MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Club Lloyds current account

« poprzednia strona

Strona 5 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

Str 5 z 5

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

stanislawski

Post #1 Ocena: 0

2020-03-11 12:11:31 (4 lata temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Racja, my też lubimy obydwa rodzaje "aktywności". Choć restauracje nie zawsze bywają te, które tutaj są w promocji - zaś one same oferują różne swoje programy. Tak np. jestem zapisany do tego w "George&Dragon" i tam zawsze coś się urwie (choć i tak ceny tam poszły do góry).

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

littleflower

Post #2 Ocena: 0

2020-03-11 20:30:42 (4 lata temu)

littleflower

Posty: 7681

Kobieta

Z nami od: 15-07-2008

Skąd: birmingham

Majac konto w Lloyds sa tam tzw everyday offers i czesto oferuja znizki do roznych restauracji ( w tej chwili pokzauje mi 13 roznych restauracji) .

Ja wybralam wlasnie dlatego bilety do kina, choc musze przyznac ze mam karte studencka TOTUM ta drozsza opcje i tam mam te znizki do restuarcaji - z tym ze to czesto sa tzw sieciowki a ja lubie takie niezalezne restauracje jak juz mam wybor.
"Take a chance because you never know how absolutely perfect something could turn out to be."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer SkypeNumer MSN MessengerNumer gadu-gadu

tomaszzet

Post #3 Ocena: 0

2020-03-11 21:33:52 (4 lata temu)

tomaszzet

Posty: 7966

Mężczyzna

Z nami od: 09-05-2010

Skąd: South Yorkshire

Właśnie, fajne te oferty są.
Ja trochę jeżdżę i czasem z klientami ląduję w takich miejscach. Nie bardzo lubię eksperymentować, więc sprawdzone sieciówki mi odpowiadają.
Trochę jak z Costa. Nie każdemu odpowiada, ale mi jak naj bardziej. No i jest w moim wieku :-D

Cytat:

2020-03-11 20:30:42, littleflower napisał(a):
Majac konto w Lloyds sa tam tzw everyday offers i czesto oferuja znizki do roznych restauracji ( w tej chwili pokzauje mi 13 roznych restauracji) .

Ja wybralam wlasnie dlatego bilety do kina, choc musze przyznac ze mam karte studencka TOTUM ta drozsza opcje i tam mam te znizki do restuarcaji - z tym ze to czesto sa tzw sieciowki a ja lubie takie niezalezne restauracje jak juz mam wybor.
Polityczny inaczej

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 5 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,