MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Adam Nawalka selekcjonerem ?

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

Postów: 49

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

keramczak

Post #1 Ocena: 0

2013-10-18 19:38:10 (11 lat temu)

keramczak

Posty: 5981

Mężczyzna

Z nami od: 09-02-2010

Skąd: U.K

Jak w temacie.

Bylbym zaskoczony gdyby jednak ktos inny.

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/kadra/zbigniew-boniek-na-90-procent-wiecie-kto-bedzie-selekcjonerem-ale-ja-wam-tego-wprost/4dvnq
#MajsterNaStulecie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Wielim

Post #2 Ocena: 0

2013-10-18 19:51:28 (11 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Nawalka ma najwieksze szanse juz od paru dni otym glosno, ja jednak uwazam , ze to slaba kandydatura tak samo jak Formalika ktory nic wielkiego z Ruchem nie osiagnal tylko to wicemistrzostwo - tak samo Nawalka co on z tym Gornikim osiagnal ??? Kiedys mial wicemistrzostwo i mistrzostwo z Wisla , ale w tamtych czasach Wisla nie miala silnej konkurencji w Polsce , troszke pomagal Benhakerowi w prowadzeniu reprezentacji ale wtedy reprezentacja nie awansowala do ME po blamazu w eliminacjach. Dla mnie to porazka , w Polsce nie ma teraz odpowiedniego trenera no moze Orest Lenczyk ktory zdobyl ze Slaskiem mistrza Polski , a pozniej zostal zwolniony bo pilkarze musieli za ciezko pracowac na treningach hahaha to dopiero parodia...

PS Gornik wlasnie przegrywa ze slabo prezentujacym sie w tym sezonie Slaskiem 1:0 ...

[ Ostatnio edytowany przez: Wielim 18-10-2013 19:56 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #3 Ocena: 0

2013-10-18 21:06:56 (11 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Jedną rzecz trzeba wziąć pod uwagę, to relacje jakie ma Boniek z Nawałką, a to nie jest chyba zbyt znane - ja np. nie wiem, mimo że Adama poznałem. W 1978 na MŚ byli obaj w reprze jako młodzi (nie w tym samym wieku nawet?), tak że może jest OK.

Co do spraw technicznych, to Nawałka rzeczywiście jeszcze nie ma zbyt wielu osiągnięć (choć parę ma), ale on ciągle ulepsza swój warsztat. To w ogóle trener specyficzny. Na pewno zna się na futbolu, ale ma też bzika na punkcie różnych detali - np. diety. No i wymaga absolutnego posłuszeństwa. Do tego stopnia, że nie toleruje mocnych charakterów, więc mogą być konflikty.
Inna sprawa, że tutaj trzeba nie trenera, ale przede wszystkim selekcjonera.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

keramczak

Post #4 Ocena: 0

2013-10-18 21:34:36 (11 lat temu)

keramczak

Posty: 5981

Mężczyzna

Z nami od: 09-02-2010

Skąd: U.K

Cytat-"...Najistotniejsze słowa wypowiedział jednak nieco przypadkowo. Podczas gdy inni goście przypominali reprezentacyjne losy Leo Beenhakkera - mówiąc o jego dobrym początku i fatalnej końcówce - Zbigniew Boniek wtrącił zdanie: "Beenhakker osiągał dobre wyniki, dopóki jego asystentem był Adam Nawałka". Rozbawieni goście momentalnie podchwycili te słowa i uznali, że prezes właśnie zdradził nazwisko nowego selekcjonera. Co prawda po chwili Boniek powiedział do innych uczestników programu, żeby "zaprosili sobie za dwa tygodnie nowego selekcjonera, bo wszyscy znają język angielski" - co z kolei sugerowałoby szkoleniowca zagranicznego - lecz później kontynuował komplementowanie Nawałki. - To niesamowicie pozytywny człowiek. Można mu tylko pozazdrościć takiej pasji i energii do pracy - przyznał z entuzjazmem...."

P.S
Gornik-Slask 3-2
#MajsterNaStulecie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Post #5 Ocena: 0

2013-10-21 11:20:03 (11 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Dwunasty

Post #6 Ocena: 0

2013-10-21 11:24:10 (11 lat temu)

Dwunasty

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2013-10-21 11:20:03, united4ever napisał(a):


Moze Janasa jeszcze raz ? Zawsze to taniej a efekt i tak ten sam :-)



To już lepiej HeńkaS, też ma papiery trenerskie i wiem że za 4000 funtów poprowadzi:) A i efekt może być ciekawszy.

A na poważnie to musi być trener z "jajami". Janasa nie chce bo znowu Dudka na mundial nie weźmie...
Fornalik to troszkę kluskowaty jak dla mnie był.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #7 Ocena: 0

2013-10-21 11:45:59 (11 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Z tego co media piszą Formalik ma zastąpić Nawalke w roli trenera Górnika :) dzisiejszy artykuł na sport.pl pokazał że drużyna reprezentacji Polski miała naprawdę
dużo strzałów na bramke np taki Lewandowski a nic z nich nie wychodziło. .. natomiast obrona jedna z najgorszych w Europie... polecam przeczytać

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #8 Ocena: 0

2013-10-21 13:01:13 (11 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Dwunasty

Post #9 Ocena: 0

2013-10-26 11:34:34 (11 lat temu)

Dwunasty

Posty: n/a

Konto usunięte

A jednak...
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/kadra/adam-nawalka-selekcjonerem-reprezentacji-polski/53d25

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #10 Ocena: 0

2013-10-30 19:31:38 (11 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,