MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Karalność/ zatarcie karalności w formularzu osiedlenia

« poprzednia strona

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Str 2 z 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

andypolo

Post #1 Ocena: 0

2020-02-03 00:15:17 (4 lata temu)

andypolo

Posty: 2980

Mężczyzna

Z nami od: 27-03-2010

Skąd: C-L-S

Czas:lata osiemdziesiąte.
Miejsce: blok czteropiętrowy na "osiedlu młodych".
Sąsiad (taksówkarz) z klatki obok zamontował sobie na dachu bloku antenę CB. Gdy rozmawiał z domem to my wszystko słyszeliśmy w naszym TV. Przeszkadzało to w oglądaniu programów telewizyjnych. Moja mama informowała o tym sąsiada, prosiła, by coś z tym zrobił. Nie przyniosło to skutku więc poinformowała o tym specjalne służby. Przyszli, pomierzyli, posłuchali w naszym TV rozmowy CB sąsiadki z mężem i nakazali im zmienić sprzęt, antenę. Niestety nic to nie dało. Moja mama wlazła na dach i ucięła kawałek kabla. Po kilku miesiącach została wezwanie do sądu. Mama przyznała się do przecięcia kabla. Mimo przedstawionych dowodów, że sąsiad używał nielegalnie CB i miał zakaz używania moja mama dostała wyrok 1 rok więzienia w zawieszeniu na 2 lata i grzywnę za zniszczenie prywatnego mienia. Takie to były czasy.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kacu1980

Post #2 Ocena: 0

2020-02-03 03:01:05 (4 lata temu)

kacu1980

Posty: 6

Mężczyzna

Z nami od: 02-02-2020

Skąd: Swindon

I dalej takie są bo rządzą koleżki tamtych. To wina wyborców bo albo w ogóle nie głosują albo głosują na złodziei którzy dają im w socjalu ich własne pieniądze. PIS.PO = JEDNO ZŁO.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Turefu

Post #3 Ocena: 0

2020-02-03 07:13:49 (4 lata temu)

Turefu

Posty: 4026

Kobieta

Z nami od: 26-05-2013

Skąd: York

Jesli miales wyrok w zawieszeniu, wyrok jest juz zatarty , “spent” , czyli mozesz wpisac “ niekarany”.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,