MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Kwarantanna po powrocie z Polski

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 4 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

Str 4 z 6

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Jurny_Jurek

Post #1 Ocena: 0

2020-10-13 12:54:12 (4 lata temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Też to widziałem. Dopiero zauważyłem kolejny post Ady, gdzie straszy obdzieleniem dawki i czyimś życiem na sumieniu. Czy obecność w tematach musi sprowadzać się tylko do straszenia bo Polak przyleci i nie pójdzie na kwarantannę a przez to zabije? Jak ktoś jest zastraszony niech nie steaszy innych, po lockdownie i pol rocznym doświadczeniem każdy ma świadomość jak wirus sie przenosi i jak mało możemy zrobić.

A co ze Szwedami, którzy nie nosza maseczek ani nie mają obowiązku kwarantanny? Oni nie zarażą?
Zmierzam do tego, że działania rządu i ekspertów od walki z wirusem są tak nielogiczne, że aż śmieszne. Albo kwarantanna obowiazkowa dla wszystkich albo żadnej. Półśrodki nie doprowadzä do niczego a straszenie, że Polak zarazi bo unika kwarantanny a Szwed nie zarazi bo jej nie musi mieć nie ma sensu.

[ Ostatnio edytowany przez: Jurny_Jurek 13-10-2020 12:56 ]

I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #2 Ocena: 0

2020-10-13 13:37:06 (4 lata temu)

Richmond

Posty: 28860

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Te wykluczenia sa dziwne, bo ktos kto podrozuje regularnie co tydzien sluzbowo jest wykluczony, ale gosc, ktory lata sluzbowo co 2 tygodnie juz nie. A w sumie ten co lata czesciej, spedza wiecej czasu w puszce z innym sardynkami.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #3 Ocena: 0

2020-10-13 13:55:46 (4 lata temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

powinny byc jakies platne testy na 3dni przed wylotem respektowane w obu krajach wynik esemesem i po sprawie

a nie jakies idiotyczne siedzenie w izolacji w razie W ale do sklepu po chipsy pifcio i chleb mozna isc...

frustrujace to jest niszcza ludziom zycie i w tym wypadku tak jest ze lekarstwo gorsze niz choroba... : /

[ Ostatnio edytowany przez: cris82 13-10-2020 14:03 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla1

Post #4 Ocena: 0

2020-10-13 13:56:39 (4 lata temu)

ZlotaPerla1

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2020-10-13 13:37:06, Richmond napisał(a):
Te wykluczenia sa dziwne...


Brawo Richmond, to się co najmniej na statuetkę nadaje :-]
Po ponad pół roku przeróżnistych cyrków, dowiadujemy się, że wykluczenia są dziwne :-8
Trzech nas w jednym ciele: Anioł, Diabeł i JA

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #5 Ocena: 0

2020-10-14 01:23:33 (4 lata temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:
Dopiero zauważyłem kolejny post Ady


Moze jakis czujnik sobie zaprogramuj żebyś nie musiał szukać moich wypowiedzi, a tym bardziej nie przegapil okazji do przyczepienia się...

Nie twierdziłam nigdzie, ze w stosowanych ograniczeniach nie ma sprzeczności ani nie umknęło mojej uwadze, ze pewne postępowania testują pojęcie logiki. To, ze ktos nie lekcewazy wirusa, nie rowna sie bezkrytycznemu podejściu do stosowanych działań rządu.
Chciales coś w moim imieniu przekazać znowu?

Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Gwontownik

Post #6 Ocena: 0

2020-10-14 05:25:08 (4 lata temu)

Gwontownik

Posty: 5120

Mężczyzna

Z nami od: 29-09-2020

Skąd: North East

Cytat:

2020-10-14 01:23:33, Adacymru napisał(a):
Cytat:
Dopiero zauważyłem kolejny post Ady


Moze jakis czujnik sobie zaprogramuj żebyś nie musiał szukać moich wypowiedzi, a tym bardziej nie przegapil okazji do przyczepienia się...

Nie twierdziłam nigdzie, ze w stosowanych ograniczeniach nie ma sprzeczności ani nie umknęło mojej uwadze, ze pewne postępowania testują pojęcie logiki. To, ze ktos nie lekcewazy wirusa, nie rowna sie bezkrytycznemu podejściu do stosowanych działań rządu.
Chciales coś w moim imieniu przekazać znowu?



tak samo, jak nie stwierdziłeś nigdzie, że w stosowanych przepisach są sprzeczności. tak super. wirusa nie lekceważymy bo jest, a do debilnych zarzadzen rządu się stosujemy bo będzie mu przykro. A czy jest komukolwiek przykro poniżając ludzi poprzez zmuszanie do nieracjonalnych zachowań? Czy może jest to testowanie społeczeństwa na spolegliwość, służalczość wręcz niewolnictwo? A może ktoś, kto to ustanawia jest zwyrodnialcem i czerpie przyjemność z upokarzania innych?

[ Ostatnio edytowany przez: Gwontownik 14-10-2020 05:39 ]

Nie wierz nikomu, nie wierz w nic, patrz na fakty i wyciągaj wnioski.

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Emeryt56

Post #7 Ocena: 0

2020-10-14 13:55:16 (4 lata temu)

Emeryt56

Posty: 1660

Mężczyzna

Z nami od: 15-01-2018

Skąd: Montreal (Bristol)

Czytając niektóre wypowiedzi na tym forum odnoszę wrażenie że dalej jesteśmy w czasach PRL.
W owym czasie to były takie dyskusje że "oni" to "oni" tamto i "oni" za wszystko byli obwiniani.
Oni czyli władza dalej spiskuje przeciwko obywatelowi.

Ludzie , ludzie nie wmawiajmy samym sobie bycia niewolnikiem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #8 Ocena: 0

2020-10-14 14:09:03 (4 lata temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Ja nic nikomu nie wmawiam, ubieram maseczkę i stosuję sie do wytycznych rządu. Jedyne co pisze, ze sa bzdurne, nielogiczne i sa faktycznymi półśrodkami, prowadzącymi do nikąd. Nie wynika to ze sposków by zabrać nam wolność a z braku pomysłów i by uniknąć posądzenia o nic nie robienie.

Taki miś na miarę naszych czasów. Ludzie lataja na księżyc, chca sie zagnieździć na Marsie - a z wirusem jak dzieci we mgle. Z grypą od dawna rozumiemy, że nie da rady a z sars2+ poradzimy sobie lockdownem.
I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #9 Ocena: 0

2020-10-14 14:12:00 (4 lata temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Cytat:

2020-10-14 01:23:33, Adacymru napisał(a):
Cytat:
Dopiero zauważyłem kolejny post Ady


Moze jakis czujnik sobie zaprogramuj żebyś nie musiał szukać moich wypowiedzi, a tym bardziej nie przegapil okazji do przyczepienia się...

Nie twierdziłam nigdzie, ze w stosowanych ograniczeniach nie ma sprzeczności ani nie umknęło mojej uwadze, ze pewne postępowania testują pojęcie logiki. To, ze ktos nie lekcewazy wirusa, nie rowna sie bezkrytycznemu podejściu do stosowanych działań rządu.
Chciales coś w moim imieniu przekazać znowu?




Że nie stosując sie do tego braku logiki i bzdurnych przepisów przyczynimy sie do czyjejś śmierci, rozpaczy na pogrzebie czyiś bliskich i chorych pod respiratorami.

Cheers and sory resory.
I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #10 Ocena: 0

2020-10-15 20:32:04 (4 lata temu)

galadriel

Posty: 14715

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

kieedy sie skonczy ta kwarantanna po przylocie z Pl, i czy w Pl robia nowy lockdown? wg moich rodzicow tak. Przynajmniej tam gdzie sa jakies strefy czerwone (czyli tak jak tu w UK ten ich system troj koloru).
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 4 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,