MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Polska ekstraklasa 2016/2017

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 17 z 32 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 16 | 17 | 18 ... 30 | 31 | 32 ] - Skocz do strony

Str 17 z 32

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Dwunasty

Post #1 Ocena: 0

2017-03-05 19:17:04 (7 lat temu)

Dwunasty

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2017-03-05 18:56:56, Wielim napisał(a):
inny plus ze Lechia zagra za dwa tygodnie z Legia bez dwójki swoich czołowych piłkarzy.



I wtedy podyskutujemy o tej wysokiej "formie " Legii.


A tak już nawet nie o tym meczu, To zespół grający w 9 i przegrywający 0:1 nie ma nic do stracenia, moze i musi atakować. Blad drużyny grającej z przewaga (w tym wypadku Lecha) to nie dobicie przeciwnika.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #2 Ocena: 0

2017-03-05 19:27:56 (7 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Legia jeszcze nie ma tej wysokiej firmy jaka miała pod koniec ubiegłego roku. Nie bronie jej w razie w bo takie są fakty. W Legii nie ma kto strzelać. Obiektywnie uznałem ze wczorajszy mecz Legia Zagłębie stał na wyższym poziomie niż dzisiejszy . Może Cię to zdziwi Dwunasty ale nie cieszą mnie porażki Lecha , Lecha po prostu nie lubię ale też nie rusza mnie jak przegrywają. Czołówka polskiej ligi polskiej wygląda tak jak myślałem , tylko jeszcze na chwilę jest tam zagubiona Jagielonia która i tak znowu może zagrać w LE gdy Lech zdobędzie PP a to jest na 99% pewne. A mistrzostwo zdobędzie któraś z drużyn na L. Oczywiście chce by była to Legia ale czasami jestem przeciwny temu by utrzeć nosa Lesnodorskiemu który może fakt nie mógł zatrzymać ani Nikolicja ani Prijovica ale mógł kupić godnego następcę tymczasem się ośmieszyl.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

keramczak

Post #3 Ocena: 0

2017-03-05 22:05:24 (7 lat temu)

keramczak

Posty: 5981

Mężczyzna

Z nami od: 09-02-2010

Skąd: U.K

Cytat:

2017-03-05 18:56:56, Wielim napisał(a):
Oglądałem mecz Lecha z Lechia i powiem jedno - o klasę słabszy niż wczorajszy mecz Legii z Zagłębiem. Plusy to ze Legia odrabia dzięki temu stratę do lidera , Lech w takiej formie nie zagraża Legii , Lech który przez ponad 20 minut broni się przed grająca w 9 Lechia ... inny plus ze Lechia zagra za dwa tygodnie z Legia bez dwójki swoich czołowych piłkarzy.
A zapomniałem dodać - ktoś tucwczoraj pisał o sędziowaniu, no właśnie dziś sędzia widział faule które były ale Też których nie było i rozdawał kartki dla piłkarzy Lechii jedna za drugą . Natomiast faulu i uderzenia piłkarza Lechii w twarz to już nie widział . Może ktoś jednak chce by o mistrzostwo biły się tylko Legia i Lech

[ Ostatnio edytowany przez: <i>Wielim</i> 05-03-2017 18:58 ]



To proponuje policzyć kartki 4_5 dla Lechii ,nielicze drugich drugich czyli czerwonych.To że Peszko jest słaby z myślenia to wiadomo od dawna a że to zaraźliwe i przeniosło się na Kuslika to przykre....

Sędzia mylił się nie tylko w jedną stronę.Paradoksalnie najwięcej skorzysta na tym Legia bo zagra z Lechią wykartkowana.
Faul Kedziory na drugą żółtą,czyli czerwoną.Tylko wtedy i tak by było 10-9.

Szkoda tylko że skończyło się na 1_0 szansę były na więcej.
#MajsterNaStulecie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Wielim

Post #4 Ocena: 0

2017-03-06 05:43:46 (7 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Szkoda ze skończyło się na 1:0 ? Ja nie dziwie się chłopakom z Lechii ze zaczęli wylewać swoje frustracje gdy wcześniej przed maratonem czerwonych kartek sędzia nic nie widział , gwizdal tylko pod jedną stronę , a przewaga Lechii w posiadaniu piłki była 70 do 30 . . I to jest sędzia międzynarodowy? ??

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #5 Ocena: 0

2017-03-06 08:04:12 (7 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Spotkałem się znowym zjawiskiem - powiesz coś złego o Legii (np. że zdobyli gola ze spalonego - jak ostatnio), tzn., że "masz kompleks Legii".

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Wielim

Post #6 Ocena: 0

2017-03-06 08:50:43 (7 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Stanisławski ja tak nie uważam , spalony wp przy 3 bramce z Zagłębiem był , minimalny ale był , ale nie to jest problemem jak Ty piszesz , bo ludzie oglądający polska ligę widzą tylko błędy sędziów na korzyść Legii , dlaczego nikt nic nie mówił o ręce obrońcy Termaliki tydzień temu gdzie Legia mogła mieć 3 punkty ? Dlaczego nie mówić o sędziowaniu Marcinkiewicza wczoraj ? Dlaczego nie mówić o metrowym przekroczeniu piłki bramki w meczu Cracovii gdzie sędzia nie widział ani główny ani liniowy ewidentne bramki ??? Powinny być kary dla sędziów za tak rażące błędy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

keramczak

Post #7 Ocena: 0

2017-03-06 20:20:11 (7 lat temu)

keramczak

Posty: 5981

Mężczyzna

Z nami od: 09-02-2010

Skąd: U.K

Cytat:

2017-03-06 05:43:46, Wielim napisał(a):
Szkoda ze skończyło się na 1:0 ? Ja nie dziwie się chłopakom z Lechii ze zaczęli wylewać swoje frustracje gdy wcześniej przed maratonem czerwonych kartek sędzia nic nie widział , gwizdal tylko pod jedną stronę , a przewaga Lechii w posiadaniu piłki była 70 do 30 . . I to jest sędzia międzynarodowy? ??


Jedno pytanie ,gladales mecz?
Ja tak.
Lechia nie byla lepsza,nie miala zadnej klarownej sytuacji na zdobycie gola.
Ponizej masz statystyki,polecam rubryke strzaly celne :-)

Jesli by sedzia chcial wydrukowac wynik wystarczylo po prosu uznac dwie zdobyte bramki ,przy jednej spalony byl 30 centymetrowy....i nie trzeba by bylo dawac zadnej kartki.

Z Peszki wyszedl zwykly cham i prostak ktory w 90 minut stracil cala sympatie jaka mial w Poznaniu.

http://www.lechpoznan.pl/pierwsza-druzyna,6,statystyki-meczu-lech-lechia,26465.html
#MajsterNaStulecie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

zuczek2246

Post #8 Ocena: 0

2017-03-06 20:58:30 (7 lat temu)

zuczek2246

Posty: 1422

Mężczyzna

Z nami od: 24-07-2015

Skąd: City

Liga słabiutka , co roku potwierdzają to wyniki
naszych drużyn w europejskich pucharach i spadający ranking krajowy UEFA .


Jak się nie ma co się lubi , to się lubi co się ma i tak patrząc z boku na tą ligę , mimo że jestem z Elbląga , który to sympatyzuje z Legią . Mimo , że mam blisko do Gdańska i Lechii to jak dla mnie na dzisiaj faworyt do wygrania ligi jest jeden - Lech.


To co zrobił Bjelica i jak poukładał zespół świadczy , że tylko jakiś wystrzał formy w Legii napastnika lub ustabilizowanie składu w Lechii i pech Lecha może mu odebrać mistrza.

To od bramki - jest sprowadzony z Ruchu Putnocky , który sprawiał cuda w poprzednim klubie , tutaj też nic nie wpuszcza .

Boki obrony - lewa i prawa - Kędziora i sprowadzony Ukrainiec Kostewycz , których oglądałem w meczu pucharowym z Pogonią Szczecin , grali przy bocznych liniach jako skrzydłowi napastnicy dochodząc do linii końcowej przeciwnika .
Do tego w obronie nie do przejścia .

Środek obrony - po 10 dniach i chorobie wrócił młodziutki Bednarek , który ustawai na boisku starszych kolegów i Nielsen lub Wilusz - solidni defensorzy.

W tej rundzie trener Bjelica gra jednym defensywnym pomocnikiem - Ttrałką lub Tettehem co powoduje , że wpuszcza więcej zawodników o walorach ofensywnych i grając z bocznymi obrońcami grają w 7- 8 z przodu i każdy jest zagrożeniem.
Akurat z Lechią zagrał zachowawczo wpuszczając tych dwóch defensywnych zawodników , ale i tak oddali 20 strzałów .

Z przodu Gajos i odrodzony po pobycie w Anglii Majewski , typowy playmaker do asyst i goli .

Boki to Jevtić , Makuszewski , Pawłowski .

Wrócił wreszcie na swoją pozycję młody Kownacki , a kontuzję wyleczył Robak .

Obaj uzupełniają się , gdzie trener daje im pograć po tyle samo minut to w jednym , drugim meczu.



A Lechia ?

Czerowne karkti dla Peszko i Kuświka nie będą osłabieniem .
Peszko jest walczakiem , ale też jeżdzcem bez głowy i z przodu mało daje , mimo że ostatnio strzelił gola.

W meczu z Lechem na pozycji napastnika i boku pomocy w Lechii nie grali tacy zawodnicy jak :
Marco Paixao , Bartłomiej Pawłowski , Michał Mak. Do tego jest młody Stolarski , który może grać od szesnastki do szesnastki , dając lepszą jakość niż Peszko .

Oprócz nich na ławce siedzieli :
Maloca , Chrapek , Mila.


Tak więc nie martwiłbym się o Lechię , że będzie osłabiona.
Wręcz przeciwnie , chłopaki będą chcieli wskoczyć do składu i pokazać , że należy im się miejsce w jedenastce.


A Legia .
Strzeliła , tylko nie gola , a sobie samobója puszczając dwóch napastników .
Wiem , że nie chcieli grać , ale sprowadzając murzyna , który nie trenował z zimie , tłumacząc się , że w Chinach nie ma okresu przygotowawczego , a Necid jest typowym Rasiakiem pola karnego , nie można chcieć wygrać dwumeczu z Ajaxem i wygrać polskiej ligi !!!
Kiedyś grali tacy zawodnicy z Czech :
Lokvenc czy Koller , ale byli w gazie , a ten musi się odbudowywać i nie wiadomo czy w ogóle odpali .

Ile Rado z Ofoe mogą ciągnąć zespół w atatku ???
Do tego pomysły z Kucharczykiem w ataku , który jest tak samo waleczny jak Peszko , ale nic poza tym .
Jeżdzieć bez głowy .


W przerwie zimowej mówiłem , że jak nie posprzedają zawodników to będzie dobrze , a oprócz napadziorów trzeba dodać sprzedaż Bereszyńśkiego , który z prawej obrony robił dobrą robotę z przodu naśladując stylem Piszczka.


WYMIEŃCIE jakiś jeden klub , gdzie NAJWIĘCEJ w drużynie zarabia obrońca , jak jest to w przypadku Legii i Jędrzejczyka ???



Już za tydzień w Polsce i akurat trafię na mecz Lechia - Legia .

Po tym meczu widząc ich na żywo może coś się zmieni , ale jak na ten czas Lech ma najbardziej stabilną , poukładaną i z chęciami do wygrania drużynę , gdzie każdy wie co ma robić na boisku .

Pierwszej kibicuję Legii , pózniej Lechii , ale ... jest Lech , który licząc puchar Polski , w pięciu meczach nie stracił jeszcze bramki ...

[ Ostatnio edytowany przez: zuczek2246 06-03-2017 21:48 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #9 Ocena: 0

2017-03-06 21:19:39 (7 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Cytat:

2017-03-05 22:05:24, keramczak napisał(a):
Cytat:

2017-03-05 18:56:56, Wielim napisał(a):
Oglądałem mecz Lecha z Lechia i powiem jedno - o klasę słabszy niż wczorajszy mecz Legii z Zagłębiem. Plusy to ze Legia odrabia dzięki temu stratę do lidera , Lech w takiej formie nie zagraża Legii , Lech który przez ponad 20 minut broni się przed grająca w 9 Lechia ... inny plus ze Lechia zagra za dwa tygodnie z Legia bez dwójki swoich czołowych piłkarzy.
A zapomniałem dodać - ktoś tucwczoraj pisał o sędziowaniu, no właśnie dziś sędzia widział faule które były ale Też których nie było i rozdawał kartki dla piłkarzy Lechii jedna za drugą . Natomiast faulu i uderzenia piłkarza Lechii w twarz to już nie widział . Może ktoś jednak chce by o mistrzostwo biły się tylko Legia i Lech

[ Ostatnio edytowany przez: <i>Wielim</i> 05-03-2017 18:58 ]



To proponuje policzyć kartki 4_5 dla Lechii ,nielicze drugich drugich czyli czerwonych.To że Peszko jest słaby z myślenia to wiadomo od dawna a że to zaraźliwe i przeniosło się na Kuslika to przykre....

Sędzia mylił się nie tylko w jedną stronę.Paradoksalnie najwięcej skorzysta na tym Legia bo zagra z Lechią wykartkowana.
Faul Kedziory na drugą żółtą,czyli czerwoną.Tylko wtedy i tak by było 10-9.

Szkoda tylko że skończyło się na 1_0 szansę były na więcej.


Tak ogladalem mecz

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

keramczak

Post #10 Ocena: 0

2017-03-06 21:47:40 (7 lat temu)

keramczak

Posty: 5981

Mężczyzna

Z nami od: 09-02-2010

Skąd: U.K

A lige + ekstra?

Bo tam eksperci byli wyjatkowo jednomyslni kto byl lepszy i czy sedzia mial czy nie mial racji :-)
#MajsterNaStulecie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Strona 17 z 32 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 16 | 17 | 18 ... 30 | 31 | 32 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,