MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Budget car rental wawa

« poprzednia strona

Strona 4 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Str 4 z 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Richmond

Post #1 Ocena: 0

2018-12-11 10:49:03 (5 lat temu)

Richmond

Posty: 28860

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Zobacz warunki, ale ludzie skladaja wnioski z roznych krajow i nie czytalam, zeby musieli robic tlumaczenia. Zreszta nawet rezerwacja na angielskiej stronie, nie oznacza, ze na miejscu dostaniesz umowe po angielsku. Ja rezerwowalam samochody w USA na stronach niemieckich i dostawalam dokumentu w jezyku kraju wypozyczenia.

Ja na pewno mialam roszczenie z Hertza w Wawie, ale byc moze przeslali mi fakture po angielsku, nie pamietam, poza tym, ze bylo to czyste oszustwo na szkode, ktora nie istniala ... Nie mniej wypozyczylam ponownie samochody z Hertza w Warszawe i juz nie probowali mnie naciagac wiecej.

Kasia, to nie kwestia Budget na swiecie, to kwestia kraju i danej lokalizacji.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kasia_red

Post #2 Ocena: 0

2018-12-11 13:52:08 (5 lat temu)

Kasia_red

Posty: 3813

Kobieta

Z nami od: 10-07-2009

Skąd: Londyn

Cytat:

2018-12-11 10:49:03, Richmond napisał(a):
Kasia, to nie kwestia Budget na swiecie, to kwestia kraju i danej lokalizacji.


Tak tak, wiem. Ale jeszcze jestem na etapie złości na cały Budget :-]
Nie wchodź w dyskusję z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Kasia_red

Post #3 Ocena: 0

2018-12-19 21:45:31 (5 lat temu)

Kasia_red

Posty: 3813

Kobieta

Z nami od: 10-07-2009

Skąd: Londyn

Never ending story! Dostałam mandat we Włoszech, jak się okazuje. Właśnie otrzymałam pismo z Budget, listem zwykłym, nierejestrowanym, z informacją,że z mojego konta wypożyczalnia ściągnęła 42 euro za "administrację" moim mandatem, czyli za kontakt z policją. I że właściwy mandat otrzymam niebawem.

Kurcze, dałabym sobie rękę uciąć, że nie złamałam żadnych przepisów - jeździmy wyjątkowo wolno, parkujemy tylko tam gdzie można. Ciekawe.

Jakie macie doświadczenia z mandatami w takiej sytuacji, tzn. wypożyczone auto, zagranica, np. Włochy?
Nie wchodź w dyskusję z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Richmond

Post #4 Ocena: 0

2018-12-19 22:17:49 (5 lat temu)

Richmond

Posty: 28860

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Zalezy od firmy, czasami sciagaja mandat bezposrednio z karty, a czasami przekazuja informacje o kierowcy (za oplata administracyjna), a mandat przychodzi bezposrednio na adres kierowcy.

Kolega wlasnie dostal z Francji. Wykroczenie bylo we wrzesniu, list przyszedl w grudniu i dali mu 45 dni na platnosc, a po tym terminie, kwota kary rosnie.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kasia_red

Post #5 Ocena: 0

2018-12-19 23:11:45 (5 lat temu)

Kasia_red

Posty: 3813

Kobieta

Z nami od: 10-07-2009

Skąd: Londyn

Już wszystko doczytałam o włoskich mandatach dla obcokrajowców. Teraz sobie poczekam na wezwanie do zapłaty - sama jestem ciekawa za co i jaka kwota. Czytałam, że takie wezwanie może przyjść do 360 dni od ustalenia danych kierowcy...
Nie wchodź w dyskusję z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Strona 4 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,