MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Ałłłłłłłłłłła! co mnie boli?

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 33 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 31 | 32 | 33 ] - Skocz do strony

Postów: 329

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

staryznajomy

Post #1 Ocena: 0

2012-03-23 17:27:52 (12 lat temu)

staryznajomy

Posty: n/a

Konto usunięte

Czytając ten portal emeryta doszedłem do wniosku, że brak tu tematu o zdrowiu na wesoło.
trochę zasugerowany tym, że kiedyś ktoś w rozmowie telefonicznej powiedział, że może samopoczucie by mu się poprawiło gdyby wiedział, że innych też coś boli -zakładam ten temat.


Czytając posty dzisiejsze widzę, że jednego boli nadgarstek, drugą ząb trzecią wszystko (w sumie zastanawiające, że kobiety żyją [cierpią] dłużej:-P.).
Może więc warto przed wyjściem do pracy warto poczytać na temat -co boli innych by poprawić sobie humor na resztę dnia?:-?

Przecież nic nie poprawia nastroju bardziej -jak cudze nieszczęście.;-)

Wszelkie recepty na pozbycie się bolączek nie są tu wskazane - z wyjątkiem tych humorystycznych. Chociaż jeśli ktoś serio napisze coś co może uzdrowić -pewnie nikt się nie pogniewa.
przesłodziutka, radośnie skacząca małpeczka... to jednak nie ja. i dodam jeszcze że: ?v=ZXNx4g960-I

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

staryznajomy

Post #2 Ocena: 0

2012-03-23 17:32:46 (12 lat temu)

staryznajomy

Posty: n/a

Konto usunięte

zapomniałem zacząć.
łupie mnie łopatka. i to tak jakbym przekopał nią na wiosnę cały swój ogródek (i okazyjnie moim sąsiadom). obojczyk powinien raczej zmienić w moim przypadku nazwę na "oba strzyk" ponieważ strzela przy ruchu ręką w obie strony.

[ Ostatnio edytowany przez: staryznajomy 23-03-2012 17:33 ]

przesłodziutka, radośnie skacząca małpeczka... to jednak nie ja. i dodam jeszcze że: ?v=ZXNx4g960-I

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2012-03-23 17:35:52 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

staryznajomy

Post #4 Ocena: 0

2012-03-23 17:38:53 (12 lat temu)

staryznajomy

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2012-03-23 17:35:52, Mama-Myszy napisał(a):
Zebicho to mnie naparza, ale juz go znieczulam czerwonym wytrawnym z dodatkiem soku truskawkowego ;-)
a nitka przywiązana do klamki i czegoś jeszcze (zapomniałem -skleroza;-) ) -nie pomaga?:-o
przesłodziutka, radośnie skacząca małpeczka... to jednak nie ja. i dodam jeszcze że: ?v=ZXNx4g960-I

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #5 Ocena: 0

2012-03-23 17:47:31 (12 lat temu)

galadriel

Posty: 14701

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

To ja jestem ta trzecia, którą boli wszystko:)

Zacznijmy od bólu istnienia. Boli mnie sam fakt, że narodziłam się ograniczona cielesnością istoty ludzkiej. Sacrum nieustannie kłóci się we mnie z profanum, pogłębiając i tak już niezmiernie głębokie pytania natury egzystencjalnej, które zadaję sobie nieustannie i przy byle okazji. Być qrwa, czy nie być. Oto co zadręcza moją umęczoną duszę i umysł bezustannie, albo przynajmniej raz na jakiś czas jakiś czas. I znikąd ratunku.

Ból psychiczny jest nie do zniesienia. W wariatkowie pacjenci radzą sobie z nim po prostu samookaleczając się. Też się kiedyś cięłam. Nie pamiętam czy pomogło. Chyba nie.

Niemalże namacalnie boli mnie ból całego świata (albo przynajmniej połowy). Z całą swoją niesprawiedliwością, z całym swoim okrucieństwem, z całą swoją obojętnością na ból, który nie dotyczy nas i wyłącznie nas, i tylko nas. Eko-qrwa-logia. Umierają drzewa, giną kolejne gatunki roślin i zwierząt. I to wszystko boli.

Przejdźmy teraz do bardziej prozaicznego bólu. Bolą mnie zęby, bo jako istota próżna do granic możliwości założyłam sobie kiedyś aparat, i jak wymieniam druty (które te zęby prostują) odczuwam permanentny, nigdy niekończący się ból. Boli mnie głowa. Od nadmiaru myśli. A może z ich braku. A może z nadmiaru informacji, do zapamiętania których jakoś jestem zaprogramowana. A może przez litry kawy, herbaty, przez cygara i papierosy. Wszystko naraz boli mnie jak próbuję wyzbyć się nałogu i rzucić palenie. Nie dlatego, że są niezdrowe, ale dlatego, że wybielanie zębów co 3 miesiące to przesada dla mojego portfela.

Serce też mnie boli. Chciałabym się zakochać, ale nie potrafię. Nikt mi nie imponuje, nie jest wystarczająco doskonały, idealny, wspaniały. Albo tego nie widzę.

Jeśli przypomnę sobie co jeszcze mnie boli, na pewno tu wrócę. Piękny temat. Tak piękny, że aż prawie boli...

;)

[ Ostatnio edytowany przez: galadriel 23-03-2012 17:48 ]

Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #6 Ocena: 0

2012-03-23 17:48:35 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

staryznajomy

Post #7 Ocena: 0

2012-03-23 17:51:04 (12 lat temu)

staryznajomy

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2012-03-23 17:48:35, Mama-Myszy napisał(a):
Cytat:

2012-03-23 17:38:53, staryznajomy napisał(a):
Cytat:

2012-03-23 17:35:52, Mama-Myszy napisał(a):
Zebicho to mnie naparza, ale juz go znieczulam czerwonym wytrawnym z dodatkiem soku truskawkowego ;-)

a nitka przywiązana do klamki i czegoś jeszcze (zapomniałem -skleroza;-) ) -nie pomaga?:-o


Ja zyje w pomieszczeniu bez klamek :-o Sciany obite gabka :-o A na wieczor mam fajowa pidzamke z takimi przydlugimi rekawkami. Nie mam ani czym ani do czego przywiazac :-Y

Gdzie ja zyje???

[ Ostatnio edytowany przez: <i>Mama-Myszy</i> 23-03-2012 17:50 ]


w raju:-]:-]:-]
przesłodziutka, radośnie skacząca małpeczka... to jednak nie ja. i dodam jeszcze że: ?v=ZXNx4g960-I

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

staryznajomy

Post #8 Ocena: 0

2012-03-23 18:02:21 (12 lat temu)

staryznajomy

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2012-03-23 17:47:31, galadriel napisał(a):
To ja jestem ta trzecia, którą boli wszystko:)

Zacznijmy od bólu istnienia. Boli mnie sam fakt, że narodziłam się ograniczona cielesnością istoty ludzkiej. Sacrum nieustannie kłóci się we mnie z profanum, pogłębiając i tak już niezmiernie głębokie pytania natury egzystencjalnej, które zadaję sobie nieustannie i przy byle okazji. Być qrwa, czy nie być. Oto co zadręcza moją umęczoną duszę i umysł bezustannie, albo przynajmniej raz na jakiś czas jakiś czas. I znikąd ratunku.
Cytat:
nie masz wyjścia musisz codziennie profanować sacrum.
Cytat:



Ból psychiczny jest nie do zniesienia. W wariatkowie pacjenci radzą sobie z nim po prostu samookaleczając się. Też się kiedyś cięłam. Nie pamiętam czy pomogło. Chyba nie.

Niemalże namacalnie boli mnie ból całego świata (albo przynajmniej połowy). Z całą swoją niesprawiedliwością, z całym swoim okrucieństwem, z całą swoją obojętnością na ból, który nie dotyczy nas i wyłącznie nas, i tylko nas. Eko-qrwa-logia. Umierają drzewa, giną kolejne gatunki roślin i zwierząt. I to wszystko boli.
Cytat:
wytnij co zostało -przejdzie Ci

Cytat:

Przejdźmy teraz do bardziej prozaicznego bólu. Bolą mnie zęby, bo jako istota próżna do granic możliwości założyłam sobie kiedyś aparat, i jak wymieniam druty (które te zęby prostują) odczuwam permanentny, nigdy niekończący się ból.
Cytat:
muszę powiedzić MOJEJ, że "drut "poprawia zgryz -może i ona uwierzy:-?
Cytat:

Boli mnie głowa. Od nadmiaru myśli. A może z ich braku. A może z nadmiaru informacji, do zapamiętania których jakoś jestem zaprogramowana. A może przez litry kawy, herbaty, przez cygara i papierosy. Wszystko naraz boli mnie jak próbuję wyzbyć się nałogu i rzucić palenie. Nie dlatego, że są niezdrowe, ale dlatego, że wybielanie zębów co 3 miesiące to przesada dla mojego portfela.
Cytat:
nie rzucaj - będziesz uzdrowiona:-]
Cytat:


Serce też mnie boli. Chciałabym się zakochać, ale nie potrafię. Nikt mi nie imponuje, nie jest wystarczająco doskonały, idealny, wspaniały. Albo tego nie widzę.
Cytat:

wystarczy maska do spawania -nie zobaczysz wad
Cytat:


Jeśli przypomnę sobie co jeszcze mnie boli, na pewno tu wrócę. Piękny temat. Tak piękny, że aż prawie boli...

;)
jak coś żla wkleiłem zaraz poprawię -jeśli nie zapomnę:-?

[ Ostatnio edytowany przez: staryznajomy 23-03-2012 19:03 ]

przesłodziutka, radośnie skacząca małpeczka... to jednak nie ja. i dodam jeszcze że: ?v=ZXNx4g960-I

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #9 Ocena: 0

2012-03-23 18:06:26 (12 lat temu)

galadriel

Posty: 14701

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Zapomniałam o kościach. Śpię w nowym łóżku, na nowym materacu. Oczywiście jest za twardy. Budzę się rano i czuję kręgosłup.
A może to nie wina legowiska, a zwyczajnie- starość:)
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #10 Ocena: 0

2012-03-23 18:06:43 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 33 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 31 | 32 | 33 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,