MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Zaległe rachunki wspólokatora

 

Postów: 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

nabuhodonozor4

Post #1 Ocena: 0

2017-05-28 19:23:54 (7 lat temu)

nabuhodonozor4

Posty: 7

Mężczyzna

Z nami od: 08-08-2009

Skąd: Northampton

Witam mam pewien problem. otóż wynajmowałem dom w UK. Umowa najmu, prąd oraz gaz i Council Tax były na mnie. Woda tj Anglia Water była na nazwisko współlokatora. Współlokator wrócił do PL, umowe rozwiązałem wyprowadziłem się. Po pewnym czasie odwiedziłem stary dom w celu odebrania poczty. Dowiedziałem że jeden z listów adresowanych na współlokatora został omyłkowo otwarty. Okazało się że współlokator nie opłacił rachunku za wodę na kwotę około £200. Mam w tym względzie pytanie czy ja jako najemca domu mogę zostać pociągnięty do odpowiedzialności za rachunek nie na moje nazwisko i imię. Umowa na wodę była podpisana nie przez mnie tj. najemcę domu ale przez współlokatora który nie był wpisany do umowy najmu domu. Proszę o pomoc, nie chcę mieć problemów w UK. Za kilka miesięcy wracam do PL i chcę wrócić bez żadnych długów !!!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AgentOrange

Post #2 Ocena: 0

2017-05-28 19:29:03 (7 lat temu)

AgentOrange

Posty: 2362

Mężczyzna

Z nami od: 17-05-2015

Skąd: Twickenham

Umowę podpisał współlokator i to on jest zobowiązany płacić rachunki. Jak Twójego nazwiska tam nei ma to nie jest to Twój rachunek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

nabuhodonozor4

Post #3 Ocena: 0

2017-05-28 19:30:21 (7 lat temu)

nabuhodonozor4

Posty: 7

Mężczyzna

Z nami od: 08-08-2009

Skąd: Northampton

Czyli że nie muszę się przejmować ???

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,