MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Polska ekstraklasa 2016/2017

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 32 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 30 | 31 | 32 ] - Skocz do strony

Str 2 z 32

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Googhaz

Post #1 Ocena: 0

2016-07-21 23:35:57 (8 lat temu)

Googhaz

Posty: 1034

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 10-02-2016

Skąd: Już Polandia

Chyba jednak Wielim nie zgadleś ;) (zreszta jak tez nie wierzyłem za bardzo)
W czasie meczu myślałem, ze jak przejdą dalej to kolejną rundę już zobaczę na żywo w Lubinie. Okazało się, ze pierwszy mecz gramy u siebie 28go a ja do Polski jadę ... 29go. Co za ironia.
No nic, musza przejść Duńczyków to kolejny mecz na pewno na żywo zobaczę ;)

[ Ostatnio edytowany przez: Googhaz 21-07-2016 23:36 ]

Trzeba natychmiast żyć. Jest później, niż się wydaje. - Baptiste Beaulieu

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Zibens17

Post #2 Ocena: 0

2016-07-22 03:34:20 (8 lat temu)

Zibens17

Posty: 23

Mężczyzna

Z nami od: 26-02-2011

Skąd: Reading

Niezależnie od animozji pomiędzy-klubowych kibicuje Polskim Klubom.Szacunek za wolę walki i wiarę w sukces!!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #3 Ocena: 0

2016-07-22 05:06:19 (8 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Tak Googhaz nie zgadlem, na szczęście. Gratulacje dla Zagłębia

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

keramczak

Post #4 Ocena: 0

2016-07-22 19:52:26 (8 lat temu)

keramczak

Posty: 5981

Mężczyzna

Z nami od: 09-02-2010

Skąd: U.K

20" minuta Arka -Wisla" 2-0 :-)
#MajsterNaStulecie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

zuczek2246

Post #5 Ocena: 0

2016-07-27 17:30:36 (8 lat temu)

zuczek2246

Posty: 1422

Mężczyzna

Z nami od: 24-07-2015

Skąd: City

Dzisiaj następna runda eliminacji Ligi Mistrzów i mecz Legii , którą czeka ciężka przeprawa .

Mają w swoim składzie obrońcę z Anglii , dwóch z Holandii i 5ciu z Nigerii.

Jak Legia nie zagra dobrze w obronie to będą problemy , żeby przejść tego przeciwnika , bo 4 Nigeryjczyków plus jeden Słoweniec wyceniany na ponad milion euro mogą łatwo stwarzać sobie sytuacje bramkowe co pokazali w meczu z Olimpią Lublana , której strzelili 6 goli w 2 meczach.


Jutro Zagłębie i po tym co zagrali w rewanżu z Partizanem i Lechem , a także po powrocie do składu na europejskie puchary napastnika Papastoulosa i ofensywnego pomocnika Starzyńskiego , mam nadzieję , ze awansują dalej , bo fajnie się oglądało ich w meczu z Serbami.

Piła chodziła , były siły , walka i na końcu zwycięstwo.


Kapustka idzie do Leicester , do którego mam kilkanaście mil i mam nadzieję , że będzie łapał się do składu to pojezdzi się pokibicować chłopakowi,

Wasilewski pewnie pomoże młodemu zintegrować się z druzyną , może Kapustka trochę nabierze mięśni , będzie musiał mecze wybiegać , powalczyć , same plusy , aby tylko grał , a okazji będzie pełno.

Liga Mistrzów , liga angielska , puchar Anglii i puchar Ligi.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #6 Ocena: 0

2016-08-04 21:57:40 (8 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Rok jak co roku ... została tylko Legia , która odziwo po słabym wczorajszym meczu ma duże szanse na LM gdyż będzie rozstawiona w ostatniej rundzie kwalifikacji. Ale w takiej formie każdy zespół może być dużą przeszkodą, zwłaszcza z celownikiem i gra Kucharczyka... tak czy siak Legia jak co roku zagra na wiosnę w Europie i jak co roku to jedyny zespół ekstraklasy na tym etapie rozgrywek, no cóż Zagłębie chociaż próbowało. .. Cracovia wstyd jakich mało , tak samo Piast. Wracam właśnie ze stadionu olimpijskiego , nowy dom West Hamu gdzie obejrzałem West Ham w akcji w europejskich pucharach na żywo, Młoty wygrały 3:0 , przeważały bezapelacyjnie na boisku ale sam mecz dupy nie urywal jak na tą fazę rozgrywek przystało ...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zuczek2246

Post #7 Ocena: 0

2016-08-05 00:01:41 (8 lat temu)

zuczek2246

Posty: 1422

Mężczyzna

Z nami od: 24-07-2015

Skąd: City

Cytat:

2016-08-04 21:57:40, Wielim napisał(a):
Rok jak co roku ... została tylko Legia , która odziwo po słabym wczorajszym meczu ma duże szanse na LM gdyż będzie rozstawiona w ostatniej rundzie kwalifikacji. Ale w takiej formie każdy zespół może być dużą przeszkodą, zwłaszcza z celownikiem i gra Kucharczyka... tak czy siak Legia jak co roku zagra na wiosnę w Europie i jak co roku to jedyny zespół ekstraklasy na tym etapie rozgrywek, no cóż Zagłębie chociaż próbowało. .. Cracovia wstyd jakich mało , tak samo Piast. Wracam właśnie ze stadionu olimpijskiego , nowy dom West Hamu gdzie obejrzałem West Ham w akcji w europejskich pucharach na żywo, Młoty wygrały 3:0 , przeważały bezapelacyjnie na boisku ale sam mecz dupy nie urywal jak na tą fazę rozgrywek przystało ...


Legia ma juz przynajmniej 6.5mln euro w kieszeni . Sprzedali Dudę , możliwe , że NIkolić odejdzie.
Jak poważnie chcą pograć o LM i nie przegrywać w niej do zera to muszą z głową zainwestować trochę tych pieniędzy , bo słabiutko ich gra wygląda.

Lepiej , że słabo grali , ale przeszli dalej , ale ile na takim farcie będą jechać ?

Wystarczy , że następny przeciwnik będzie skuteczniejszy i będą porządne baty.

Do Pazdana na obronę kupili Dąbrowskiego z Zagłębia . Potrzebny jest środkowy ofensywny pomocnik , prawa obrona z grą do przodu i jakiś szybki dobrze radzący sobie jeden na jeden boczny pomocnik , żeby robił przewagę na boisku.

Zadanie dla skautingu Legii , który powinien mieć przygotowane rózne warianty i tylko czekać , czy awansują dalej i na zarobione pieniądze.


A co do Zagłębia to wierzyłem w nich , bo postawiłem dzisiaj na nich 2 plus over 1,5 gola i było blisko w 89 minucie słupek.

Jutro losowanie i zobaczymy , bo w takiej formie jak jest Legia to Dinamo , Bułgarzy czy Kopenchaga spiorą nas .

Wzmocnienia na 2-3 pozycjach i będzie lepiej ...

[ Ostatnio edytowany przez: zuczek2246 05-08-2016 00:03 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #8 Ocena: 0

2016-08-05 05:31:54 (8 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Proszę moderację o usuniecie jednego posta i zmienienia słowa wiosnę na jesień ;)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #9 Ocena: 0

2016-08-05 11:12:53 (8 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Legia zagra z Dundalk w ostatniej rundzie kwalifikacji do LM. Szanse są , a jak będzie zobaczymy ;)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

keramczak

Post #10 Ocena: 0

2016-08-14 11:31:14 (8 lat temu)

keramczak

Posty: 5981

Mężczyzna

Z nami od: 09-02-2010

Skąd: U.K

Nareszcie jakaś pozytywną kolejka.
2-1 po niezłe drugiej połowie z niezłą Cracovią.
Jeszcze tylko wywalić wesołego Jasia,zatrudnić z dwóch,trzech sensownych zawodników i powinno być dobrze.
#MajsterNaStulecie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Strona 2 z 32 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 30 | 31 | 32 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,