MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Polska ekstraklasa 2015/2016

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Postów: 38

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

keramczak

Post #1 Ocena: 0

2015-07-12 13:35:09 (9 lat temu)

keramczak

Posty: 5981

Mężczyzna

Z nami od: 09-02-2010

Skąd: U.K

Do startu ligi został tydzień więc pozwalam sobie otworzyć nowy temat.
Dla zainteresowanych terminarz:

http://www.90minut.pl/liga/0/liga8069.html

A od siebie tradycyjnie :





#MajsterNaStulecie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

marcinwroblewsk

Post #2 Ocena: 0

2015-07-12 22:06:18 (9 lat temu)

marcinwroblewski

Posty: 5

Mężczyzna

Z nami od: 06-06-2015

Skąd: London

Lech już w meczu o Superpuchar pokazał jak silny skład przygotował. Wydaje mi się, że w tym sezonie obronią tytuł.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

zuczek2246

Post #3 Ocena: 0

2015-10-19 11:41:57 (9 lat temu)

zuczek2246

Posty: 1422

Mężczyzna

Z nami od: 24-07-2015

Skąd: City

Dwunasty znowu mnie obraziłeś pisząc o oszołomie i o lekarzu. Widać jaki poziom prezentujesz a powinieneś świecić przykładem jako administrator.
Co do LEcha.Napisałem:
ps prywatnie
''Jak tam Lech w tym sezonie ,bo mając zdolnego młodego Kownackiego nie dalście mu szansy jako napastnikowi a kupujecie szrot w postaci Robaka i przyszywanego Polaka Thomalla , który z 2 metró do pustaka strzelić gola nie umie .
Do tego dwóch trenerów Skorża i Urban z Legii i wypalonych w naszej lidze.Słabiutki będzie ten sezon.To tak prywatnie było i już nie piszę ,bo tutaj nie jest miejsce na pisanie o prywatnych rzeczach Dobrej nocki .IDę spać''
I Twoja odpowiedz:
Witaj w klubie...oszołomów Od razu to tez powiem, idiotyczne wpisy ludzi którzy nie maja pojęcia o piłce i o kibicowaniu po prostu ignoruje.
Nic nie pisałem o LEchu,że jest na dole tabeli i bez szacunku dla tego klubu.
Padło pytanie o Kownackiego i politykę transferową .Młody wychowanek strzelający w kadrze Polski U-19 pełno goli jako środkowy napastnik a w klubie upychany na bokach pomocy.
NIe pisz mi że nie znam się na piłce bo sport od dziecka kocham a piłkę trenowałem ok 15 lat .
Jeżeli uważasz że jestem oszołomem bo zapytałem się czemu Kownacki nie gra w ataku a gra sierota Thomalla to odpowiedz mi na pytanie .
Oszołomami też nazwiesz kibiców LEcha ,którzy nie zgadzają się z polityką Klimczaka i na mecze nie przychodzili ???

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Dwunasty

Post #4 Ocena: 0

2015-10-19 11:50:08 (9 lat temu)

Dwunasty

Posty: n/a

Konto usunięte

Ok, może i źle odczytałem Twój post. Dziwny mi się w każdym razie on wydał w dyskusji o polityce.
Usunę go stamtąd i tutaj możemy pogadać.



Wracając do tematu. Ani Robak ani Thomalla już nie grają.A co do polityki transferowej "zarządu" powiem tylko tyle. Swego czasu Lech obserwował jednego piłkarza, stwierdzono JEDNAK iż ten piłkarz jest mało perspektywiczny i nie nadaje się do polskiej ligi.
Zgadnij o kim mowa?


Trenerzy? Czy wypaleni to nie wiem. Ale jak Legia zwalniała Urbana to się cieszyłem, za dobrze im szło:) Nie wiem jak mu pójdzie w Lechu, oby jak najlepiej.
Jedno jest niestety pewne. W tym tygodniu będzie bardzo, bardzo ciężko.


ps. Robak ma jeszcze u mnie kredyt zaufania. Tłumaczę go kontuzjami.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zuczek2246

Post #5 Ocena: 0

2015-10-19 12:13:40 (9 lat temu)

zuczek2246

Posty: 1422

Mężczyzna

Z nami od: 24-07-2015

Skąd: City

Patrząc na kadrę Lecha to za dużo tam kupiono zawodników defensywnych . Zamiast Kadara,Dudki,Holmana,Tetteha,Thomalli mogli kupić ze dwóch skrzydłowych i napastnika.
Za dużo jest w środku ludzi a nie macie skrzydeł. Kiedyś był Peszko i Tonew nie wspominając o Rudnevsie i Lewym.
Klub ,który ma atakować zbroi środek pola.
Na dwóch obrońców środkowych i jednego dwóch defensywnych pomocników potrzebnych drużynie w meczu macie:
Kadara,Arajuuri,Kamiński,Dudka,Trałka,Linetty ,Gajos,Holman a w środku grają jeszcze Jevtić i Hamalainen.
Na skrzydłach tylko trzech Lovrencic,Formella i Pawłowski.
Legia też nic nie gra ,ale ma Nikolica,Prijovica i zawsze walecznego i potrzebnego Sagana.
Jest oprócz Kownackiego dobry napastnik ,który grał w Lechii a póżniej w Jagieloni. W tym roku do Turcji przeszedł razem z Dzalamidze.
Tuszyński - jak go zobaczyłem od razu przypominał mi Lewandowskiego w stylu grania z lat młodości Lewego w LEchu.
Takie kluby jak LECH,LEGIA,WISŁA,ŚlĄSk powinny takie talenty kupywać do siebie a nie sprowadzać szrot z zagranicy.
Do LEcha jako klubu nic nie mam ,ale działacze większości naszych klubów nie dając szans młodym zdolnym zawodnikom zniechęcają wychowanków i póżniej chłopaki rozmieniają się na drobne.
W tym tygodni u LEgia i LEch grają w LE ,muszą powalczyć a póżniej mecz LEgia-LEch.
Zobaczymy kto po zmianie trenera obudził się szybciej?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Dwunasty

Post #6 Ocena: 0

2015-10-19 12:22:01 (9 lat temu)

Dwunasty

Posty: n/a

Konto usunięte

Polityki transferowej Lecha nie będę komentował bo jak jest każdy widzi. Jak kupowali Robaka to się cieszyłem, podobnie Gajosa. Niestety dostosowali się do beznadziejnej gry reszty.

Jedyna szansa Lecha w tej chwili aby się odbić od dna to wygrana przy Łazienkowskiej. Ale w obecnej sytuacji wydaje się to wręcz niemożliwe. Promykiem nadziei jest doprowadzenie do remisu z 0:2 ale to tylko promyczek:)
Oczywiście nie zmienia to faktu iż ja wierze i wierzyć będę.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zuczek2246

Post #7 Ocena: 0

2015-10-19 12:40:54 (9 lat temu)

zuczek2246

Posty: 1422

Mężczyzna

Z nami od: 24-07-2015

Skąd: City

Pamiętasz pewnie lata ,kiedy LEgia a póżniej Widzew awansowały do Ligi Mistrzów dwadzieścia lat temu.
JAka tam była polityka transferowa?
Do Legii sprowadzali najlepszych Polaków takie nazwiska jak Pisz,Kucharski,Podprożny,Szczęsny,Zieliński,Mandziejewicz,Staniek,Jóżwiak -sami Polacy.
To samo w Widzewie - Dembiński,Citko,Czerwiec,Szczęsny,Siadaczka,Wojtala,Majak i jedyny Ukrainiec Michalczuk.
Teraz zamiast sprowadzać takich Tuszyńskich,Wszołków,Wolskich,Furmanów do siebie to ich po pół dobrego sezonu oddają na zachód,gdzie nie przebijają się.Tu jest problem.
Szatnia nie ma klimatu ,bo zawodnicy rozmawiają w kilku językach,nie integrują się ,nie żyją ze sobą poza klubem,nie walczą o dobro klubu ,bo za rok gdzie indziej przejdą ,kto im da więcej pieniędzy.
Widać jak ważna jest atmosfera w drużynie po naszej reprezentacji.
Za Fornalika mecz o wszystko z Ukrainą u siebie i po 7 minutach przegrywamy 0:2 faulując rywala 5 razy ,gdzie rywal walczy i u nas na boisku fauluje nas ok 25 razy.
Teraz to my w ostatnim meczy z Irlandią walczyliśmy i faulowaliśmy lepiej grając piłką i walczymy do samego końca ,gdzie widać to najlepiej w meczach ze Szkocją- pierwszy mecz przegrywamy 1:2 a moglimy wygrać 3:2 . MEcz na wyjeżdzie przegrywamy 1:2 i Obrońca Glik idzie walczyć o wyrównanie i dzięki faulowi na nim mamy remis.
W klubach potrzeba grających młodych Polaków i dobrej atmosfery dodając do nich takich zawodników jak Lovrencic czy Nikolić i będzie lepiej.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zuczek2246

Post #8 Ocena: 0

2015-10-19 13:02:57 (9 lat temu)

zuczek2246

Posty: 1422

Mężczyzna

Z nami od: 24-07-2015

Skąd: City

Dla polskiej piłki niech w tym roku Lech i Legia jak najwięcej punktów zdobędą w europejskich pucharach, wtedy będą porozstawiane i będzie większa szansa na awans.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

duszpak

Post #9 Ocena: 0

2015-10-19 15:03:35 (9 lat temu)

duszpak

Posty: 1

Mężczyzna

Z nami od: 19-10-2015

Skąd: Londyn

Lech raczej będzie się skupiał na lidze, żeby nie zaliczyć spadku. Legia coś w tym sezonie bez formy. Raczej nie liczyłbym na cuda.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

keramczak

Post #10 Ocena: 0

2015-10-25 15:05:17 (9 lat temu)

keramczak

Posty: 5981

Mężczyzna

Z nami od: 09-02-2010

Skąd: U.K

Zapominam o pierwszych kolejkach(co nie jest trudne) i liczę na przełamanie w dzisiejszym meczu.Prawie wszystko przemawia za drużyna naszego rywala.Jedynym swiatelkiem w tunelu jest wynik meczu we Włoszech i pokonanie lidera seria A,Florentiny.
A tu coś z Do meczu Legii z Lechem, polskiego „El Clasico”, zostało już niecałe pięć godzin, a przez nasze głowy tradycyjnie przewijają się dziesiątki-setki pytań dotyczących tego spotkania. Jaki będzie wynik? Kto spisze się najlepiej? Kto się wyłoży? To kwestie podstawowe nurtujące każdego kibica. Poza tym? Poza tym jest jeszcze cała masa znaków zapytania. Oto i one, a przy okazji nasze odpowiedzi.
1. Czy Rzeźniczak zaliczy mecz bez kartki? Nie.
2. Czy wrzuci tuż po spotkaniu motywatory a’la Paulo Coelho na Instagrama? A jakże. Coś, że nie można się załamywać, bo porażka uczy. Wiecie, o co chodzi.
3. Czy Malarz napisze coś w stylu „brawo banda”? Tak. Nie wiadomo tylko, czy za wynik, czy za walkę.
4. Czy Kuciak kogoś udusi? Nie no, bez przesady.
5. Czy będzie miał taki zamiar? Naturalnie.
6. Komu najbardziej się oberwie od Słowaka? Lewczukowi.
7. Za co? Za nie upilnowanie Pawłowskiego.
8. Czy Leśnodorski użyje emotki „:(” w którymś tweecie? Tak.
9. Czy będzie po meczu zadowolony? Powie o mieszanych uczuciach.
10. To wreszcie – kto dziś wygra? Nie wiemy.
11. Ale jak przewidujemy? Z każdej strony śmierdzi remisem.
12. Czy Nikolić odwdzięczy się Urbanowi za słowa z konferencji? Tak.
13. Czy Nikolić zmasakruje Lecha? Nie popadajmy w skrajności. Jeden gol. Maksymalnie dwa, ale drugi wepchnięty z metra.
14. Ile prostopadłych podań a’la Pirlo zaliczy Jodłowiec? Dwa.
15. Ile dotrze do celu? Jedno.
16. Dlaczego? Nie macie o co pytać? Bo przechwyci je Linetty.
17. Kto dostanie najwyższą ocenę? No właśnie Linetty.
18. Czy Bereszyński przytuli się przed meczem z Kamińskim? Tak.
19. Czy zrobi w ten sposób krzywdę Kamińskiemu? Przestańcie się pastwić nad chłopakiem.
20. Czy Czerczesow zrobi show na konferencji? Walnie trzy śmieszne hasła.
21. Czy Urban będzie uśmiechnięty na konferencji? Urban zawsze jest uśmiechnięty.
22. Kto skończy mecz z rozbitym łukiem brwiowym? Pazdan.

23. Kto pokaże wała kibicom Lecha? Kucharczyk.
24. Ale chociaż po golu? Nie.
25. To może po asyście? Nie.
26. Więc dlaczego? Bo intelekt nigdy nie był jego mocną stroną.
27. Czy w końcu błyśnie Duda? Tak.
28. Ile razy? Trzy.
29. Czym? Dwiema siatkami i jednym podaniem do Nikolicia.
30. Ile razy Nikolić zostanie złapany na spalonym? Cztery.
31. Ilu skautów pojawi się na trybunach? Na tyle wielu, że kilkunastu zostanie odprawionych z kwitkiem.
32. Kto najbardziej im się spodoba? Linetty.
33. A z Legii? Pazdan.
34. Z jaką miną mecz będzie oglądał Skorża? Z zafrasowaną.
35. Dlaczego? Bo on zawsze ma zafrasowaną minę.
36. Kto najbardziej zaskoczy in plus w Legii? Trickovski.
37. Kto się zbłaźni przy golach Legii? Kadar.
38. Kto będzie miał do niego pretensje? Burić.
39. Uzasadnienie? Trzeba odpowiadać? To Kadar.
40. Jak spisze się Hamalainen? Dyskretnie, żeby nie powiedzieć: słabo.
41. Czy Legia ruszy po meczu w miasto? Nie, bo o piątej rozruch, a o dziewiątej zaraz po rozruchu trening.
42. Czy reporter NC+ przestraszy się Czerczesowa? Trochę tak.
43. Czy Lovrencsics trafi w trybuny? Tak.
44. Kiedy? Na pewno nie wtedy, kiedy będzie w te trybuny celował.
45. A w co trafi Furman? W poprzeczkę z wolnego.
46. Ile dośrodkowań wyjdzie Brzyskiemu? Może 2 na 12.
47. Czy po spotkaniu padnie hasło „mecz walki”? Niestety tak.
48. Czy Arajuuri zrobi typowego Kadara? Często mu się to ostatnio zdarza.
49. Co z Prijoviciem? Nic. Status quo.
50. Jaki będzie wynik? Możecie typować w komentarzach...



#MajsterNaStulecie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Strona 1 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,