MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Coming out polskiego księdza w Watykanie: Jestem gejem.

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 7 z 9 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 6 | 7 | 8 | 9 ] - Skocz do strony

Str 7 z 9

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: 0

2015-10-08 22:34:15 (9 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #2 Ocena: 0

2015-10-08 22:38:03 (9 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Żuczek, ale o czym mowa wogóle?
Przecież Kościół wymaga przede wszystkim celibatu bez precyzowania co kto lubi.
Więc czemu nie ma takich akcji jak ksiądz nie dzwoni na pogotowie gdy partnerka rodzi dziecko bo akurat słucha muzyki?
No bo on jest nasz chłop, bzykał kobitę to i zaciążyła, normalna sprawa.
Ale jak gej to co innego, to już jest sodoma.

Niektórzy zachowują się jak te baby ze świętokrzyskiego gdzie ksiądz przyznał się do seksu z 14 latką, ale okoliczny moher wie lepiej, że to nie prawda.

Na dobranoc rozumu wszystkim życzę.



Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2015-10-08 22:40:26 (9 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zuczek2246

Post #4 Ocena: 0

2015-10-08 22:45:50 (9 lat temu)

zuczek2246

Posty: 1422

Mężczyzna

Z nami od: 24-07-2015

Skąd: City

Sama sobie odpowiedziałaś ,że to jest chore. Sytuacje księży ,którzy powinni być w celibacie i nie ważne czy lubi kobiety ,panów czy zwierzęta.Post jest o tym z Watykanu i o nim piszemy bo sam zrobił show ,żeby zostać celebrytą. Zgłosił się do wielu czasopism na ekxlusiv wywiady . Jeżeli sam się wystawił na świecznik to o co Ci chodzi? Przyklasnąc mu mamy? Żalić się nad nim? Jesteście 1 procentem narzucającym swoje zdanie reszcie 99 procentom. Jeżeli uważacie się za wszystko wiedzących to widocznie tak jak pisze Wujek reszta jest prostymi chłopcami albo pedałami. Jak to o nim świadczy że pisze tak o nas ? My jesteśmy winni ,że księża się puszczają i robią z siebie męczenników? Ma takie zboczenie niech spotyka się ale nie ma prawa zmuszać ludzi żeby to zaakceptowali a tym bardziej kościół.Może tranwestyta jakiś sę ujawni w kościele?I to tez będzie ok?Będziecie go bronić?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zuczek2246

Post #5 Ocena: 0

2015-10-08 22:51:38 (9 lat temu)

zuczek2246

Posty: 1422

Mężczyzna

Z nami od: 24-07-2015

Skąd: City

Wujek Sam miałeś kiedy styczną sytuację w muzułmanami w UK? Mojego kolegi kobieta w Nottingham szła w ciepłe lato przez miasto w spodenkach i została opluta i wyzywana od nagich i niewiernych.To jest normlane zachownie. Co byłoby gdyby odwrotna sytuacja była? Dziewczyna mojego kolegi oplułaby tamtą w jej przebraniu?I nie zadawaj mi pytań ,bo wcześniej kilkukrotnie ja Tobie zadawałem i n żadne nie odpowiedziałeś nie mając argumentów.Wiesz ,że w Niemczech muzułmanie zatrzymali polski autokar jadący do Anglii i po 6 godzinach antyterroryści zrobili z nimi porządek i Polacy mogli odjechać.Jezeli myśli ze ja jestem 1 procentem to poczytaj sbie na forum pod każdym jednym artykułem o księdzu albo o muzułmanach.W innym świecie żyjesz.Jedno ostrzeżenie dostałeś .Uważaj co piszesz i nie obrażaj ludzi od pedałów

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #6 Ocena: 0

2015-10-08 22:56:18 (9 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Żuczek, nie wiem skąd masz te badania i na jakiej podstawie twierdzisz, że tyle jest tych, a tyle tamtych. Wygląda to na twoje pobiżne życzenia bo dopóki wiarygodnych źródeł nie mamy (a nie mamy) to możemy tylko zgadywać. Faktem jest tylko, że tacy księża są co dotychczas było takemnicą poliszynela, jak kiedyś pedofilia. A dziś już nie jest tajemnicą bo księża się ujawniają pod imieniem i nazwiskiem. Możemy ich oczywiście zgnoić ale czy o to napewno nam chodzi?



Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #7 Ocena: 0

2015-10-08 22:59:43 (9 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #8 Ocena: 0

2015-10-08 23:04:22 (9 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Sa odpowiednie okreslenia, nie trzeba uzywac wulgaryzmow, czy az takim wysilkiem jest uzycie slowa gay np, czy ktos sie stara sprowokowac pyskowke. Pedalowac sobie mozecie na swoim podworku. Kolejne wulgaryzmy zakoncza udzial w dyskusji.

Inna sprawa, ze temat nie jest kolonia watka o islamizacji, niektorzy chyba sie pomylili w jakim temacie dyskutuja.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andyopole

Post #9 Ocena: 0

2015-10-08 23:11:01 (9 lat temu)

andyopole

Posty: 12803

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Cytat:

2015-10-08 23:04:22, Adacymru napisał(a):
Sa odpowiednie okreslenia, nie trzeba uzywac wulgaryzmow, czy az takim wysilkiem jest uzycie slowa gay np, czy ktos sie stara sprowokowac pyskowke. Pedalowac sobie mozecie na swoim podworku. Kolejne wulgaryzmy zakoncza udzial w dyskusji.

Inna sprawa, ze temat nie jest kolonia watka o islamizacji, niektorzy chyba sie pomylili w jakim temacie dyskutuja.


Ada, a co za roznica czy ktos pisze "pedal" czy "gay"? To pierwsze jest starym (nawet starszym niz ja) okresleniem mezczyzny o wiadomych preferencjach a "gay to kolejne zangielszczenie polskiego jezyka. Potrzebne, lepiej brzmi, bardziej swiatowo? Znaczy przeciez to samo I jest tak samo wulgarne. Bo przeciez nie termin, tylko to co ci chlopcy robia jest wulgarne.*DANCE*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

violettaphotogr

Post #10 Ocena: 0

2015-10-08 23:11:20 (9 lat temu)

violettaphotography

Posty: 1563

Kobieta

Z nami od: 21-01-2014

Skąd: ...

Cytat:

2015-10-08 22:56:18, SweetLiar napisał(a):
bo księża się ujawniają pod imieniem i nazwiskiem. Możemy ich oczywiście zgnoić ale czy o to napewno nam chodzi?


Nie. Nie o to.
Chodzi o to, ze jak juz sie ujawniles to miej tez odwage wystapic z organizacji, ktorej zasad nie respektujesz.
#Violujemy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 7 z 9 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 6 | 7 | 8 | 9 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,