MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Mistrzostwa Europy Francja 2016

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 36 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ... 34 | 35 | 36 ] - Skocz do strony

Str 3 z 36

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Googhaz

Post #1 Ocena: 0

2016-05-10 19:51:42 (8 lat temu)

Googhaz

Posty: 1034

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 10-02-2016

Skąd: Już Polandia

Cytat:

2016-05-10 19:18:58, SweetLiar napisał(a):
Cytat:

2016-05-10 12:38:13, keramczak napisał(a):
No cały Polsat....

Dobroczyńca Soloż

Rozwalił mnie mecz Islandia-Austria,oczywiście pokazywany free.

Zarobić to na tym wiele nie zarobią, a wizerunkowo fatalnie to wygląda. Niczego się nie nauczyli po siatkówce


taaa, SL jak zawsze celnie
w płot.

[ Ostatnio edytowany przez: Googhaz 10-05-2016 19:57 ]

Trzeba natychmiast żyć. Jest później, niż się wydaje. - Baptiste Beaulieu

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #2 Ocena: 0

2016-05-10 20:18:51 (8 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Cytat:

2016-05-10 19:51:42, Googhaz napisał(a):
Cytat:

2016-05-10 19:18:58, SweetLiar napisał(a):
Cytat:

2016-05-10 12:38:13, keramczak napisał(a):
No cały Polsat....

Dobroczyńca Soloż

Rozwalił mnie mecz Islandia-Austria,oczywiście pokazywany free.

Zarobić to na tym wiele nie zarobią, a wizerunkowo fatalnie to wygląda. Niczego się nie nauczyli po siatkówce


taaa, SL jak zawsze celnie
w płot.


Ale co ty porównujesz? Tam był odkodowany tylko finał, a na reszcie zarobili co mieli zarobić. Jakbyś podał jeszcze jakieś źródło z półki wyższej niż party.pl to może byśmy się dowiedzieli jak te 25 mln wpływów z reklam ma się do liczby stałych abonentów Polsatu, którzy mieli dostęp bez dodatkowych opłat? Gdyby dostęp miała szersza publiczność to i wpływy z reklam byłyby większe





[ Ostatnio edytowany przez: SweetLiar 10-05-2016 20:20 ]

Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zuczek2246

Post #3 Ocena: 0

2016-05-10 20:56:55 (8 lat temu)

zuczek2246

Posty: 1422

Mężczyzna

Z nami od: 24-07-2015

Skąd: City

Właściciel Polsatu , Zygmunt Solorz-Żak posiada wykształcenie średnie techniczne. Nazwisko Solorz przyjął po zawarciu małżeństwa z Iloną Solorz, natomiast nazwisko Żak przyjął po rozwodzie z pierwszą żoną i poślubieniu Małgorzaty Żak. Wcześniej znany także jako Piotr Krok, Piotr Podgórski.


Pamiętacie ME 2012 i MŚ 2014 , które były transmitowane przez TVP?

Mecze były równolegle transmitowane na TVP1 i TVP2.

Nie będę wspominał o innych wydarzeniach sportowych , które były transmitowane w otwartych kanałach.

Zrozumiałbym właściciela Polsatu , że koszta kupna ME muszą zwrócić się i trzeba w tym biznesie zarobić, ale czemu mam kilka razy płacić za co już zapłaciłem?


Piszą o dodatkowym pakiecie premium , który trzeba wykupić , żeby oglądać mecze ME.

Ja się pytam :
To jaki ja mam pakiet z Cyfrowego Polsatu , gdzie płacę co miesiąc 89.90 złotych po to właśnie , aby mieć wszystkie kanały sportowe , które są na tej platformie?

Mało tego , mam drugi dekoder za 20 złotych i czemu mam płacić co powinno być w ofercie CyfPol?

Zakodowane transmisje mają być bez reklam.
To ja się pytam czemu nie można było odkodować tych mistrzostw i zarabiać na reklamach?


Teraz zestaw ochłapów meczowych i godziny ich rozpoczęcia na czas angielski w otwartym kanale:
Francja - Rumunia (mecz otwarcia)20,
Albania - Szwajcaria 14,
Polska - Irlandia Płn.17,
Hiszpania - Czechy14,
Austria - Węgry17,
Rosja - Słowacja14,
Niemcy - Polska20,
Włochy - Szwecja14,
Belgia - Irlandia14,
Rumunia - Albania20,
Rosja - Walia20,
Ukraina - Polska17,
Islandia- Austria17


Tak więc większość meczy w popołudniowe godziny , gdzie ludzie będą w pracy.

Wrogów Solorz Żaku narobiliście sobie podczas MŚ w siatkówce , kiedy Polacy grali jak natchnieni przed Polską publicznością.
Wtedy poszliście po rozum do głowy i przynajmniej abonamentom CyfPol dane było normalnie oglądać polskich siatkarzy.

Teraz przegięliście.

Mam propozycję dla PISu .
Ostatnimi czasy potrafili w nocnym trybie przegłosowywać różnego rodzaju ustawy ,to może w tym temacie wymyśliliby cokolwiek , żeby Naród był zadowolony i oglądał " Igrzyska sportowe".

Kilka procentów podskoczyłoby w sondażach...

Nie wiem ile ma to kosztować i mimo , że mógłbym wykupić tą ich nie do odrzucenia "ofertę" to podziękuję , tak jak za wcześniejsze PPV , których nie wykupywałem.

W dobie internetu i innych kanałów TV jakoś sobie człowiek poradzi bez łaski Solorza Żaka.

Nie długo za prognozę pogody i reklamy trzeba będzie płacić w oddzielnym pakiecie.

Tak właśnie zmierzamy w stronę żądzy pieniądza kosztem narodu , ludzi i emocji , które mogliby przezywać.

Niech UE podpisze umowę TTIP z Amerykanami , a będziemy widzieć to w każdej dziedzinie życia.

W jeszcze większym stopniu człowiek nie będzie się liczył , tylko pieniądz, kasa , maniana ...

[ Ostatnio edytowany przez: zuczek2246 10-05-2016 21:48 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

landi

Post #4 Ocena: 0

2016-05-10 21:06:57 (8 lat temu)

landi

Posty: 510

Z nami od: 05-07-2007

???
przecież będzie w BBC i ITV za cenę abonamentu, z profesjonalnym studiem i komentarzem :), pewnie i tak zacznę oglądać od półfinałów.
♪ Zakopałem w moim ogrodzie, To co złe jest w moim narodzie ♪

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Googhaz

Post #5 Ocena: 0

2016-05-10 21:09:57 (8 lat temu)

Googhaz

Posty: 1034

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 10-02-2016

Skąd: Już Polandia

Cytat:

2016-05-10 20:18:51, SweetLiar napisał(a):
Ale co ty porównujesz?

Nic nie porównuje tylko komentuje twoj inteligentny wpis "nic sie nie nauczyli po siatkowce"

Koduje sie po to zeby zachecic ludzi do przychodzenia do Polsatu. Stad mimo trudnego rynku dla platform cyfrowych (m.in. zwiekszenie ilosci kanalow naziemnych czy coraz bogatszej oferty internetowej) NC+ traci abonentow a Polsat zyskuje.

Ale przeciez wiadomo, ze tam pracuja sami idioci i nie wiedza co jest dla nich dobre a tutaj na emigracji marnuje sie taki ekonomiczny intelekt, ktory bez zagladania w rachunki wie co byloby dla Polsatu lepsze.
Trzeba natychmiast żyć. Jest później, niż się wydaje. - Baptiste Beaulieu

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

keramczak

Post #6 Ocena: 0

2016-05-10 21:55:04 (8 lat temu)

keramczak

Posty: 5981

Mężczyzna

Z nami od: 09-02-2010

Skąd: U.K

Obrazekaha czyli nawet ci co maja zwykly pakiet polsatu beda musieli wykupic dodatkowy pakiet?

Jak powiedziala pewna polsatowska redaktorka P.Szostak ,Soloz-Zak to prawdziwy filantrop :-)

Obrazek

[ Ostatnio edytowany przez: keramczak 10-05-2016 21:56 ]

#MajsterNaStulecie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

SweetLiar

Post #7 Ocena: 0

2016-05-10 22:59:16 (8 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Cytat:

2016-05-10 21:09:57, Googhaz napisał(a):
Cytat:

2016-05-10 20:18:51, SweetLiar napisał(a):
Ale co ty porównujesz?

Nic nie porównuje tylko komentuje twoj inteligentny wpis "nic sie nie nauczyli po siatkowce"

Owszem porównujesz, a potem starasz się komentować. Tylko po co? Czemu więc najwięksi jak ITV czy BBC nie uczą się od Polsatu, a wręcz wybierasz sobie mecz, który chcesz oglądać. Widocznie trzeba ich wysłać na praktyki do Górali "jak okradać nieświadomego kradzieżą"




Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

keramczak

Post #8 Ocena: 0

2016-05-10 23:08:02 (8 lat temu)

keramczak

Posty: 5981

Mężczyzna

Z nami od: 09-02-2010

Skąd: U.K

Glos z internetu...

!...wsi24 : Tylko jedno słowo komentarza: draństwo! Mało tego, że zakodują, ale w swojej podłości i chciwości posunęli się do takiego zabiegu, że większość ogólnodostępnych spotkań, będą pokazywać o 16:00, gdy społeczeństwo będzie w pracy. A najbardziej chodliwe spotkania po godzinie 20:00? Tylko wybrańcy! Ja chwaliłem Polsat za sposób przeprowadzenia i realizacji eliminacji Euro 2016, studia telewizyjne i komentarz podczas spotkań Polaków były na znakomitym poziomie i nieporównywalnie lepszym niż na TVP. Jednak gdy przychodzi sam turniej, z rozrzewnieniem wspominam Euro 2012 czy Mundial 2014, gdy na TVP1 i TVP2 pokazywano wszystkie mecze równolegle, a to co teraz zrobił Polsat dla kibiców piłki nożnej w Polsce, to chamstwo i haniebna zniewaga...."
#MajsterNaStulecie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

andyopole

Post #9 Ocena: 0

2016-05-10 23:14:45 (8 lat temu)

andyopole

Posty: 12806

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Cytat:

2016-05-10 19:18:58, SweetLiar napisał(a):
Cytat:

2016-05-10 12:38:13, keramczak napisał(a):
No cały Polsat....

Dobroczyńca Soloż

Rozwalił mnie mecz Islandia-Austria,oczywiście pokazywany free.

[ Ostatnio edytowany przez: <i>keramczak</i> 10-05-2016 12:51 ]



Zarobić to na tym wiele nie zarobią, a wizerunkowo fatalnie to wygląda. Niczego się nie nauczyli po siatkówce





Po ostatnim dolowaniu TVPiS Polsat poszedl do gory w slupkach ogladalnosci. Elektorat, znaczy sie, ogladajacy zawsze chetnie obejrza "Kiepskich" czy tam cos innego. Nie wiem co tam mozna obejrzec. Solorz ma d..e sentymenty. Kasa sie liczy a nie wizerunek. Jak widac znakomite seriale i disco polo zawsze znajda chetnych ogladaczy. *THUMBS UP*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Googhaz

Post #10 Ocena: 0

2016-05-10 23:14:51 (8 lat temu)

Googhaz

Posty: 1034

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 10-02-2016

Skąd: Już Polandia

Cytat:

2016-05-10 22:59:16, SweetLiar napisał(a):
Owszem porównujesz, a potem starasz się komentować. Tylko po co? Czemu więc najwięksi jak ITV czy BBC nie uczą się od Polsatu, a wręcz wybierasz sobie mecz, który chcesz oglądać. Widocznie trzeba ich wysłać na praktyki do Górali "jak okradać nieświadomego kradzieżą"

moze po prostu nie staraj sie komentowac w tematach o ktorych nie masz pojecia wtedy nie bedziesz sie osmieszac porownujac kodowaną platforme cyfrową do publicznej telewizji czy prywatnych otwartych programow.
Trzeba natychmiast żyć. Jest później, niż się wydaje. - Baptiste Beaulieu

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 36 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ... 34 | 35 | 36 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,