MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Polska ekstraklasa 2016/2017

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 30 z 32 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 29 | 30 | 31 | 32 ] - Skocz do strony

Str 30 z 32

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

keramczak

Post #1 Ocena: 0

2017-05-28 20:49:27 (7 lat temu)

keramczak

Posty: 5981

Mężczyzna

Z nami od: 09-02-2010

Skąd: U.K

Wg pana Sławka z canal+ (tak ekspert od spraw sędziowania dla nie mających dekodera) gol dla Korony prawidłowy.

[ Ostatnio edytowany przez: keramczak 28-05-2017 21:03 ]

#MajsterNaStulecie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Wielim

Post #2 Ocena: 0

2017-05-28 23:02:45 (7 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Canal+ sami "eksperci " , tak jak komentatorzy, gwizdek był na długo nim piłka wpadła do siatki a jeden z komentatorów miał orgazm jeszcze kilka sekund po... I dopiero później zczaił się ze jednak nie ma bramki

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

keramczak

Post #3 Ocena: 0

2017-06-02 21:53:06 (7 lat temu)

keramczak

Posty: 5981

Mężczyzna

Z nami od: 09-02-2010

Skąd: U.K

Fajny film i chyba mu sie nalezalo jak malo ktoremu trenerowi w tym sezonie ...

[ Ostatnio edytowany przez: keramczak 02-06-2017 21:54 ]

#MajsterNaStulecie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Googhaz

Post #4 Ocena: 0

2017-06-02 22:05:32 (7 lat temu)

Googhaz

Posty: 1034

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 10-02-2016

Skąd: Już Polandia

Cytat:

2017-05-28 12:07:23, Googhaz napisał(a):
Cytat:

2017-05-27 21:55:08, Wielim napisał(a):
Jak juz gdzieś wcześniej wspomniałem że z ligi spadną Arka i Cracovia - Arka jednak spadnie , nie wierzę że wygra z Zagłębiem , to jednak nie Lech :-] Nawet gol strzelonych ręką im nie pomoże

Wcale nie zdziwiłbym się gdyby Arka wygrała.
Patrząc jak Zagłębie starało się wygrać z Górnikiem i pamiętając jak kiedyś po sprzedanym barażu z nimi spadliśmy z ligi, do tego sympatia jaką Arka jest darzona w Lubinie...
Wszystko jest możliwe. Nawet nie byłbym bardzo zły gdyby mojemu Zagłębiu powinęła się noga :-8

[ Ostatnio edytowany przez: <i>Googhaz</i> 28-05-2017 12:09 ]



A to pech Górnika ... :-T[
Trzeba natychmiast żyć. Jest później, niż się wydaje. - Baptiste Beaulieu

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zuczek2246

Post #5 Ocena: 0

2017-06-03 22:12:07 (7 lat temu)

zuczek2246

Posty: 1422

Mężczyzna

Z nami od: 24-07-2015

Skąd: City

Cytat:

2017-06-02 22:05:32, Googhaz napisał(a):
Cytat:

2017-05-28 12:07:23, Googhaz napisał(a):
Cytat:

2017-05-27 21:55:08, Wielim napisał(a):
Jak juz gdzieś wcześniej wspomniałem że z ligi spadną Arka i Cracovia - Arka jednak spadnie , nie wierzę że wygra z Zagłębiem , to jednak nie Lech :-] Nawet gol strzelonych ręką im nie pomoże

Wcale nie zdziwiłbym się gdyby Arka wygrała.
Patrząc jak Zagłębie starało się wygrać z Górnikiem i pamiętając jak kiedyś po sprzedanym barażu z nimi spadliśmy z ligi, do tego sympatia jaką Arka jest darzona w Lubinie...
Wszystko jest możliwe. Nawet nie byłbym bardzo zły gdyby mojemu Zagłębiu powinęła się noga :-8



A to pech Górnika ... :-T[



Te Twoje Zagłębie finansowane przez spółkę państwową KGHM powinno polecieć o kilka klas w dół tak jak Arka za ten numer w tym meczu .

Nawet buki wiedziały i kursy poobniżały , a póżniej zdjęły ten mecz z live widząc co się dzieje .

Moja Olimpia Elbląg może i jest słabsza niż Zagłębie , może i ma stadion mniejszy i mniej piękniejszy , ale przynajmniej ma
to za pieniądze wypracowane przez siebie i nie oddaje ostatniego meczu Kotwicy Kołobrzeg , która potrzebowała zwycięstwa.

Dzięki strzeleniu przez moją Olimpię gola w 93 minucie na 1:1 Kotwica spada , a może utrzymać się Polonia Warszawa( kosa z Legią z którą trzyma Olimpia ) , która może zostać w 2 lidze kosztem Gryfa Wejherowo , nie mającego licencji na następny sezon.
Dzięki temu remisowi w 1 grupie 3 ligi mogą spaść 4 zespoły a nie 5 i pozostanie w lidze Concordia Elbląg , która nie jest lubiana przez klub i piłkarzy z Olimpii.

Dzięki chłopakom z Olimpii za walkę i charakter , którzy jako beniaminek wywalczyli 5 miejsce i walczyli do końca.

Arka i Zagłębie za rok powinny spaść z ligi.

Nigdy nie uwierzę , że Zagłębie , które nie przegrało od 7 meczy nagle u siebie w ostatnim meczu oddaje tylko JEDEN celny strzał , a barany z Gdyni strzelają sobie samobója i sytuacja się komplikuje ...

I to wszystko sponsorowane za państwowe pieniądze .
Tak jak lubiłem Zagłębie za akademię i grę młodymi Polakami , tak od tego meczu zero szacunku dla rudego Stokowca i jego ekipy ...

A oprócz tego jak dam radę to wstawię tutaj po zakończeniu sezonu mój kuponik , gdzie jedynie Zagłębie rozwaliło mi kupon i 5 cyfr na kuponie .......

[ Ostatnio edytowany przez: zuczek2246 03-06-2017 22:23 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

keramczak

Post #6 Ocena: 0

2017-06-03 22:21:43 (7 lat temu)

keramczak

Posty: 5981

Mężczyzna

Z nami od: 09-02-2010

Skąd: U.K

A jak będzie jutro ,masz jakieś typy???
#MajsterNaStulecie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

zuczek2246

Post #7 Ocena: 0

2017-06-03 22:37:12 (7 lat temu)

zuczek2246

Posty: 1422

Mężczyzna

Z nami od: 24-07-2015

Skąd: City

Cytat:

2017-06-03 22:21:43, keramczak napisał(a):
A jak będzie jutro ,masz jakieś typy???


Nie będę się mądrzył w obstawianiu polskiej ligi , bo jest to ciężki temat , ale wydaje mi się , że Legia i Lech pokażą , że walczą o mistrza ...

Ciężki temat .

Jaga od 5-7 meczy wygrywa z Lechem czy to u siebie czy na wyjeżdzie .

Lech gra dobrze w większości meczy nie tracąc goli samemu strzelając po 2-3 , ale ... nie wygrywając z czołówką tabeli ...

Legia ma doświadczenie z LM i Radovica plus Ofoe , ale ... Lechia ma napastnika Marco plus brata blizniaka Flavio Paixao i odradzającego się Wolskiego powołanego do kadry.


Jutro będzie rzeżnia .

Pograłbym na gole overy 2.5 w meczu , bo każda z drużyn musi grać o 3 punkty i zdobywanie goli , a co z tego wyjdzie ??????

Aby było z duchem sportu bez złośliwości i kontuzji ...

Kibicuję emocjom , a za tydzień reprezentacji Polski i 3 punktom z Rumuniom.

Wygrywając mamy skok na SIÓDME miejsce w rankingu FIFA , a możemy wskoczyć nawet na CZWARTE miejsce co będzie miało znaczenie przy losowaniu następnych imprez , w których będą grali Polacy.

Niech liga idzie do przodu tak jak reprezentacja ,gdzie mamy kilkunastu piłkarzy na europejskim poziomie i wygrywajmy w europejskich pucharach , żeby poprawiać nasz ranking i nie przegrywać z zespołami litewskimi, estońskimi czy kazachstańskimi...

Jutro od 17 emocje dla kibiców i według mnie lepiej grać na bramki niż na wyniki , ale ... może być wyczekiwanie na jeden do zera i będzie po kuponach ...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

keramczak

Post #8 Ocena: 0

2017-06-03 22:43:31 (7 lat temu)

keramczak

Posty: 5981

Mężczyzna

Z nami od: 09-02-2010

Skąd: U.K

Ja bym obstawiał na obie strzelą bo remis 0-0 to igranie z ogniem i duże ryzyko dla każdej z drużyn.
#MajsterNaStulecie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Googhaz

Post #9 Ocena: 0

2017-06-03 22:47:06 (7 lat temu)

Googhaz

Posty: 1034

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 10-02-2016

Skąd: Już Polandia

Cytat:

2017-06-03 22:12:07, zuczek2246 napisał(a):
I to wszystko sponsorowane za państwowe pieniądze .

Powiedział łoś, którego klubik jest sponsorowany przez urząd Miasta.
Rozumiem, że twoim zdaniem są to pieniądze prywatne, nie państwowe.
Trzeba natychmiast żyć. Jest później, niż się wydaje. - Baptiste Beaulieu

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zuczek2246

Post #10 Ocena: 0

2017-06-03 22:59:29 (7 lat temu)

zuczek2246

Posty: 1422

Mężczyzna

Z nami od: 24-07-2015

Skąd: City

Na bank będą emocje i co by nie napisać , powiedzieć , to dzięki tej reformie ligi z dodatkowymi 7 meczami drużyny mają większe wpływy z biletów , telewizja z reklam i piłkarze mogą zbliżyć się z ilością meczy do najlepszych tak jak jest w Anglii , gdzie ligi liczą po 20 -24 drużyny i jest w samej lidze powyżej 40 meczy plus Puchar Ligi , Puchar Anglii i mecze w europejskich pucharach.

Samo piękno piłki .
Każdy z piłkarzy chce jak najwięcej grać , a jeżeli jest zajechany to kluby prowadząc swoje akademie powinny wprowadzać kilku chłopaków co roku z jednego rocznika , żeby ogrywali się i rywalizowali na treningach , a pózniej w meczach w lidze.

Fajnie to wyglądało w Ruchu , aż nie zaczął się bunt na pokładzie i spadek , i w Zagłębiu dopóki nie odpuścili Arki ...


Z racji tego , że jestem z Elbląga , gdzie gra Olimpia i trzyma z Legią mogę być nieobiektwyny , ale dla dobra polskich drużyn i punktów rankingowych , rozstawieniu i większej możliwości gry w Lidze Mistrzów - Legia powinna mieć majstra .Jak nie weją to LE. Lech chce inwestować i mając dobrego trenera , który już wie jak smakują europejskie puchary sprowadzając jak na razie swojego obrońce , a w zanadrzu podobno jeszcze 6 jak nie więcej transferów powinien grać w LE w grupie.

Lechia podobno nie płaciła , ale też jest mi bliska , bo blisko Elbląga i jeżdzę jak mogę na mecze ( ostatnio z Legią w marcu ) , także chciałbym żeby grali w pucharach , bo ściągają chłopaków znanych z ligi polskiej , którzy wyrobili sobie u nas markę.

Najmniej mi do pucharów pasuje Jaga , z której odchodzi Probierz i jak prezentuje się bez Walczaka Góralskiego było widać w Gdańsku , gdzie przegrali 4:0, a co będzie po wyprzedaży po sezonie w pucharach ?

Legia - Lech - Lechia - Jaga ...

Czyli remis Legia - Lechia i
wygrana Lecha w Białymstoku = moje życzenia


GOOGHAZ wiedziałem, że wspomnisz o tym , że dostają kasę z Urzędu Miasta.
Napisz , który klub nie dostaje z Urzędu kasy ?
A to co dostaje Olimpia to są drobne w porównaniu do tego co dzieje w ekstraklapie ...

Tylko Twoje łosie baranie sprzedają mecze za państwową kasę nie mając tego co powinien mieć facet , a ty się jeszcze tym szczycisz pisząc na forum , że na bank puszczą mecz ...

Jaki kibic taka ekipa ...

Za rok jak nie Gdynia to wy polecicie z tej ligi .

A co do sponsorowania miasta to gdzie ta wasza drużyna grałaby , gdyby miała pieniądze tylko od Urzędu Miasta i zero od KGHM ?


Pamiętasz ten 30 tysięcznik z połamanymi ławkami?

Możliwe , że żylibyście jako klub tak jak Olsztyn z połamanymi ławkami grając na poziomie 1 albo 2 ligi , prosząc co rok o wsparcie z Urzędu Miasta , żeby utrzymać się w lidze.

Bardziej cenię wasze dziewczyny grające w ręczną i trenerkę Karkut niż tych rudych przekrętasów z kibicami takimi jak ty , którzy na swoim stadionie kibicowali rywalowi i cieszyli się z bramek strzelonych przez przeciwnika czyli Arkę .

Fusy do 4 ligi ! za przekręty , za państwowe pieniądze !!!

[ Ostatnio edytowany przez: zuczek2246 03-06-2017 23:56 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 30 z 32 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 29 | 30 | 31 | 32 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,