MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Olimpiada 2012- relacje

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 5 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

Str 5 z 6

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

KapitanBenge

Post #1 Ocena: 0

2012-08-06 23:56:43 (12 lat temu)

KapitanBenge

Posty: 488

Mężczyzna

Z nami od: 13-07-2007

Skąd: Enfield

Przepraszam ze sie wtrace, ale nie moglem skrzydel zalorzyc, zalezy gdzie sie uda usiasc, czasami mozna, czasami trafi sie ciulski Angolek i Cie gania :)

Co do meczu - jestem trenerem siatkowki, to moge Wam powiedziec swoje najgorsze wizje:
-ani nie pochlali
-ani nie wstali za wczesnie
-ani nie, ze mieli "zbyt slabego przeciwnika"

Prawda moze byc nastepujaca:

w makrocyklu treningowym Anastasi szykowal pick na Mistrzostwa Swiata, i mial sie on przeciagnac na olimpiade, jestem tego nad wyraz pewien. Niestety, wyglada na to ze to sie nie udaje.

Ja ich kocham za to kim sa, ale nie sa cyborgami, i ja jestem im to w stanie wybaczyc.
Ale przykrym faktem jest tylko to ze nie pamietaja o Nas na trybunach.
Rozmawialem z Mariuszem Syszko, naszym komentatorem, ktory zreszta gral kiedys z Pawlem Zagumnym i poprosilem zeby to przekazal zawodnikom, ze kibice sa z nimi jak wygrywaja i jak przegrywaja.

Pogadalismy z Whitem po meczu, z z Thomasem Edgarem, a gdzie byli Nasi???????
Set sail of your heart!!!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer SkypeNumer gadu-gadu

KapitanBenge

Post #2 Ocena: 0

2012-08-07 00:01:09 (12 lat temu)

KapitanBenge

Posty: 488

Mężczyzna

Z nami od: 13-07-2007

Skąd: Enfield

a co do Kibicow, to sorki jak sie moze czesc czytelnikow obrazi, ale na Hali wcale nie ma ich za wielu - nazwalismy to koncert zyczen a nie mecz siatkowki.
Wielu z Naszych Kibicow - londynskich dorobkiewiczow bylo tam aby:
"zlozyc zyczenia rodzinom w Polsce z Okazji Olimpiady"

I jeszcze zbeszczescic Nasza flage nazwem Popsidolki z ktorej sie wywodza:

... a podczas dzisiejszego meczu, Gienia pozdrawia rodzinke z Psiej Wolki pod Lumbartowem....kurde ale Kurek pieknie zaatakowal....(nie przeszkadzaj!!!!! kamera na Nas patrzy!!!!!!!)

Zeby nie pociagnac hymnu polskiej siatkowki, zeby nie zaspiewac pelnymi glosami hymnu narodowego choc tak z Trabka sie staralismy...
Bedzie i tak dobrze, bo nie moze byc gorzej
Dobranoc

[ Ostatnio edytowany przez: KapitanBenge 07-08-2012 00:02 ]

Set sail of your heart!!!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer SkypeNumer gadu-gadu

hanibal36

Post #3 Ocena: 0

2012-08-08 22:27:36 (12 lat temu)

hanibal36

Posty: 452

Mężczyzna

Z nami od: 09-01-2012

Skąd: gdzies na poludniu

widzialem Cie w TVN 24. Respekt :)


no i czarl prysl, szkoda.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

KapitanBenge

Post #4 Ocena: 0

2012-08-09 01:26:51 (12 lat temu)

KapitanBenge

Posty: 488

Mężczyzna

Z nami od: 13-07-2007

Skąd: Enfield

ano prysl :(
Set sail of your heart!!!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer SkypeNumer gadu-gadu

KapitanBenge

Post #5 Ocena: 0

2012-08-10 08:00:18 (12 lat temu)

KapitanBenge

Posty: 488

Mężczyzna

Z nami od: 13-07-2007

Skąd: Enfield

pozwole sobie przytoczyc ostatnia poslyszana przeze mnie piosenke polskiego kibica(dodam prawdzowego)
tak jak wy na, mamy w dupie i was
Zgadzam sie z nim, chociaz mam inna , bardziej kulturalna, ale nawet nam nie podziekowali, nawet nie wyszli.
Gwiazdki spadly, i jeszcze wykazaly sie totalnym brakiem kultury sportowca!
Set sail of your heart!!!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer SkypeNumer gadu-gadu

aisuga

Post #6 Ocena: 0

2012-08-10 08:53:13 (12 lat temu)

aisuga

Posty: 231

Kobieta

Z nami od: 09-02-2010

Skąd: UK

Mi sie nie spodobala wypowiedz Kurka, ktory podkreslil ze to jest ich osobisty dramat a nie kibicow....i tak sobie mysle o tysiacach osob ktore wydaly kupe kase na bilety by kibicowac im na zywo, kolejne miliony ktore siedzialy i kibicowaly przed TV a teraz slysza: mamy was w dupie bo to "my" nie mamy medalu. Calej Polsce jest przykro!!!

A teraz jeszcze przeczytalam, ze kazdy z nich pokryjomu wraca do domu by nie spotkac kibicow na lotnisku. To sie nazywa wdziecznosc??

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

KapitanBenge

Post #7 Ocena: 0

2012-08-10 10:21:21 (12 lat temu)

KapitanBenge

Posty: 488

Mężczyzna

Z nami od: 13-07-2007

Skąd: Enfield

nie dorosli do poziomu jaki chca prezentowac. Mam nadzieje ze na gali w posku ktorys bedzie, to im przekaze co mysli jednoosobowa husaria londynska! Juz ich autografow nie chce! A jak bede i beda w rio, to Wam obiecuje ze bede gwizdal! Pierwszy mecz tylko :o) i bez konia
Set sail of your heart!!!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer SkypeNumer gadu-gadu

Kasia_red

Post #8 Ocena: 0

2012-08-10 19:25:37 (12 lat temu)

Kasia_red

Posty: 3813

Kobieta

Z nami od: 10-07-2009

Skąd: Londyn

No to mamy kwiatek.
Cytuję:
„Te haniebne gwizdy polonijnej widowni musiały jednoczyć przeciwko polskiej drużynie miłośników siatkówki na całym świecie, tak jak mobilizowały zdrową złość znakomitych Rosjan”- znany aktor Daniel Olbrychski zdenerwowany zachowaniem polskich kibiców podczas meczu siatkówki pomiędzy Polską a Rosją, napisał list otwarty go „Gazety Wyborczej”. „- A na naszych kiboli ani w Londynie, ani na polskich stadionach i cmentarzach nie ma na razie rady. I z tym naprawdę trzeba coś zrobić.” - podsumowuje Olbrychski.

Kopiuję mój komentarz z FB:
Panie Danielu, gruba przesada, nie było Pana na tym meczu, więc skąd taka wiedza? Było kulturalnie, bez szczególnych gwizdów. Dlaczego w ten sposób próbuje Pan podsycać swoją gasnącą gwiazdę, nie ma bardziej twórczych sposobów???





Nie wchodź w dyskusję z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

MrMaverick1971

Post #9 Ocena: 0

2012-08-10 20:09:22 (12 lat temu)

MrMaverick1971

Posty: 5457

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 26-07-2012

Skąd: Bedford

Cytat:

2012-08-10 19:25:37, Kasia_red napisał(a):
No to mamy kwiatek.
Cytuję:
„Te haniebne gwizdy polonijnej widowni musiały jednoczyć przeciwko polskiej drużynie miłośników siatkówki na całym świecie, tak jak mobilizowały zdrową złość znakomitych Rosjan”- znany aktor Daniel Olbrychski zdenerwowany zachowaniem polskich kibiców podczas meczu siatkówki pomiędzy Polską a Rosją, napisał list otwarty go „Gazety Wyborczej”. „- A na naszych kiboli ani w Londynie, ani na polskich stadionach i cmentarzach nie ma na razie rady. I z tym naprawdę trzeba coś zrobić.” - podsumowuje Olbrychski.

Kopiuję mój komentarz z FB:
Panie Danielu, gruba przesada, nie było Pana na tym meczu, więc skąd taka wiedza? Było kulturalnie, bez szczególnych gwizdów. Dlaczego w ten sposób próbuje Pan podsycać swoją gasnącą gwiazdę, nie ma bardziej twórczych sposobów???







Pan Daniel Olbrychski juz probowal "bardziej tworczych sposobow" na swoja gasnaca gwiazde, otoz wystapil u boku Angeliny Jolie w filmie "Salt". Film klasy "B" i pan Daniel po niechlubnych recenzjach popadl w marazm. Teraz szuka swojej szansy na reaktywacje stosujac chwyty typu "skandalista Daniel". Posiada juz takie doswiadczenie w tej dziedzinie. Wystarczy przypomniec jego szarze w warszawskiej Zachecie w roku 2000.

Szkoda, ze posluguje sie takimi "tanimi chwytami" aby pozostac popularnym. Dla mnie pan Daniel byl wielkim aktorem polskiego kina , ale trzeba wiedziec kiedy zejsc ze sceny bez wstydu.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

berenika

Post #10 Ocena: 0

2012-08-10 20:21:10 (12 lat temu)

berenika

Posty: 2392

Kobieta

Z nami od: 30-12-2009

Skąd: EM

Oglądałam polską reprezentację w tv, prawdopodobnie pan Daniel O. także i nie wiem na podstawie czego wyciągnął takie wnioski. Jak dla mnie kibice byli super,wszędzie biało-czerwono, fajnie się to oglądało w obrazku.
Moim skromnym zdaniem to siatkarze zawiedli kibiców a nie na odwrót.

O co ten cały szum nie kumam!
...zawsze warto być człowiekiem choć tak łatwo zejść na psy...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 5 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,