-04 07:28:54 (7 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Byłem wczoraj w Poznaniu, więcej byłem wczoraj pod stadionem Lecha i widziałem ze tu ludzie wciąż wierzą w mistrza. Mam nadzieje ze są w błędzie . Ze dzisiaj Legia będzie miała święto
PS dla kogoś kto mieszka w Londynie i rzadko bywa w Polsce , kuu. .. piękny kraj , bezpieczny i naprawdę zastanawiam się co ja robię w Londynie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #7 Ocena: 0

2017-06-04 07:47:11 (7 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Przepraszam nie byłem wczoraj tylko w piątek , jeszcze jakiś piknik był pod stadionem i kiełbasę z grila zjadłem . Fajna atmosfera , a jeżeli chodzi o samo miasto które musiałem zjechać , piękne . Moj Szczecinek piękny ,trasa piękna , same lasy i drzewa , naprawdę to wygląda wszystko na tle Londynu jak raj

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

keramczak

Post #8 Ocena: 0

2017-06-04 09:15:01 (7 lat temu)

keramczak

Posty: 5981

Mężczyzna

Z nami od: 09-02-2010

Skąd: U.K

0-1 w Białymstoku i 0-1 w stolicy ....

Wiara czyni cuda !!!
#MajsterNaStulecie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

zuczek2246

Post #9 Ocena: 0

2017-06-04 11:20:01 (7 lat temu)

zuczek2246

Posty: 1422

Mężczyzna

Z nami od: 24-07-2015

Skąd: City

Cytat:

2017-06-04 01:09:54, Googhaz napisał(a):
Większość nie ma szacunku. :) o czym ty człowieku piszesz. Klubowi potrzebny szacunek frustratów z innych miast tak samo jak mi potrzebny twój.
Zawodnicy grają dla swoich kibiców. Kibice Zagłębia chcieli degradacji Górnika i pozostania w lidze Arki. Zawodnicy spełnili te oczekiwania.
Tylko kompletny laik mógłby pomyśleć, że ktoś tutaj musiał za coś płacić.



Większość nie ma do was szacunku.

Jeden z cytatów :

" zagłębie to frajerzy, wypinają się każdemu "

"żałosne Zagłębie - fajnie by było, gdyby Buksa, Jach i Mazek zostaliby odwołani z kadry u-21. Oni mają reprezentować nasz kraj? Opcje są dwie: albo na kilka tygodni przed Euro są w tak żałosnej formie, że taka Arka ich pokonuje; albo brali udział w ustawce, więc NIE MAJĄ MORALNEGO prawa zakładać koszulki z Orzełkiem. A Rudy mam nadzieję straci pracę i długo nie będzie jej mógł znaleźć."


Jeżeli piszesz , że grają dla kibiców , a chcieliście , żeby przegrali to młode gwiazdeczki zakładające koszulki reprezentacji nie powinni grać dla niej po takim numerze.

Więcej na tylko jednej z wielu stron:
http://www.90minut.pl/news/278/news2780682-Spadek-Gornika-Leczna.html



Piszesz o tym , że nikt nikomu nie musiał płacić.

Zwał jak zwał , puściliscie mecz rozkładając nogi i pokazując , że nie macie tam co powinien mieć facet .


Nie pisz mi o układach z Arką , bo chłopaki z Olimpii zremisowali mecz strzelając gola w 93 minucie spuszczając Kotwicę i dając większą szansę na utrzymanie w 2 lidze Polonii Warszawa i w 3 lidze Concordii Elbląg , z którymi delikatnie mówiąc , nie mają najlepszych kontaktów kibicowsko - sportowych .

Idąc twoim tokiem rozumowania Olimpia mogła odpuścić mecz z Kotwicą i puścić Polonię i Concordię do lig niżej , bo kibice Olimpii i Legii tego chcieli.
*ROFL*
*ROFL**ROFL**ROFL*


Ze swojego podwórka , kiedy trochę biegałem w piłkę w juniorach przeciwko Mili , Nawotczyńskiemu czy Madejowi.

W ostatnich kolejkach była propozycja od przeciwnika , który walczył o utrzymanie i co ???

Dostali czwórkę samemu nie strzelając gola i spadając z ligi.

Wyzywasz ludzi od łosi i frustratów piszących o koalicjach i odpuszczaniu w polskiej lidze i zawsze obracasz kota ogonem , czy jest to w sporcie , czy w polityce .

*ROFL**ROFL**ROFL*



Puściliście mecz i na bank w następnym sezonie Arka odwdzięczy się wam puszczając jak nie dwa to przynajmniej jeden mecz.

Układy , układziki , a nie sport , a trener stokowiec robi baranów z ludzi mówiąc w sportowych wiadomościach , że walczyli i mecz im nie wyszedł.

A przecież googhaz vel xfish pisze o tym , że kibice chcieli przegranej to przegrali.

Kto tutaj kłamie?

ty i kibice , czy wasz treneiro ???

hehe

patola i mam nadzieję , że Boniek wraz z ekstraklasą zajmą się tematem , żeby w przyszłości nie dochodziło do przegranych na zamówienie swoich kibiców takich jak googhaz ...

[ Ostatnio edytowany przez: zuczek2246 04-06-2017 11:42 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Googhaz

Post #10 Ocena: 0

2017-06-04 12:07:30 (7 lat temu)

Googhaz

Posty: 1034

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 10-02-2016

Skąd: Już Polandia

Cytat:

2017-06-04 11:20:01, zuczek2246 napisał(a):

Układy , układziki , a nie sport , a trener stokowiec robi baranów z ludzi mówiąc w sportowych wiadomościach , że walczyli i mecz im nie wyszedł.

A przecież googhaz vel xfish pisze o tym , że kibice chcieli przegranej to przegrali.

Kto tutaj kłamie?

ty i kibice , czy wasz treneiro ???

hehe

Trener nie potwierdził, że puścili mecz?
No niemożliwe.

Ile ty dziecko masz lat? :-U
Z mojej strony bez odbioru.
Trzeba natychmiast żyć. Jest później, niż się wydaje. - Baptiste Beaulieu

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 31 z 32 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 30 | 31 | 32 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,