MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

Str 3 z 5

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Richmond

Post #1 Ocena: 0

2017-07-13 11:27:48 (7 lat temu)

Richmond

Posty: 28857

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Cytat:

2017-07-13 10:30:36, cris82 napisał(a):
100k na 0% w sensie ze aplikujesz o 50takich kart? Czysta ciekawosc : P

Przy dobrych dochodach mozna miec limity £15-20K i wiecej na sztuke, wiec nie trzeba 20 kart. Z czasem mozesz miec kilka takich kart i nagle zadluzyc sie na nich wszystkich na raz w ramach promocji 0%.

Prawie kazdy bank wysyla teraz oferte 0% co jakis czas. A jak sa dwie osoby w gospodarstwie domowym, to mozliwosci zadluzenia wzrastaja.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2017-07-13 11:48:33 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #3 Ocena: 0

2017-07-13 11:53:41 (7 lat temu)

Richmond

Posty: 28857

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Akurat karty kredytowej mozna uzywac zamiast debetowej i ustawic automatyczna splate calosci co miesiac. Gotowka zostaje na koncie, a potem z miesiecznym opoznieniem pobiera sie sama.

Mi sprawdza sie to od lat i nie mam zasmieconego konta biezacego tona drobnych transakcji. Kwestia przyzywczajenia. Nie traktuje tego jako dlugu, tylko pieniadze banku, ktorych uzywam, by moje lezaly sobie spokojnie na koncie.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kubusandpuchate

Post #4 Ocena: 0

2017-07-13 12:12:51 (7 lat temu)

kubusandpuchatek

Posty: 297

Mężczyzna

Z nami od: 11-03-2010

Skąd: essex

A jeszce mozna miec cash back albo air mile albo jeszcze cos innego plus dodatkowe zabezpieczenie transakcji.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ornamental89

Post #5 Ocena: 0

2017-07-13 12:16:51 (7 lat temu)

ornamental89

Posty: 4

Mężczyzna

Z nami od: 11-07-2017

Skąd: Liverpool

A czym sie rozni kredyt gotowkowy w wysokosci 1000f a overdraft w tej samej kwocie?
Mam na mysli to, czy majac zadluzenie w banku i bedac 1000f na debecie i nie splacaniu tego, czy bank rowniez sprzedaje zadluzenie firma windykacyjnym jak w przypadku kredytu?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kasiachery

Post #6 Ocena: 0

2017-07-13 13:13:07 (7 lat temu)

kasiachery

Posty: 1528

Kobieta

Z nami od: 17-06-2013

Skąd: wypizdowek

Cytat:

2017-07-13 10:19:30, Richmond napisał(a):
Jak wyzej, moga byc rozne przyczyny zadluzenia, a dlugi moga byc naprawde wysokie. Przy pozyczkach gotowkowych do 50tys, jest wiele opcji. Niektorzy przeciez biora je na rozbudowe domu, z powodoow zdrowotnych, itp. Nie wspomne o tak trywialnych sprawach jak kupno samochodu. Niektorzy moga potrzebowac meble, zeby miec na czym siedziec, nie zeby dom ladnie wygladal. Oczywiscie zawsze jest Ebay, ale to juz indywidualny wybor.

A oprocz pozyczek sa jeszcze karty 0%, wiec spokojnie mozna sie zadluzyc na £100K i wiecej.

kasiachery, mozna sie przyczepic do tego, ze nie masz oszczednosci i musisz uzyc karty kredytowej, zeby zaplacic za naprawe samochodu. Tez ktos moze powiedziec, ze to szczyt glupoty zyc bez zadnego zabezpieczenia finansowego.


jak sie wprowadzilismy do domu z mezem i corka to spalismy na podlodze na materacu i jedlismy obiad na taborecie :P nie przeszkadzalo nam to ze mamy puste mieszkanie. Nie mielismy stolu ani kanapy, a maz mial stary tv taki z duza d..pa. Jakies 4 mc zajelo nam urzadzaniu domu zeby mozna bylo kogos zaprosic, typu stol w littelwoods w promocji za 100f kupiony, 2 kanapy dostalismy od znajomych, cos tam sie w charity shopie znalazlo. Ludzie duzy nacisk na wyglad domu robia wlasnie przez znajomych, bo on ma ladny dom to co? to mnie nie stac? tez taki wynajme, a to ze czynsz to 60% mojej wyplaty to kij z tym, a pozniej dlaczego nie przyznano mi HB bo przeciez TYLE za czynsz place i mnie nie stac go oplacic. Ja nigdy mebli na raty nie wezme bo taki ladny komplet typu stolik pod tv, lawa, komoda i szafa na plyty to ok 1200f w jednym sklepie. Chcac kupic od razu to dlugo trzeba zbierac albo wlasnie raty na 3 lata, a niech tak cos wypadnie i rat sie nie spalaca? lepiej czynsz zapalacic niz meble, i dlug rosnie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #7 Ocena: 0

2017-07-13 13:17:32 (7 lat temu)

Richmond

Posty: 28857

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Kazdy ma inne potrzeby.

Cytat:

2017-07-13 12:16:51, ornamental89 napisał(a):
A czym sie rozni kredyt gotowkowy w wysokosci 1000f a overdraft w tej samej kwocie?
Mam na mysli to, czy majac zadluzenie w banku i bedac 1000f na debecie i nie splacaniu tego, czy bank rowniez sprzedaje zadluzenie firma windykacyjnym jak w przypadku kredytu?


Jak bedziesz splacal na tyle, zeby konto nie wyszlo z tego limitu 1000 funtow (odsetki i oplata za uzywanie debetu co miesiac), to mozesz go nigdy nie splacic w calosci. Ale musisz splacac kilkanascie - kilkadziesiat funtow miesiecznie, zeby nie przekroczyc tej ustalonej kwoty limitu.

Jak przestaniesz w ogole splacac, to bank zamknie konto i sprzeda dlug firmie windykacyjnej.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #8 Ocena: 0

2017-07-13 13:30:31 (7 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

Cytat:

2017-07-13 13:13:07, kasiachery napisał(a):
Cytat:

2017-07-13 10:19:30, Richmond napisał(a):
Jak wyzej, moga byc rozne przyczyny zadluzenia, a dlugi moga byc naprawde wysokie. Przy pozyczkach gotowkowych do 50tys, jest wiele opcji. Niektorzy przeciez biora je na rozbudowe domu, z powodoow zdrowotnych, itp. Nie wspomne o tak trywialnych sprawach jak kupno samochodu. Niektorzy moga potrzebowac meble, zeby miec na czym siedziec, nie zeby dom ladnie wygladal. Oczywiscie zawsze jest Ebay, ale to juz indywidualny wybor.

A oprocz pozyczek sa jeszcze karty 0%, wiec spokojnie mozna sie zadluzyc na £100K i wiecej.

kasiachery, mozna sie przyczepic do tego, ze nie masz oszczednosci i musisz uzyc karty kredytowej, zeby zaplacic za naprawe samochodu. Tez ktos moze powiedziec, ze to szczyt glupoty zyc bez zadnego zabezpieczenia finansowego.


jak sie wprowadzilismy do domu z mezem i corka to spalismy na podlodze na materacu i jedlismy obiad na taborecie :P nie przeszkadzalo nam to ze mamy puste mieszkanie. Nie mielismy stolu ani kanapy, a maz mial stary tv taki z duza d..pa. Jakies 4 mc zajelo nam urzadzaniu domu zeby mozna bylo kogos zaprosic, typu stol w littelwoods w promocji za 100f kupiony, 2 kanapy dostalismy od znajomych, cos tam sie w charity shopie znalazlo. Ludzie duzy nacisk na wyglad domu robia wlasnie przez znajomych, bo on ma ladny dom to co? to mnie nie stac? tez taki wynajme, a to ze czynsz to 60% mojej wyplaty to kij z tym, a pozniej dlaczego nie przyznano mi HB bo przeciez TYLE za czynsz place i mnie nie stac go oplacic. Ja nigdy mebli na raty nie wezme bo taki ladny komplet typu stolik pod tv, lawa, komoda i szafa na plyty to ok 1200f w jednym sklepie. Chcac kupic od razu to dlugo trzeba zbierac albo wlasnie raty na 3 lata, a niech tak cos wypadnie i rat sie nie spalaca? lepiej czynsz zapalacic niz meble, i dlug rosnie.


Krzesel nie bylo stolu nie bylo widelcow nie bylo lozek nie bylo ale tv byl a jak! "siem" powodzi *DRINK*

A tak na serio bez przesady nowe meble to nie jest jakis rarytas : ) kredyt dobra rzecz tylko trzeba korzystac z glowa

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #9 Ocena: 0

2017-07-13 13:53:58 (7 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Gdybym mieszkał w domu opłacanym przez podatników to co miesiąc bym kupywał nowe meble , wiec nie świec przykładem dla innych Kasiachery

Uwaga moderatora: Bez prywatnych wycieczek prosze. Mozesz skontaktowac sie z kasiacherry na priv i przekazac jej swoje opinie. Richmond.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kasiachery

Post #10 Ocena: 0

2017-07-14 09:33:44 (7 lat temu)

kasiachery

Posty: 1528

Kobieta

Z nami od: 17-06-2013

Skąd: wypizdowek

Cytat:

2017-07-13 13:53:58, Wielim napisał(a):
Gdybym mieszkał w domu opłacanym przez podatników to co miesiąc bym kupywał nowe meble , wiec nie świec przykładem dla innych Kasiachery


nie mam domu oplaconego przez podatnikow, 100% czynszu my plcimy sami.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,