MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Sport,sport,sport .....

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

Str 2 z 7

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Krigerus2

Post #1 Ocena: 0

2015-11-27 17:32:18 (8 lat temu)

Krigerus2

Posty: 3

Mężczyzna

Z nami od: 27-11-2015

Skąd: Kraków

Zuczek wariacie, fajnie że coś robisz :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zuczek2246

Post #2 Ocena: 0

2015-11-27 18:44:35 (8 lat temu)

zuczek2246

Posty: 1422

Mężczyzna

Z nami od: 24-07-2015

Skąd: City

Przeginają z zarobkami piłkarzy.
Najlepsi na Wyspach zarabiają po ponad 200 tys. funtów tygodniowo a plotka niesie , że Manchester City jest w stanie zagwarantować Messiemu 800.000 ( tysięcy ) funtów tygodniowo .
Rocznie wyszłoby ok 52 mln dolarów.

sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/562942/astronomiczna-oferta-dla-messiego-argentynczyk-zamieni-hiszpanie-na-anglie

[ Ostatnio edytowany przez: zuczek2246 27-11-2015 18:45 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kruuuu

Post #3 Ocena: 0

2015-11-27 20:06:40 (8 lat temu)

kruuuu

Posty: 379

Mężczyzna

Z nami od: 11-10-2015

Skąd: Newcastle

Grałem w piłkę prawie 9lat liga angielska nie jest moja ulubiona pod względem sportowym, za to uwielbiam klimat stadionów tutaj i właśnie planuje się wybrać na jakiś meczyk. Najbliżej mam do Southampton i chyba wybiorę się na mecz z tottenham 19 grudnia chce zobaczyć czy będzie spoko czy trzeba się wybrać do Londynu po więcej emocji :)

A jednak sprawdziłem sobie to oczywiście dupa jest, na mecz z tottenhamem by kupić bilet trzeba mieć jakieś członkostwo na ten sezon, na mecz z liverpoolem bilet z sezonu 12/13 ? Nie rozumiem tego ale OK. Zostaje mi chyba jedynie aston villa 5 grudnia z tego co widzę jedynie na ten mecz nie ma specjalnych wymagan

[ Ostatnio edytowany przez: kruuuu 27-11-2015 20:19 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zuczek2246

Post #4 Ocena: 0

2015-11-27 20:26:27 (8 lat temu)

zuczek2246

Posty: 1422

Mężczyzna

Z nami od: 24-07-2015

Skąd: City

Ja mam do Leicester 50 km i jutro grają u siebie z Manchesterem United.
Z biletami nie ma szans na zakup kilka kolejek do przodu.
Przed rozpoczęciem sezonu zagrałem na Leicester , że wygrają ligę dostając do punktów , które ugrają +46 .
Kurs 16 funtów za jednego postawionego.

Premiership po tym jak arabowie zaczęli inwestować i za prawa telewizyjne takie Burnley w tamtym roku dostało więcej niż Ajax Amsterdam w lidze holenderskiej , będą wykupywać najbardziej znanych i wartościowych piłkarzy.
Przez to może stracić angielska reprezentacja , jeżeli młodzi zawodnicy nie będą grać w podstawowych składach , bo 11 ka cudzoziemców będzie w drużynie klubowej.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

GiantGoram

Post #5 Ocena: 0

2015-11-27 22:33:32 (8 lat temu)

GiantGoram

Posty: 291

Kobieta

Z nami od: 20-09-2015

Skąd: Bristol

My sie wybieramy cala rodzina na mecz Leeds United v Milton Keynes. I faktycznie,na wiekszosc meczy trzeba miec membership-kupilam mezowi membership na urodziny bo zapalony kibic Leeds od ponad 30 lat!
Czesto jezdzimy na friendly matches w lecie nawet za granice,w drodze do polandii-bylismy w slowacji, w tym roku w Austrii,przy okazji zwiedzamy troche Europy I UK
Kiedys w polsce chodzilam co tydz na nasza okregowke a teraz wskoczylam od razu na lige angielska. Przyznam ze wiem wiecej na temat pilki noznej w UK niz polsce.
W tej chwili nasxa sobota po poludniu uplywa pod katem sky sports I niezastapionego Jeff'a Stelling'a a juz komentatorstwa Chrisa Kamary nikt nie pobije*ROFL*

Poruszyliscie temat zarobkow-I zgadzam sie poprzeplacane primadonny. Dlatego Anglia nigdy nie bedzie w najwyzsxej czolowce swiatowej -po co maja sie wysilac dla tych kilku tysiecy za mecze skoro tugodniowo w lidze zarabiaja kilkanascie tysiecy wiecej.
Niech dadza pograc w reprezentacji nowym,nieznanym lub malo platnym pilkarzom co chca sie wykazac niz podstarzalym weteranom ktorzy licza kazdy funtow. Tak sie przeciez pokazal malo znany wtedy Teo Walcott.
Wiem ze malo kobiet sie interesuje pilka nozna ale jest to sport ktory zawsze mi byl bliski I niedziela bez wycieczki na stadion naszej okregowki byla jak nie niedziela.*ROFL*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zuczek2246

Post #6 Ocena: 0

2015-11-27 23:13:26 (8 lat temu)

zuczek2246

Posty: 1422

Mężczyzna

Z nami od: 24-07-2015

Skąd: City

To KSZO jest w okręgówce? Jeszcze nie dawno jako jedni z pierwszych mieli nowy stadion i grali w wyższej klasie rozrywkowej.

Za tydzień jadę z żoną do Leeds na polskie kabarety , a ekipa z Leeds gra z wiceliderem z Hull. Dobry meczyk będzie. Wchodzę , żeby bilety zobaczyć , ale coś zablokowana jest strona.

Co do reprezentacji Anglii to jest młody Adam Armstrong napastnik przypominający Rooneya i już nie grającego Owena z Liverpoolu.
Chłopak ma 17-18 lat i jest zawodnikiem Newcastle wypożyczonym do lidera League 2 Coventry , gdzie jest najlepszym strzelcem z ponad 10 bramkami.

[ Ostatnio edytowany przez: zuczek2246 27-11-2015 23:14 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

GiantGoram

Post #7 Ocena: 0

2015-11-28 08:16:47 (8 lat temu)

GiantGoram

Posty: 291

Kobieta

Z nami od: 20-09-2015

Skąd: Bristol

KSZO bylo w pierwszej lidze chyba tylko 3 sezony pod koniec lat 90 tych.Wtedy chodzilam na mecze okregowki swit cmielow.
Minelo juz jakies 20 lat od tego czasu:-D
W tej chwili kszo istnieje ale "stara" baza I sponsorzy juz dawno nie istnieja. Odkad huta ostrowiec padla I przeszla w prywatne rece pieniadze przestaly wplywac do kszo,udzialy sa posprzedawane a nowy klub jest oparty na bazie malej miejscowosci niedaleko ostrowca-bodzechowa ,ktora przejela stadion I barwy.naxywaja sie chyba kszo 1929 czy cos takiego.
Mieli kupe problemow finansowych I , tego co pamietam jakies 10 lat temu kszo wycofalo sie z rozgrywek drugiej ligi.

Przyznam ze nie bardzo sledze co sie dzieje w ligach polskich,moj tata dzwoni I sie chwali jak korona wygrywa a legia dostaje w tylek:-D
I nas w domu tutaj to nawet dzieciaki ogladaja z nami mecze I niestety wiedza jak obrazliwie nazywa sie ManU I Liverpool-maz maczal w tym palce I kolor czerwony nie jest ulubionym kolorem kosxulek w naszym domu.
Co do biletow na mecze wyjaxdowe druzuny niekoniecznie trzeba miec membership,nie kupi sie biletu na home game bez czlonkowstwa. Bylismy juz na Elland Road kilka razy I zostawillismy majatek w sklepie na koszulki I temu podobne. Teraz tez przeszukuje internet przed swietami.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zuczek2246

Post #8 Ocena: 0

2015-12-04 22:15:51 (8 lat temu)

zuczek2246

Posty: 1422

Mężczyzna

Z nami od: 24-07-2015

Skąd: City

Już jutro zaczynają się Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej kobiet , które odbędą się w Danii.
Nasze dziewczyny w poprzednich mistrzostwach sprawiły sensację zajmując 4 miejsce i będąc o krok od medalu.
Planem było zajęcie miejsca w pierwszej 16 -tce a w fazie playoff wygraliśmy z dwoma wyżej od nas rozstawionymi przeciwniczkami.

W tym roku celem jest miejsce w pierwszej 7-8-ce co powinno dać w następnym roku możliwość gry w turnieju kwalifikacyjnym do przyszłorocznej Olimpiady w Brazylii.

Zadanie będzie ciężkie , bo nie będzie mocno rzucającej jak Bielecki w żeńskim wydaniu Aliny Wojtas z ligi norweskiej i Kingi Grzyb , która przeszła latem z Elbląga do Lubina i złapała od razu kontuzję.
Mamy dobry sztab trenerski , który trochę zmienił skład z poprzedniej imprezy i drużyna powinna walczyć o wyjście z grupy a później mecze fazy playoff.
Jeden mecz i gramy dalej albo odpadamy.

Sport bliski mojemu miastu i mnie , bo od 90 lat mamy w mieście mocną drużynę Startu , a w tym roku po zmianie trenera i wymianie 3/4 składu i odmłodzeniu drużyny mamy lidera na półmetku rozgrywek.



Tak więc polecam mecze Polek.
Piękne dziewczyny i emocje gwarantowane.
Jutro pierwszy mecz z Kubankami w TVP2 o 18.30 polskiego czasu.

[ Ostatnio edytowany przez: zuczek2246 04-12-2015 22:19 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zuczek2246

Post #9 Ocena: 0

2015-12-11 21:54:05 (8 lat temu)

zuczek2246

Posty: 1422

Mężczyzna

Z nami od: 24-07-2015

Skąd: City

Piłkarki ręczne męczą się . NAstępny mecz z Węgierkami i przegrywający odpada a wygrany gra w ósemce najlepszych na świecie.

Jutro losowanie grup Mistrzostw Europy 2016 we Francji o 17 angielskiego czasu na Polsacie.

Podział koszyków przed losowaniem:

twitter.com/UEFAEURO/status/666737136620707840/photo/1

Moja grupa - Anglia , Rosja , Polska , Irlandia Północna lub Walia

[ Ostatnio edytowany przez: zuczek2246 11-12-2015 21:55 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

GiantGoram

Post #10 Ocena: 0

2015-12-11 22:05:10 (8 lat temu)

GiantGoram

Posty: 291

Kobieta

Z nami od: 20-09-2015

Skąd: Bristol

Jak piszesz o Starcie to domyslam sie ze pochodzisz z Elblaga lub okolic Elblaga.
Kilka lat mieszkalam tam I pracowalam ale wczesniej jezdzilam czesto do rodziny.
Moz mojej kuzynki gral w Olimpii-zawsze bylam bardziej w temacie pilki noznej:-]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,