MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Niesplacone długi w Anglii

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 4 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

Str 4 z 5

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Richmond

Post #1 Ocena: 0

2017-06-20 13:00:54 (7 lat temu)

Richmond

Posty: 28857

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Spoko, wpadnij do Londynu i kup cos za gotowke :-) Tylko, zeby nie bylo zagrzybione i ciemne.

Tylko czy zyciowy szacunek u innych zapewni Ci komfortowe zycie?
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #2 Ocena: 0

2017-06-20 13:02:21 (7 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Nie wszystkie sytuacje da się w życiu przewidzieć i ubezpieczyć od nich, ale utratę zdrowia czy pracy można. Zresztą to naprawdę niewielkie ryzyko jeśli jako alternatywę mam tułanie się na stare lata nie wiadomo gdzie. Ostatnio dzwonił do mnie znajomy z Polski bo szuka mieszkania do wynajęcia. Właściciel sprzedał lokum i znajomy musi się wyprowadzić. Jest przed 50-tką i powiedział mi, że do tej pory nic nie kupił bo w jego ocenie w naszym mieście mieszkania są za drogie. No ręce mi opadły, jak można tak myślec przez 30 lat, przecież miałby już kredyt dawno spłacony, a tak ciągle nabija kumuś kieszeń

Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #3 Ocena: 0

2017-06-20 13:06:19 (7 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

Ja tez musialem miec jakies wyjatkowe szczescie ze grzyba nie ma :) tych pchel juz nie komentuje Bo ty chyba czysta zazdrosc no chyba ze cos mnie ominelo I to standard w angielskich domach

Twoim dziecinnym tokiem myslenia w PL Nik mi znany nie zasluguje Na szacunek
W mojej ocenie jestes zwyklym trolem ktory lubi wlozyc kij w mrowicho zawsze jakies ale I cos nie tak w kazdym temaci nuda cie dobija stad Te wpisy... Ale przynajmniej cos sie dzieje wiec twoje zdrowko *DRINK*

[ Ostatnio edytowany przez: cris82 20-06-2017 13:10 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

valis0

Post #4 Ocena: 0

2017-06-20 13:08:18 (7 lat temu)

valis0

Posty: 442

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 24-03-2017

Skąd: Birmingham

Cytat:

2017-06-20 13:02:21, SweetLiar napisał(a):
Nie wszystkie sytuacje da się w życiu przewidzieć i ubezpieczyć od nich, ale utratę zdrowia czy pracy można. Zresztą to naprawdę niewielkie ryzyko jeśli jako alternatywę mam tułanie się na stare lata nie wiadomo gdzie. Ostatnio dzwonił do mnie znajomy z Polski bo szuka mieszkania do wynajęcia. Właściciel sprzedał lokum i znajomy musi się wyprowadzić. Jest przed 50-tką i powiedział mi, że do tej pory nic nie kupił bo w jego ocenie w naszym mieście mieszkania są za drogie. No ręce mi opadły, jak można tak myślec przez 30 lat, przecież miałby już kredyt dawno spłacony, a tak ciągle nabija kumuś kieszeń




Buhehe. Mistrzostwo :-]
Mam tutaj znajomego który pracuje 6 lat w jednej firmie. Oszczedza, i kupił właśnie 3 mieszkanie za gotówkę w Polsce pod wynajem. Da się ? Oczywiście że tak.
A twój znajomy wydaje się być nieudacznikiem życiowym. Zdecydowanie powinien wziaść kredyt na chatę na 30 lat. To by rozwiązało jego problemy :-]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #5 Ocena: 0

2017-06-20 13:22:11 (7 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Cytat:

2017-06-20 13:08:18, valis0 napisał(a):
Cytat:

2017-06-20 13:02:21, SweetLiar napisał(a):
Nie wszystkie sytuacje da się w życiu przewidzieć i ubezpieczyć od nich, ale utratę zdrowia czy pracy można. Zresztą to naprawdę niewielkie ryzyko jeśli jako alternatywę mam tułanie się na stare lata nie wiadomo gdzie. Ostatnio dzwonił do mnie znajomy z Polski bo szuka mieszkania do wynajęcia. Właściciel sprzedał lokum i znajomy musi się wyprowadzić. Jest przed 50-tką i powiedział mi, że do tej pory nic nie kupił bo w jego ocenie w naszym mieście mieszkania są za drogie. No ręce mi opadły, jak można tak myślec przez 30 lat, przecież miałby już kredyt dawno spłacony, a tak ciągle nabija kumuś kieszeń




Buhehe. Mistrzostwo :-]
Mam tutaj znajomego który pracuje 6 lat w jednej firmie. Oszczedza, i kupił właśnie 3 mieszkanie za gotówkę w Polsce pod wynajem. Da się ? Oczywiście że tak.
A twój znajomy wydaje się być nieudacznikiem życiowym. Zdecydowanie powinien wziaść kredyt na chatę na 30 lat. To by rozwiązało jego problemy :-]

Czytaj ze zrozumieniem pogubiłam ci
Nie tylko twój znajomy inwestuje w mieszkania w Polsce za gotówkę, wiele osób tak robi, w tym ja. Dużo osób też kupuje poza Polską. W UK są jednak troszeczkę inne ceny nieruchomosci i pozostaje tylko kredyt jak się nie chce spłacać cudzych kredytów do końca życia *DONT_KNOW*



Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #6 Ocena: 0

2017-06-20 13:22:15 (7 lat temu)

Richmond

Posty: 28857

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

cris82, no niestety jest to trol i nie chcial posluchac mojej rady i nie wracac z urlopu ...



Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #7 Ocena: 0

2017-06-20 13:22:33 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

valis0

Post #8 Ocena: 0

2017-06-20 13:33:00 (7 lat temu)

valis0

Posty: 442

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 24-03-2017

Skąd: Birmingham

Nie, nie. To wy kredyciarze chcecie uspokoić swoje sumienia. Ja nie wchodzę w polemikę na tematy jak się czuję, co robię etc. 😀
Was powinno się chwalić. Jacy to wspaniali jesteście ze pobraliśmy kredyty na chaty w kraju w którym was nie kochają. Ze trzęsiecie portkami co będzie po brexicie. Za co będziecie te kredyty spłacać. A tu jeszcze 25 lat !
Ale ktoś kto kupuje 3 mieszkanie za gotówkę, to phi. Wymyślanie. Zaraz się okaże że to frajer, bo powinien brać na kredyty :-]
Dzwoniliscie dziś do Polski do rodzinki chwaląc się jak wam się tu powodzi ? :-]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #9 Ocena: 0

2017-06-20 13:38:55 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

valis0

Post #10 Ocena: 0

2017-06-20 13:45:59 (7 lat temu)

valis0

Posty: 442

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 24-03-2017

Skąd: Birmingham

Cytat:

2017-06-20 13:38:55, ludzik50 napisał(a):
Zadzwonie zaraz po tym jak wylizesz pupe swojemu znajomemu :)


Ale to nie zapomnij zapytać Richmond czy możesz zadzwonić do Polski. No i niestety muszę się zniżyć do twojego poziomu za co pewnie dostanę bana. [...]

Uwaga moderatora: Obrazanie innych uzytkownikow forum.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 4 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,