MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

 

Postów: 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Lookass

Post #1 Ocena: 0

2018-09-08 09:20:07 (6 lat temu)

Lookass

Posty: 4

Mężczyzna

Z nami od: 08-09-2018

Skąd: Leicester

Czesc Wam.
Podczas mojego pobytu w Anglii (do 2014) przez moja glupote i chec szybkiego zysku narobilem sobie dlugu w HMRC (naliczona akcyza). Wtedy kiedy to sie wszystko stalo zostalem zapewniony, ze zadnych konsekwencji poza zabraniem towaru nie bede mial. Niestety stalo sie inaczej.
Jakis czas pozniej wrocilem do Polski i po pewnym czasie Urzad Skarbowy w Polsce przyslal mi pismo o zajeciu wynagrodzenia na rzecz wlasnie dlugu w HMRC...
W urzedzie skarbowym powiedzieli mi, ze jesli chce rozwiazac ta sprawe to musze sie kontaktowac ze strona angielska. Tak tez zrobilem i z pomoca radcy prawnego napisalem i wyslalem pismo do HMRC.
I tutaj jest moje pytanie: jaki termin ma HMRC na odpowiedz na moje pismo? Pismo wyslalem 3 miesiace temu lecz do dzisiaj nie otrzymalem zadnej odpowiedzi. Z czego moze to wynikac?
Pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2018-09-08 09:34:40 (6 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

A ile czasu po decyzji przeslales im pismo? Bo chyba miales tylko 30 dni od dnia decyzji?
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Lookass

Post #3 Ocena: 0

2018-09-08 09:53:29 (6 lat temu)

Lookass

Posty: 4

Mężczyzna

Z nami od: 08-09-2018

Skąd: Leicester

Wiem, ze zwykle jest tyle czasu. Problem jednak w tym, ze zadnych listow, dokumentow itp od nich nie dostawalem. Ani na polski ani na angielski adres. O wszystkim dowiedzialem sie dopiero po otrzymaniu pisma o zajeciu wynagrodzenia ze skarbowki.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2018-09-08 10:08:54 (6 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

No coz, sprawa jest stara i HMRC nie obowiazuje zaden termin odpowiedzi na Twoje pismo. Ciekawe ile skasowal Cie radca prawny za napisanie Ci tego listu?

Oprocz platnosci akcyzy mieli w widelkach kare do 100%
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Lookass

Post #5 Ocena: 0

2018-09-08 10:21:57 (6 lat temu)

Lookass

Posty: 4

Mężczyzna

Z nami od: 08-09-2018

Skąd: Leicester

Z dokumentow ktore wyciagnalem z urzedu skarbowego wynika ze jest to tylko kwota naliczona za akcyze. Zadnych odsetek ani kar nie ma tam naliczonych.
Czyli jest tak, ze moga sie tym zainteresowac ale wcale nie musza? Rozumiem, ze jest bardzo duze opoznienie z mojej strony ale jak inaczej moge sie z nimi skontaktowac? Najbardziej mi zalezy na tym zeby sie z nimi dogadac. Jak nie da rady nic innego osiagnac to zebym mogl np. sam im wplacac ustalona kwote a nie poprzez skarbowke w Polsce...

[ Ostatnio edytowany przez: Lookass 08-09-2018 10:22 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,