MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Bardzo pilnie potrzebuje pomocy - dlug council tax.

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 5 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

Str 5 z 7

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Paola4

Post #1 Ocena: 0

2017-06-16 22:59:10 (7 lat temu)

Paola4

Posty: 15

Kobieta

Z nami od: 16-06-2017

Skąd: Newport

Dziekuje bardzo za rady, szczerze to ja jestem od czwartku na skraju załamania, nie wiem co robić mam syna 3letniego i corke 7miesieczna chora jest obecnie i to dosc poważnie. Na prawde jest nam ciężko, radzimy sobie jednak ten człowiek strasznie sie go boje i nie wiem sama co myśleć. Przepraszam za to ze pisze na forum ale nie mam rodziny ani znajomych zbyt wielu z którymi mogę porozmawiać.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

lulilu1

Post #2 Ocena: 0

2017-06-16 23:10:02 (7 lat temu)

lulilu1

Posty: 767

Kobieta

Z nami od: 03-09-2016

Skąd: Wales

Takie sytuacje są niezwykle stresujące ale poradzicie sobie. Ludzie mają gorsze długi i z nich wychodzą.
Kanonier bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, nie widziałam chyba jeszcze na tym forum tak empatycznej a przy okazji rzeczowej wypowiedzi.
Dzwoń tam do oporu, powiedz o chorym dziecku - wykorzystaj to jako argument o przełożenie wizyty, zaproponuj przedewszystkim jakąkolwiek kwote do natychmiastowej wpłaty. Nie panikuj, nie zjedzą was, bez chleba nie zostawią to nie Polska.
Ja bym go nie wpuściła, bo w takich zawodach przeważnie pracują ludzie z którymi ciężko się dogadać.
Trzymam kciuki, powodzenia

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Paola4

Post #3 Ocena: 0

2017-06-16 23:11:30 (7 lat temu)

Paola4

Posty: 15

Kobieta

Z nami od: 16-06-2017

Skąd: Newport

Dziekuje bardzo za to ze jestescie i piszecie to wszystko to ogromna pomoc dla mnie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kanonier30

Post #4 Ocena: 0

2017-06-17 00:40:59 (7 lat temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

Tak jak napisala lulilu1 - prosze nie panikowac! To nie jest kwota, za ktora Wam ktos "urwie glowe".

Zadzwonic do bura. Jesli boi sie Pani zaplatac z nerwow, to napisac sobie na kartce, co chce sie powiedziec - przyznam, ze sam czasem tak robie. Kwestie zdrowia, stresu - bardzo wyraznie podkreslic. I dac Im juz cokolwiek na "pozarcie", a wiec platnosc karta przez telefon, ze macie Panstwo dobra wole rozwiazania problemu...tak? A WIEC "GOODWILL"...Spokojnie, powinno byc ok.

Wiem, ze nerwy - ale nie czekac do wtorku. Prosze wykorzystac, ze maja biuro otwarte w sobote. Numer niestety ekstra platny, ale nie pozera niesamowitych kwot - dzwonilem w ubieglym Roku - nie bedziecie placic Panstwo 5 funtow za minute...z landline do 9 p za minute, z komorki max 55 p za min.

Naprawde prosze nie zwlekac. Jesli uda sie zalatwic (a mysle, ze tak), to prosze pomyslec, ze moze juz niedziela bedzie spokojna*THUMBS UP*.

I to tez powiedziec, ze chcialaby Pani miec niedziele bez stresu, bo juz Pani nie sypia w nocy.

PS. Jesli zbyt sie Pani boi mozna porosic kogos znajomego, wprowadzonego w sprawe - na zasadzie, ze Pani jest tak zestresowana, ze nie ma sily rozmawiac.

[ Ostatnio edytowany przez: Kanonier30 17-06-2017 00:47 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #5 Ocena: 0

2017-06-17 09:06:22 (7 lat temu)

Richmond

Posty: 28857

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Tacy sa ludzie od sciagania dlugow, silni psychicznie i zastraszaja dluznikow. Takze nie daj sie zastraszyc, nie panikuj i probuj rozlozyc na raty.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Anula1234

Post #6 Ocena: 0

2017-06-17 09:21:49 (7 lat temu)

Anula1234

Posty: n/a

Konto usunięte

Masz jakies zloto? Mozesz je zostawic w The Money Shop, splata nie jest duza,do 7 miesiecy.po 14 dniach mozesz zerwac umowe I nie zaplacisz zadnego procentu. Maja tez chwilowki ale jezeli masz zla historie kredytowa moze nie przejsc. Znam kogos kto tam pracuje.najlepiej jednak tak jak powyzsze porady.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #7 Ocena: 0

2017-06-17 11:55:49 (7 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

Jezeli firma w ktorej pracuje maz nie jest jakims molochem typu Tesco to warto sie dopytac o mozliwosc wziecia zaliczki

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #8 Ocena: 0

2017-06-17 14:02:58 (7 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Cytat:

2017-06-17 11:55:49, cris82 napisał(a):
Jezeli firma w ktorej pracuje maz nie jest jakims molochem typu Tesco to warto sie dopytac o mozliwosc wziecia zaliczki



Nie wiem jak Tesco, ale w dużych firmach też czasami tak idą na rękę.
Zwłaszcza jak ktoś pracuje dłużej.

Mimo wszytko unikał bym brania kredytow w firmach dla straceńców, jeżeli przyszłość ... kwestia najbliżych 1-3 tygodni nie zapowiada się rózowo. Generalnie jestem przeciwnikiem zadłużania się w sytuacjach poważnych problemów finansowych.

Co innego mamy ok dochody, chcemy coś kupić, ale wiemy że spłatą to żaden problem. Wtedy kredyt, zwłaszcza jak jest to kilka procent albo nawet 0% to żaden problem.
Ale jak się wszytko sypie i pakować się w kredyty na tysiące % to samobójstwo.
Lepiej jeść jedną bułkę dziennie, a nawet mieć ją na dwa dni... niż wpakować się w kłopoty finansowe bez wyjścia.
Da się przeżyć jakiś czas. Żyję.
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

Paola4

Post #9 Ocena: 0

2017-06-17 15:04:49 (7 lat temu)

Paola4

Posty: 15

Kobieta

Z nami od: 16-06-2017

Skąd: Newport

Niestety probowalismy dzwonilismy do Jacobsa powiedzieli że nie ma możliwości rozłożenia długu, agent jedynie odpisał na smsa że chce dobrze wykonać swoją pracę i jak wplacimy całość mamy do niego zadzwonić jezeli nie bedzie telefonu do wtorku przyjeżdża zająć towary. Niestety nie mam nic takiego jak złoto jezeli tak to wszystko sztuczne nie mamy nawet czego sprzedać probujemy wziąść pożyczkę jednak niestety nikt nam nie chce dac. Wolalabym splacac raty nawet wiekszej kwoty i zapłacić temu mężczyźnie by mnie nie nachodzil. Rozumiem że to ich praca

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kanonier30

Post #10 Ocena: 0

2017-06-17 16:02:43 (7 lat temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

Tak...nie rozumiem, ze Jacobs tak sie zmienil. Przykro mi. Pozyczki do drzwi - Provident czy Morses Club odpadaja, bo nie pozycza takiej kwoty. W ogole max to jest chyba 500 funtow...

Teraz naprawde nic nie przychodzi mi do glowy. Kilkukrotne aplikowanie jednego dnia na stronach Wongi,QuickQuid... kolejnych firm - tylko odrzuci mozliwosc dostania czegokolwiek.

Moze ktos znajomy wezmie dla Panstwa pozyczke? Ze zlotem w Money Shop, to chyba musialaby Pani miec z dwa kilo, aby dostac u nich 700 funtow.

Inaczej bedzie opcja oddania laptopa - co wlasciwie jest bezsensowne, bo Jacobs oszacuje wartosc na 50 funtow, co niczego nie zmieni - lub zamkniecia drzwi na cztery spusty.

Prosze zadzwonic do National Debt Hepline 0808 808 4000. Troche za duzo energii Pani poswieca na forum - teraz linia jest zamknieta I dopiero w poniedzialek od 9 moze Pani otrzymac porade. Niestety, mi sie pomysly wyczerpaly - wobec tego rowniez, co juz pisaly inne osoby.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 5 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,