MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

(polish..ed) bus driver blue diary

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 28 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 26 | 27 | 28 ] - Skocz do strony

Str 2 z 28

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

autor65

Post #1 Ocena: 0

2010-08-03 00:30:51 (14 lat temu)

autor65

Posty: 3853

Mężczyzna

Z nami od: 02-08-2010

Skąd: Portsmouth

na taka sliczna prosbe...chcesz i masz diabliczko :)
człowiek się zmienia za ...granicą

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Post #2 Ocena: 0

2010-08-03 00:36:08 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #3 Ocena: 0

2010-08-03 00:36:38 (14 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Ja kiedys jadac autobusem, czytam jak zwykle ksiazke, i dopiero po chwili zorientowalam sie, ze jedziemy w odwrotnym kierunku niz zamierzony. Okazalo sie, ze kierowca zgubil lusterko, i postanowil wrocic ze dwa kilometry po nie. Jako, ze drogi u nas waskie, to jeszcze nastepne dwa musial pojechac, zeby miejsce do nawrocenia znalezc. Ale nic to ysle, i tak nic nie poradze.

Jedziemy po chwili juz w odpowiednim kierunku, a tu nagle kierowca skreca z glownej drogi, i jedzie gdzies. Zorientowalam sie, ze zajezdza do zakladu, zeby mu to lusterko naprawili jakos (fakt mial jeszcze troche drogi do pokonania do konca trasy). Ale ten warsztat znowu z kilometr od glownej drogi.

Obudziwszy sie z fabuly ksiazki juz zupelnie, pomyslalam, ze jak wysiade pod tym warsztatem, to sciezkami, ktore dobrze znam, jestem w sumie z 10 minut spaceru od domu. Pogoda byla piekna, wiec sama przyjemnosc spacerek niespodziewany.

Podjezdzamy pod warsztat, ja wstaje, zeby wysiasc, a pan kierowca mowi, calkiem powaznie, ze ja nie moge wysiac bo on nie chce byc pedantyczny ale to nie jest przystanek wg rozkladu jazdy. :-o

Myslalam, ze ma kierowca poczucie humoru, ale okazuje sie ze on na serio nie ma zamiaru drzwi dla mnie otwierac. Jednak, ze sam musial wysiac, to drzwi jednak musial otworzyc, a ja zaraz za nim cmyk z autobusu, odpowiadajac mu, ze nie chce byc pedantyczna, ale wizyta w warsztacie tez nie jest na rozkladzie jazdy.

Pokrecil pan glowa, zgorszony moja nieposluzna postawa.....pare razy juz mialam pozniej okazje jechac z tym samym kierowca, i zawsze mnie iwta ostrzezeniem, ze nie zyczy sobie zadnych ekstremalnych zachowan...:-]. Chyba ma alternatywne poczucie humoru....:-]
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

autor65

Post #4 Ocena: 0

2010-08-03 00:36:55 (14 lat temu)

autor65

Posty: 3853

Mężczyzna

Z nami od: 02-08-2010

Skąd: Portsmouth

dziekuje
człowiek się zmienia za ...granicą

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Post #5 Ocena: 0

2010-08-03 00:38:54 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #6 Ocena: 0

2010-08-03 00:39:26 (14 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Tak powaznie, chociaz do tej pory sie z tego smieje....
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #7 Ocena: 0

2010-08-03 00:41:13 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andyopole

Post #8 Ocena: 0

2010-08-03 03:10:16 (14 lat temu)

andyopole

Posty: 12794

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

juz niejeden raz w innych watkach pisalem ze praca kierowcy miejskiego autobusu to strasznie oglupiajaca robota.... ;-)

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

autor65

Post #9 Ocena: 0

2010-08-03 09:05:04 (14 lat temu)

autor65

Posty: 3853

Mężczyzna

Z nami od: 02-08-2010

Skąd: Portsmouth

to juz wiecej tak nie pisz prosze bo to niezbyt mile dla setek polskich kierowcow w UK z bardzo wielu powodow. W fabryce kukurydzy za to mozna sie bylo popisac intelektem(zlosliwie o wszystkich zawodach tak mozna napisac).
P.S.
W Polsce zajmowalem dosc wysokie stanowisko w niejakiej ARiMR. Zaliczylem tam kilkanascie unijnych procedur z doplat do rolnictwa. W tym czasie Agencja zatrudniala ponad 10 tys. pracownikow!!!!!(koszty jej utrzymania zapewne przekraczalu wysokosc doplat) A wg. mnie wystarczylo by zapewnic ceny minimalne dla rolnikow i agencje zlikwidowac.
Tam to dopiero bylo ODMÓŻDŻENIE! Uwierz.
człowiek się zmienia za ...granicą

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Post #10 Ocena: 0

2010-08-03 22:32:33 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 28 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 26 | 27 | 28 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,