MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Bezplatna pomoc prawna - czy istnieje w Londynie? Pilne.

« poprzednia strona

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Str 2 z 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Janbezziemi

Post #1 Ocena: 0

2018-02-09 18:54:48 (6 lat temu)

Janbezziemi

Posty: 3

Mężczyzna

Z nami od: 21-12-2016

Skąd: Londyn

Zostalem zatrzymany przez policje w innej sprawie. Pozniej przekazany urzednikowi emigracyjnemu i wypuszczony.

Dziekuje publicznie za pomoc Netcie za poswiecony mi czas i szereg wskazowek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Parawan

Post #2 Ocena: -3

2018-02-09 19:04:21 (6 lat temu)

Parawan

Posty: 81

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 02-11-2017

Skąd: West Yorks

To wiec jest forum dla przestepcow, gdzie oni dostaja pomoc jak uniknac odpowiedzialnosci?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Netta6

Post #3 Ocena: 0

2018-02-09 21:34:04 (6 lat temu)

Netta6

Posty: 1599

Kobieta

Z nami od: 19-01-2006

Skąd: Bridgwater

Cytat:

2018-02-09 19:04:21, Parawan napisał(a):
To wiec jest forum dla przestepcow, gdzie oni dostaja pomoc jak uniknac odpowiedzialnosci?


Niekoniecznie unikają odpowiedzialności.
Home Office potrafi wydać nakaz deportacji osobie, która w przeszłości w innym kraju popełniła przestępstwo i odbyła karę.
Powód deportacji: zagrożenie dla społeczeństwa.
I nie mówię tu o najcięższych przestępstwach. Nie interesuje ich nawet to, że osoba ta popełniła przestępstwo w bardzo młodym wieku i człowiek ten żyje blisko 20 kolejnych lat bez najmniejszego konfliktu z prawem. Nie wszyscy po wyrokach i odbyciu kary wracają na kryminalną ścieżkę.

Nie bronię przestępców ale każdy ma prawo powrotu do społeczeństwa, kiedy opowiedział za swoje czyny.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Parawan

Post #4 Ocena: -1

2018-02-10 14:36:34 (6 lat temu)

Parawan

Posty: 81

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 02-11-2017

Skąd: West Yorks

Bronisz przestepcow. I nie ma takiego prawa ze psychopaci maja prawo wrocic. Moze PO i Nowoczesna promuja takie prawo?

Uwaga moderatora: Pohamuj swoje oskarzenia rzucane bez podstaw. Ktoregos dnia mozesz potrzebowac pomocy od zyczliwej osoby i nie otrzymasz jej przez podobne komentarze. Wiekszosc Twoich postow nie wnosi nic do tematu. Richmond

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Parawan

Post #5 Ocena: -1

2018-02-10 14:47:16 (6 lat temu)

Parawan

Posty: 81

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 02-11-2017

Skąd: West Yorks

Richmond: Ciebie dobrze charakteryzuje post gdzie chwalisz sie, ze wyrzuclilas 11 postow. To jest cos czym sie powinno chwalic? Mam twoje uwagi gleboko w d*. Jak wam sie nie podoba moja obecnosc tutaj dajcie mi bana. Wpiszecie sie w polityczna poprawnosc, ktora rujnuje UK.

Uwaga moderatora: Prosze bardzo. Blokada za obrazenie innych uzytkownikow forum. Richmond

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AgentOrange

Post #6 Ocena: 0

2018-02-10 15:03:55 (6 lat temu)

AgentOrange

Posty: 2362

Mężczyzna

Z nami od: 17-05-2015

Skąd: Twickenham

Cytat:

2018-02-10 14:36:34, Parawan napisał(a):
Bronisz przestepcow. I nie ma takiego prawa ze psychopaci maja prawo wrocic. Moze PO i Nowoczesna promuja takie prawo?


To teraz powiedz nam dlaczego PiS nie umieścił w publicznym rejestrze zboczeńców i dewiantów ani jednego księdza-pedofila skazanego prowomocnym wyrokiem.

Uwaga moderatora: Prosze nie zasmiecac watku, zapraszam na forum o polityce. Richmond

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Netta6

Post #7 Ocena: 0

2018-02-10 22:13:52 (6 lat temu)

Netta6

Posty: 1599

Kobieta

Z nami od: 19-01-2006

Skąd: Bridgwater


Nie wiem co dokładnie napisałeś (nie wiem czy coś zostało wykasowane przez Rychmond?) ale Ci psychopaci jak piszesz, często wypowiadają się w kuluralniejszy sposób jak ty, sądząc po tonie twojej wypowiedzi. Choć ja nie koniecznie miałam na myśli jak piszesz psychopatów. Ludzie różne błędy w życiu popełniają i nie wszystkie zasługują na calkowite wykluczenie że społeczeństwa.

Dlatego ie będę polemizować z osobami twojego pokroju.

[ Ostatnio edytowany przez: Netta6 10-02-2018 22:16 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,