MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Ałłłłłłłłłłła! co mnie boli?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 33 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 31 | 32 | 33 ] - Skocz do strony

Str 2 z 33

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

staryznajomy

Post #1 Ocena: 0

2012-03-23 18:09:08 (12 lat temu)

staryznajomy

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2012-03-23 18:06:43, Mama-Myszy napisał(a):
Cytat:

2012-03-23 18:02:21, staryznajomy napisał(a):
Cytat:

2012-03-23 17:47:31, galadriel napisał(a):
To ja jestem ta trzecia, którą boli wszystko:)

Zacznijmy od bólu istnienia. Boli mnie sam fakt, że narodziłam się ograniczona cielesnością istoty ludzkiej. Sacrum nieustannie kłóci się we mnie z profanum, pogłębiając i tak już niezmiernie głębokie pytania natury egzystencjalnej, które zadaję sobie nieustannie i przy byle okazji. Być qrwa, czy nie być. Oto co zadręcza moją umęczoną duszę i umysł bezustannie, albo przynajmniej raz na jakiś czas jakiś czas. I znikąd ratunku.
Cytat:
nie masz wyjścia musisz codziennie profanować sacrum.
Cytat:


Ból psychiczny jest nie do zniesienia. W wariatkowie pacjenci radzą sobie z nim po prostu samookaleczając się. Też się kiedyś cięłam. Nie pamiętam czy pomogło. Chyba nie.

Niemalże namacalnie boli mnie ból całego świata (albo przynajmniej połowy). Z całą swoją niesprawiedliwością, z całym swoim okrucieństwem, z całą swoją obojętnością na ból, który nie dotyczy nas i wyłącznie nas, i tylko nas. Eko-qrwa-logia. Umierają drzewa, giną kolejne gatunki roślin i zwierząt. I to wszystko boli.
Cytat:
wytnij co zostało -przejdzie Ci

Przejdźmy teraz do bardziej prozaicznego bólu. Bolą mnie zęby, bo jako istota próżna do granic możliwości założyłam sobie kiedyś aparat, i jak wymieniam druty (które te zęby prostują) odczuwam permanentny, nigdy niekończący się ból.
Cytat:
muszę powiedzić, że "drut "poprawia zgryz -może i ona uwierzy:-?
Cytat:

Boli mnie głowa. Od nadmiaru myśli. A może z ich braku. A może z nadmiaru informacji, do zapamiętania których jakoś jestem zaprogramowana. A może przez litry kawy, herbaty, przez cygara i papierosy. Wszystko naraz boli mnie jak próbuję wyzbyć się nałogu i rzucić palenie. Nie dlatego, że są niezdrowe, ale dlatego, że wybielanie zębów co 3 miesiące to przesada dla mojego portfela.
Cytat:
nie rzucaj - będziesz uzdrowiona:-]
Cytat:

Serce też mnie boli. Chciałabym się zakochać, ale nie potrafię. Nikt mi nie imponuje, nie jest wystarczająco doskonały, idealny, wspaniały. Albo tego nie widzę.
Cytat:
wystarczy maska do spawania -nie zobaczysz wad
Cytat:


Jeśli przypomnę sobie co jeszcze mnie boli, na pewno tu wrócę. Piękny temat. Tak piękny, że aż prawie boli...

;)

[ Ostatnio edytowany przez: <i>galadriel</i> 23-03-2012 17:48 ]


jak coś żla wkleiłem zaraz poprawię -jeśli nie zapomnę:-?


:-o:-o:-o

Stary Znajomy... lepiej nie zapomnij :-o
Code:
 

nie pisz jako S.Z. To moja ksywa:-]:-]:-]:-]
o czym miałem pamiętać? chyba zapomniałem8-)
przesłodziutka, radośnie skacząca małpeczka... to jednak nie ja. i dodam jeszcze że: ?v=ZXNx4g960-I

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2012-03-23 18:09:53 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2012-03-23 18:11:00 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2012-03-23 18:12:00 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

staryznajomy

Post #5 Ocena: 0

2012-03-23 18:12:23 (12 lat temu)

staryznajomy

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2012-03-23 18:09:53, Mama-Myszy napisał(a):
Cytat:

2012-03-23 18:06:26, galadriel napisał(a):
Zapomniałam o kościach. Śpię w nowym łóżku, na nowym materacu. Oczywiście jest za twardy. Budzę się rano i czuję kręgosłup.
A może to nie wina legowiska, a zwyczajnie- starość:)


Ja spie w starym lozku na wysluzonym materacu. Budze sie rano i czuje kregoslup. Jak wyciagniemy wspolne wnioski to wyjdzie na to, ze to nie wina ani lozka ani tym bardziej materaca. To zwyczajne, geriatryczne, strzykanie w krzyzu ;-) Do tego jeszcze ten cholerny kogut o 4.15 rano :-Y
kogut - nie słyszałem o chorobie:-?:-?:-?8-)
jakie objawy?
przesłodziutka, radośnie skacząca małpeczka... to jednak nie ja. i dodam jeszcze że: ?v=ZXNx4g960-I

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #6 Ocena: 0

2012-03-23 18:13:28 (12 lat temu)

galadriel

Posty: 14716

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Cytat:

2012-03-23 18:12:00, chrupka30 napisał(a):
GP mi wmawia że ,jestem hipochondryczką :-Y:-]:-]:-]


Witaj wśród swoich:D

;)
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

staryznajomy

Post #7 Ocena: 0

2012-03-23 18:14:53 (12 lat temu)

staryznajomy

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2012-03-23 18:11:00, Mama-Myszy napisał(a):
Cytat:

2012-03-23 18:09:08, staryznajomy napisał(a):
Cytat:

2012-03-23 18:06:43, Mama-Myszy napisał(a):
Cytat:

2012-03-23 18:02:21, staryznajomy napisał(a):
Cytat:

2012-03-23 17:47:31, galadriel napisał(a):
To ja jestem ta trzecia, którą boli wszystko:)

Zacznijmy od bólu istnienia. Boli mnie sam fakt, że narodziłam się ograniczona cielesnością istoty ludzkiej. Sacrum nieustannie kłóci się we mnie z profanum, pogłębiając i tak już niezmiernie głębokie pytania natury egzystencjalnej, które zadaję sobie nieustannie i przy byle okazji. Być qrwa, czy nie być. Oto co zadręcza moją umęczoną duszę i umysł bezustannie, albo przynajmniej raz na jakiś czas jakiś czas. I znikąd ratunku.
Cytat:
nie masz wyjścia musisz codziennie profanować sacrum.
Cytat:


Ból psychiczny jest nie do zniesienia. W wariatkowie pacjenci radzą sobie z nim po prostu samookaleczając się. Też się kiedyś cięłam. Nie pamiętam czy pomogło. Chyba nie.

Niemalże namacalnie boli mnie ból całego świata (albo przynajmniej połowy). Z całą swoją niesprawiedliwością, z całym swoim okrucieństwem, z całą swoją obojętnością na ból, który nie dotyczy nas i wyłącznie nas, i tylko nas. Eko-qrwa-logia. Umierają drzewa, giną kolejne gatunki roślin i zwierząt. I to wszystko boli.
Cytat:
wytnij co zostało -przejdzie Ci

Przejdźmy teraz do bardziej prozaicznego bólu. Bolą mnie zęby, bo jako istota próżna do granic możliwości założyłam sobie kiedyś aparat, i jak wymieniam druty (które te zęby prostują) odczuwam permanentny, nigdy niekończący się ból.
Cytat:
muszę powiedzić, że "drut "poprawia zgryz -może i ona uwierzy:-?
Cytat:

Boli mnie głowa. Od nadmiaru myśli. A może z ich braku. A może z nadmiaru informacji, do zapamiętania których jakoś jestem zaprogramowana. A może przez litry kawy, herbaty, przez cygara i papierosy. Wszystko naraz boli mnie jak próbuję wyzbyć się nałogu i rzucić palenie. Nie dlatego, że są niezdrowe, ale dlatego, że wybielanie zębów co 3 miesiące to przesada dla mojego portfela.
Cytat:
nie rzucaj - będziesz uzdrowiona:-]
Cytat:

Serce też mnie boli. Chciałabym się zakochać, ale nie potrafię. Nikt mi nie imponuje, nie jest wystarczająco doskonały, idealny, wspaniały. Albo tego nie widzę.
Cytat:
wystarczy maska do spawania -nie zobaczysz wad
Cytat:


Jeśli przypomnę sobie co jeszcze mnie boli, na pewno tu wrócę. Piękny temat. Tak piękny, że aż prawie boli...

;)
jak coś żla wkleiłem zaraz poprawię -jeśli nie zapomnę:-?


:-o:-o:-o

Stary Znajomy... lepiej nie zapomnij :-o
<;!-- BBCode Start --><TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font size=-1>Code:</font><hr color=#2900AD></TD></TR><TR><TD><FONT SIZE=-1><PRE> </PRE></FONT></TD></TR><TR><TD><hr color=#2900AD></TD></TR></TABLE><;!-- BBCode End -->nie pisz jako S.Z. To moja ksywa:-]:-]:-]:-]
o czym miałem pamiętać? chyba zapomniałem8-)


Ja pierdziu... ale cytacicho :-o
i coraz dłuższe:-]
możliwe, że uda się po paru latach zamknać temat w jednym poście:-]:-]:-]

przecież TO CHORE:-]:-]:-]:-]

[ Ostatnio edytowany przez: staryznajomy 23-03-2012 18:15 ]

przesłodziutka, radośnie skacząca małpeczka... to jednak nie ja. i dodam jeszcze że: ?v=ZXNx4g960-I

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #8 Ocena: 0

2012-03-23 18:16:09 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #9 Ocena: 0

2012-03-23 18:18:21 (12 lat temu)

galadriel

Posty: 14716

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Cytat:

2012-03-23 18:16:09, Mama-Myszy napisał(a):
Oj tam, od razu hipochondrycyzm...


Odnoszę wrażenie, że to nie tylko samo strzykanie w kościach. To pewnie reumatyzm, czy może jakiś artretyzm (o ile to nie to samo). Na pewno!
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #10 Ocena: 0

2012-03-23 18:20:56 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 33 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 31 | 32 | 33 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,