MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Mieszkanie counsilowskie

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Str 2 z 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

frelcia

Post #1 Ocena: 0

2007-10-21 15:37 (17 lat temu)

frelcia

Posty: 9482

Kobieta

Z nami od: 01-05-2007

Skąd: ~Skelmersdale~

Cytat:

2007-10-21 00:13, Julia2005 napisał(a):
Frelcia sorki ale ja jakos nie moge sie odnalezc na tym forum. Za duzo tematow i za duzo balaganu. Widac moderator nie zadzialal w kwestii twojej prosby..... Skoro jestes taka obtajemniczona w tym forum podeslij link do tego tematu.....

Uwazam ze trzeba zlekcewazyc twoj post i pisac dalej, tj pomagac ludziom ktorzy tej pomocy potrzebuja. Masz zły dzien dzisiaj czy jak?


A wiec Julia przeczytaj dokladnie co napisalam.

Nie umiesz sie odnalezc, poniewaz zakladacie tematy, których nazwy juz byly wiele razy podawane.
Dlaczego nie zapytacie sie o co chcecie w tym temacie, który juz istnieje np.


Jak mozesz zauwazyc, wszystkie te tematy byly zalozone w przeciagu jednego miesiaca.

A dzionek mialam wspanialy:-D:-D

Wiec jeszcze raz Moderator proszony o zamkniecie tematu

Pozdrawiam
:-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Julia2005

Post #2 Ocena: 0

2007-10-21 19:22 (17 lat temu)

Julia2005

Posty: 166

Z nami od: 17-10-2007

upssss manchester - dziekuje ci bardzo mocno za wsparcie:-)

Przepraszam jednak cie za to ze dopiero teraz dziekuje.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Julia2005

Post #3 Ocena: 0

2007-10-21 19:27 (17 lat temu)

Julia2005

Posty: 166

Z nami od: 17-10-2007

Nie no Frelcia rewelka wiesz? Gdzie nie zajrze to wlasnie zazwyczaj ty prosisz o korzystanie z wyszukiwarki. Czy to oby nie przesada? Jak ktos sie ma o cos zapytac i doradzic nawet w watku juz istniejacym jak ty sie zaraz pojawiasz i mowisz zeby korzystac z wyszukiwarki i chcesz zamykac posty, tzn prosisz moderatora o zamkniecie tematu????

Wiec jak tu sie czegokolwiek dowiedziec?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Webmaster

Post #4 Ocena: 0

2007-10-21 19:38 (17 lat temu)

Webmaster

Posty: 3343

Mężczyzna

Z nami od: 18-04-2003

Skąd: Yorkshire

Hmm zostawię temat otwarty na wypadek, gdyby ktoś nie znalazł pozostałych, ale Frelcia ma rację. Póki co nie zamierzam robić funkcji łączenia tematów, bo dopiero wtedy byłaby masakra, ale zakładanie wątku o tej samej tematyce trzeci raz mija się z celem. Wyszukiwarkę skonstruowałem tak, żeby była prosta w obsłudze i umożliwiała szybkie znalezienie dowolnego tematu, o ile już pojawił się na forum. Nowi użytkownicy tego nie wiedzą, a stali bywalcy czasem już tracą cierpliwość czytając kolejny raz popularne tematy np. o child benefit.

W każdym razie nie ma się co kłócić. Frelcia jako moderator pilnuje porządku i stara się utrzymać w ramach swoich możliwości przejrzystość tematów, stąd prośby o zamknięcie i wyszukiwanie już udzielonych odpowiedzi. Nie ma co się unosić, nie ma co także wypisywać kolejny raz tego samego. Temat zostaje, ale kiedyś chyba dam moderatorom tygodniowy urlop i wtedy zobaczycie, czy cokolwiek można znaleźć albo czegokolwiek się dowiedzieć :-]

Uff, ale się rozpisałem 8-)
Nie odpowiedziano na Twój post? Zrób literówkę, zobaczysz ile osób się odezwie ;)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer gadu-gadu

Julia2005

Post #5 Ocena: 0

2007-10-21 20:39 (17 lat temu)

Julia2005

Posty: 166

Z nami od: 17-10-2007

Frelcia moze i ma racje bo jestem w stanie zrozumiec ze starym forumowiczom juz sie nie chce poraz setny odpowiadac na kolejne posty - ale........
Skoro jest watek np o mieszkaniach czy czyms innym - dlaczego frelcia wkracza i kieruje non stop do wyszukiwarki???? Jak ktos ma sie czegos dowiedziec kiedy zaraz zamykany ma byc temat bo Frelcia stopuje forumowiczow ktorym jeszcze nie jest dosc pisania tego czy owego tysieczny raz???? Skoro pilnuje porzadku i widzi ze temat sie rozkreca niech go przeniesie do watku gdzie powinien on sie znalezc a nie kazdy prawie temat by zamykala bo on juz byl powielany 1000 razy. Nigdy a nigdy nie bedzie tak jak byscie chcieli z forum bo takie sytuacje beda zdarzaly sie zawsze.
Troche dystansu prosze do nowych forumowiczów......... Nie kazdy wchodzac tutaj poraz pierwszy jest w stanie sie zaznajomic z forum "ot tak".
Mysle ze male upomnienie do frelci powinno jak najbardziej pójsc ze strony webmastera.

Pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kika21

Post #6 Ocena: 0

2007-10-23 10:00 (17 lat temu)

kika21

Posty: 12

Z nami od: 14-10-2007

Skąd: Heywood

Wielkie dieki za rady,mam nadzieje,ze uda mi sie zamienic ta nore na jakies lepsze :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Post #7 Ocena: 0

2007-10-23 10:49 (17 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

vitek

Post #8 Ocena: 0

2007-10-23 11:28 (17 lat temu)

vitek

Posty: 3922

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 19-06-2007

Skąd: Yorkshire

Cytat:

2007-10-23 10:00, kika21 napisał(a):
Wielkie dieki za rady,mam nadzieje,ze uda mi sie zamienic ta nore na jakies lepsze :)

Raczej kiepskie widoki. Dlaczego ktoś miałby chcieć zamienić swój lepszy dom na twoją 'norę'?

Ja po okresie fascynacji stronami homeswap dałem spokój ponieważ oferty były albo żenującej jakości albo położone w odległych miejscowościach (albo jedno i drugie). Finally doszedłem do wniosku który podałem w 2gim zdaniu. Ale życzę powodzenia. Pamiętaj że musisz mieć umowę najmu bez żadnych restrictions żeby móc się zamienić (taką umowę podpisujesz na ogół po roku wynajmowania)
The Mythbuster

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Julia2005

Post #9 Ocena: 0

2007-10-23 20:16 (17 lat temu)

Julia2005

Posty: 166

Z nami od: 17-10-2007

Maya dziekuje ci bardzo za Twoje wsparcie - ale wkurza mnie totalnie cos takiego bo dzieje sie to na kazdym jednym forum. Po to sie wchodzi na jakies fora zeby zadac pytanie i szybko uzyskac odpowiedz (zreszta jak slusznie zauwazylas) a zeby zaznajomic sie z kazdym forum potrzeba trocheczasu a tymbardziej z takim forum gdzie jest ono olbrzymie. Takze jeszczeraz dziekuje za wsparcie modertorow, pomocnikow administracji prosze o zrozumienie. Pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

frelcia

Post #10 Ocena: 0

2007-10-25 00:40 (17 lat temu)

frelcia

Posty: 9482

Kobieta

Z nami od: 01-05-2007

Skąd: ~Skelmersdale~

Cytat:

2007-10-23 20:16, Julia2005 napisał(a):
... Takze jeszczeraz dziekuje za wsparcie modertorow, pomocnikow administracji prosze o zrozumienie. Pozdrawiam


Julia staram sie jak moge, rozumiem innych i równiez Ciebie, ale zauwaz odsylajac na wyszukiwarke podaje Wam równiez te tematy, które wlasnie Was interesuja, co mysle pomaga wlasnie takiej osobie, która nie jest "oblatana" na Naszym forum. Uzyskuje ona w ten sposób szybka odpowiedz, oraz tez zadaje nastepne pytanie juz w istniejacym temacie.

Prosba o zamkniecie tematów nastepuje tylko wtedy, gdy dokladnie ktos juz o to samo zapytal wczesniej, mamy wtedy porzadek. Wiem, ze nigdy tego nie upilnujemy, bo wyjatki sie zdarzaja, ale tak jak Webmaster napisal jesli moderator bedzie mial wolne to zobacz zaraz co sie stanie... niczego sie nie doszukamy. Dlatego tez taka jest moja reakcja, prosze o zrozumienie.

Mysle ze równiez FAQ na MW bedzie niedlugo gotowe i tak rozbudowane, ze wiekszosc informacji znajdziemy wlasnie tam.

Pozdrawiam
:-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,