MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Inwestycje w Bitcoiny

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Postów: 32

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

ChrisCov

Post #1 Ocena: 0

2017-11-29 22:17:28 (6 lat temu)

ChrisCov

Posty: 2733

Mężczyzna

Z nami od: 18-12-2008

Skąd: Coventry, West Midlands

Witam,
Chciałbym się spytać, czy ktoś tu inwestuje w bc.
Wykres ceny tej kryptowaluty jest szokująco stromy i w tym roku zyskała ona kilkaset procent wartości.
Dla przykładu w 2010 roku za 1 bc płacono $0.30, a w tej chwili cena zbliża się do $10.000.
Oto cena historyczna:
https://www.buybitcoinworldwide.com/price/
Wyczytałem, że osoba, która zainwestowała w 2007 roku śmieszne $100, teraz miałaby z tego $70 milionów.
Bańka w końcu pęknie i zastanawiam się, ile to może jeszcze pójść w górę.
A very unrealistic man who thinks his ass is like wine - the older the better

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

AgentOrange

Post #2 Ocena: 0

2017-11-30 10:49:13 (6 lat temu)

AgentOrange

Posty: 2362

Mężczyzna

Z nami od: 17-05-2015

Skąd: Twickenham

Jak wszyscy kupuja to jest znak ze trzeba juz sprzedawac!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

MrMaverick

Post #3 Ocena: 0

2017-11-30 18:58:03 (6 lat temu)

MrMaverick

Posty: 472

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 05-09-2017

Skąd: x

Cytat:

2017-11-30 10:49:13, AgentOrange napisał(a):
Jak wszyscy kupuja to jest znak ze trzeba juz sprzedawac!

Właśnie dlatego rośnie, bo nikt nie sprzedaje.

Jestem ciekaw jak długo to jeszcze potrwa.

Dreszczyk emocji jest... bo dzisiaj spadł

[ Ostatnio edytowany przez: MrMaverick 30-11-2017 19:07 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

MrAquario

Post #4 Ocena: 0

2017-11-30 23:39:18 (6 lat temu)

MrAquario

Posty: n/a

Konto usunięte

"Bawię" się kryptowalutami od ok.roku codziennie obserwując rynek,
założyłem tu na Forum nawet osobny wątek na ten temat, jednak poprosiłem jednego z Modów o chwilowe zamknięcie gdyż akurat nie mam poprostu czasu aby sensownie go prowadzić.
To co się stało z BTC już się nie wróci i wszyscy plują sobie w brodę, że nie kupili go gdy się pojawił na giełdach, BTC jak i inne krypto to dobra inwestycja tyle, że cholernie ryzykowna, wczoraj BTC dobił do 11.5 tyś dolarów, teraz kosztuje 9.900 do tego trzeba wziąć pod uwagę różnice pomiędzy ceną kupna a ceną sprzedaży. Ja mam trochę kasy w LSK, Game i BCC czyli Bitcoin Cash, BCC też ładnie się wacha, wczoraj 1700 dolarów, dziś ledwo powyżej 1300. Trochę czasu, wolnej gotówki i przede wszystkim mocne nerwy a da się na tym spokojnie zarobić.

PS. jeżeli zaczynasz się interesować kryptowalutami nie daj się namówić na zakup tak propagowanego od roku DasCoina ale to już temat na osobny wątek

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ChrisCov

Post #5 Ocena: 0

2017-12-01 14:19:30 (6 lat temu)

ChrisCov

Posty: 2733

Mężczyzna

Z nami od: 18-12-2008

Skąd: Coventry, West Midlands

Dziękuję za odpowiedzi. Ogólnie pomysł mam taki, żeby zainwestować w kryptowaluty, które kosztują poniżej dolara. Po powiedzmy 20 funtów w kilka, więc dużo pieniędzy bym nie stracił. Macie coś do polecenia?
A very unrealistic man who thinks his ass is like wine - the older the better

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

MrAquario

Post #6 Ocena: 0

2017-12-01 14:44:16 (6 lat temu)

MrAquario

Posty: n/a

Konto usunięte

ChrisCov nie wiem ile i co wiesz na chwilę obecną o kryptowalutach ale te poniżej dolara mogą okazać się tymi "martwymi" czyli są na giełdach dla samego bycia. Krypto to duże ryzyko bo nigdy nie wiesz, które i kiedy pójdą w górę i na odwrót, które i kiedy będą lecieć w dół. Generalnie na krypto ciężko jest stracić, miesiąc temu wahania BTC dawały zarobić nawet w ciągu jednego dnia. Jeżeli nie masz jeszcze nigdzie konta polecam Giełdę BitBay, jedną z najpopularniejszych Giełd krypto, gdybyś był zainteresowany odezwij się na PW wyślę Ci link do rejestracji gdyż ta Giełda oferuje też program partnerski *THUMBS UP*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andypolo

Post #7 Ocena: 0

2017-12-03 13:03:35 (6 lat temu)

andypolo

Posty: 2980

Mężczyzna

Z nami od: 27-03-2010

Skąd: C-L-S

Dadam1986, nie ubliżaj ludziom, a podziel się wiedzą w temacie inwestycji. Wypowiadaj się w tematach finansowych.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

DADAM1986

Post #8 Ocena: 0

2017-12-03 15:45:04 (6 lat temu)

DADAM1986

Posty: 403

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 26-09-2017

Skąd: Waterlooville

Ok Andy oto co myślę:
W dużym skrócie "inwestycja" w bitcoiny to to samo co zainwestowanie w 100000 innych startupów, innych kryptowalut, piramid finansowych itp.
Możesz wszędzie zainwestować po parę groszy a i tak stracisz/nic nie zyskasz. Akurat to jedno zaowocowało wzrostem kursu z wielu tysięcy innych podobnych zjawisk na rynku.
Na Bitcoiny nawet media już nagabują. A co to znaczy?
Względnie dokładnie to co napisał AgentOrange, wiejcie z tego póki czas i trzymać się z daleka.

Nie ma żadnego racjonalnego powodu, że akurat TEN bitcoin, a nie inna kryptowaluta "zyskała" na wartości.
Czysta spekulacja kilku grubszych zawodników i tyle.
Teraz jest czas na strzyżenie owiec. Jak pęknie bańka to będzie już rzeź owieczek i płacz na forach/ sprawy sądowe że oszukani i tak dalej i tak dalej. Ostatnio bardzo powtarzalny schemat (Amber, Skok, Frankowicze...)

Uważam, że warto przyjrzeć się zakupom akcji Cda.pl
Zapisy na akcje są do 5.12.2017 więc czasu niewiele. Ja tutaj inwestuję trochę grosza. Widzę przyszłość przed tą firmą i mam nadzieję, żę właśnie ona da zarobić gdyż rynek ma jeszcze trochę do zaoferowania pomimo że konkurencja nie śpi.
Dodam, że nigdy akcji żadnych nie kupiłem ale mam czuja do nich. Czas pokaże.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AgentOrange

Post #9 Ocena: 0

2017-12-03 16:59:51 (6 lat temu)

AgentOrange

Posty: 2362

Mężczyzna

Z nami od: 17-05-2015

Skąd: Twickenham

Cytat:

Uważam, że warto przyjrzeć się zakupom akcji Cda.pl
Zapisy na akcje są do 5.12.2017 więc czasu niewiele. Ja tutaj inwestuję trochę grosza. Widzę przyszłość przed tą firmą i mam nadzieję, żę właśnie ona da zarobić gdyż rynek ma jeszcze trochę do zaoferowania pomimo że konkurencja nie śpi.


Cda.pl? Przecież tam jest tyle pierackiego kontentu jak tylko wytwórnie dobiorą się do dupy cda.pl to akcje będą warte mniej niż jeden grosz.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ChrisCov

Post #10 Ocena: 0

2017-12-17 12:06:12 (6 lat temu)

ChrisCov

Posty: 2733

Mężczyzna

Z nami od: 18-12-2008

Skąd: Coventry, West Midlands

Od czasu ostatniej wiadomości bitcoin podrożal o jakieś 100% - 10000 USD do ok. 20000.
W moim banku wciąż jest mania kupowania przez klienków tej kryptowaluty. Codziennie widzę setki transakcji do firm, których chyba tu nie można reklamować.
A very unrealistic man who thinks his ass is like wine - the older the better

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Strona 1 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,