MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Wyprawy rowerowe

« poprzednia strona

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Str 2 z 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

EFKAKONEFKA33

Post #1 Ocena: 0

2010-10-02 21:54:55 (14 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2010-10-02 21:22:21, dominikzay napisał(a):
Bylo swietnie!Niestety w polowie drogi lekki deszczyk mnie dopadl ale warto bylo!

Mezczyzni i ich slowotwortstwo sa niesamowite ;-)...

Ja niestety w tym tygodniu nie mialam mozliwosci pojezdzic ,nadmiar obowiazkow oraz przepiekna ...:-o deszczowa pogoda mi to uniemozliwily ,mam nadzieje ,ze w tym tygodniu uda sie nadrobic ...Wyobrazam sobie ,ze bylo swietnie bo mnie mozliwosc jazdy na rowerze daje niesamowite poczucie wolnosci i dziwnej jednosci z otaczajacym swiatem ...ale cos sie rozgadalam ;-)
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Voildona

Post #2 Ocena: 0

2010-10-03 18:33:02 (14 lat temu)

Voildona

Posty: 5

Kobieta

Z nami od: 29-12-2008

Skąd: Nottingham

EFKAKONEFKA33 a gdzie mieszkasz? ja tez lubie rower a mojego mena to granatem nie wyciagne na zadna wyprawe od kiedy ma auto wiec przydalby sie jakis maniak do towarzystwa na wyprawy nad Trentem lol :D

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer Skype

EFKAKONEFKA33

Post #3 Ocena: 0

2010-10-03 18:46:33 (14 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2010-10-03 18:33:02, Voildona napisał(a):
EFKAKONEFKA33 a gdzie mieszkasz? ja tez lubie rower a mojego mena to granatem nie wyciagne na zadna wyprawe od kiedy ma auto wiec przydalby sie jakis maniak do towarzystwa na wyprawy nad Trentem lol :D

zaraz ci wysle priv;-)
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

anielka

Post #4 Ocena: 0

2010-10-03 19:08:13 (14 lat temu)

anielka

Posty: 1113

Kobieta

Z nami od: 13-08-2007

Skąd: Londyn/Hanwell

Cytat:

2010-10-02 21:54:55, EFKAKONEFKA33 napisał(a):
Ja niestety w tym tygodniu nie mialam mozliwosci pojezdzic ,nadmiar obowiazkow oraz przepiekna ...:-o deszczowa pogoda mi to uniemozliwily ,..


Kurde a dalabym sobie glowe uciac, ze w piatek wieczorek okupowalas moj rower. Zwidy jakies czy cos;-):-]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

EFKAKONEFKA33

Post #5 Ocena: 0

2010-10-03 19:31:34 (14 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2010-10-03 19:08:13, anielka napisał(a):


Kurde a dalabym sobie glowe uciac, ze w piatek wieczorek okupowalas moj rower. Zwidy jakies czy cos;-):-]

no....stacjonarny i owszem ale to nie to samo :-?;-)
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Rivil

Post #6 Ocena: 0

2011-01-05 16:37:38 (13 lat temu)

Rivil

Posty: 2148

Mężczyzna

Z nami od: 05-01-2011

Skąd: Reading

Temat stary, ale jako ze ja nowy i tez uwielbiam jezdzic to dorzuce swoje 2p.

Jezeli nie ma z kim jezdzic, zawsze mozna poszukac klubu rowerowego w okolicy.
Zazwyczaj mozna tam spotkac swietnych ludzi, ktorzy znaja swietne trasy rowerowe.

Przyklad tutaj -> <a href="http://www.treadsmtb.co.uk/" target="_blank" target="_new">http://www.treadsmtb.co.uk/</a>

[ Ostatnio edytowany przez: Rivill 05-01-2011 16:38 ]

Tu bylem. Rivil Rycerz chędożony! Herbowy! Trzy lwy w tarczy! Dwa srają, a trzeci warczy!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWWNumer SkypeNumer gadu-gadu

Wilki2

Post #7 Ocena: 0

2021-05-25 21:30:33 (3 lata temu)

Wilki2

Posty: 526

Mężczyzna

Z nami od: 15-12-2019

Skąd: gdzieśtu

Z nadmiaru wolnego czasu w pokoju hotelowym w mało lubianym przeze mnie wielkim mieście mam pomysła i przechodzę do realizacji. Może podsunę komuś idee na spędzenie kilku dni w jakimś nie topowym miejscu.
Ładnych parę lat temu zacząłem tematem o wypadzie rowerowym po Rumuni.
Rumunia na dziesięciu kołach

Miałem plan kontynuować wątek relacjonując przynajmniej te dłuższe wyjazdy ale jak to w życiu jakoś zabrakło czasu i weny. W ostatnim roku rzeczywistość pokrzyżowała wszystkim jakieś większe plany i póki co trzyma nas dalej w ślepej uliczce. Wszystkie pomysły na jakieś kręcenie poza UK ciągle pozostają tylko planami w fazie przygotowania teoretycznego. Trzeba cieszyć się tym co mamy pod ręką . Mimo snucia się po wyspie od kilkunastu lat wciąż odkrywam nowe ciekawe zakątki. Tak było i tym razem kiedy w głowie nagle zalęgła mi się Jura.
Odwiedziłem już z rowerem kilka wysepek okalających królestwo. Dwa lata temu razem z Dyziem zaliczyliśmy na północy Orknay i wyspy Szetlandzkie.
Obrazek

Cztery lata temu w trakcie pętli po Scottish Highlands przelecieliśmy przez Skye ,Harris i Lewis.
Obrazek

Ale o do tego może wrócę jak się wciągnę w pisanie.
Przejdźmy do Jury ,która spadła na mnie nagle jakieś dwa tygodnie temu. Wymawia to się prawie jak po naszemu dziura i niewiele to określenie mija się z prawdą :) . Od nagłego oświecenia przeszedłem do szybkiej realizacji bo prognozy pogody na kolejny tydzień wyglądały zachęcająco ale o tym w kolejnym wejściu gdyż specjalistą od długich elaboratów nie jestem :)



Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #8 Ocena: 0

2021-05-26 16:14:12 (3 lata temu)

karjo1

Posty: 20615

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Swietne.
Mam nadzieje na kolejna odslone troche wczesniej niz za kolejne 10 lat :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,