MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Cancel polisy na auto octagon

 

Postów: 6

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

evangelina

Post #1 Ocena: 0

2017-02-19 19:37:35 (7 lat temu)

evangelina

Posty: 198

Kobieta

Z nami od: 09-12-2014

Skąd: waterfall

w skrocie. padlo auto tak ze nie jezdzi i na zlom sie nadaje. zostalo mi 6 tygodni oplaconej polisy w octagon. z gory za rok zaplacilam. niestety mam tylko on line certyfikat 5 kartek dotsepny i nic na temat zamkniecia polisy nie ma. czy wogole cos dostane kasy zwrotu? czy kara za zamkniecie przed czasem? nigdy nie bylam w takiej sytuacji. auto nie predko kupie. zreszta i tak 6 tygodni do konca a wiadomo ze lepiej zmienic na nowego ubezpieczyciela co roku. inna rzecz co ze znizka? za 6 tyg mialabym 3 no claim bonus, teraz jeszcze mam 2, czy jak zamkne teraz nie dostane tej 3 znizki? czy lepiej zaczekac az polisa wygasnie? nie mam pojecia jak to dziala. zrylam ich dzial z poradami w pytaniu o cancel pisze ze na polisie sa i informacjach, a ja nie mam pomzalogowaniu nic oprocz 5 kartek certyfikatu i zadnych zalacznikow z dodatkowymi informacjami.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #2 Ocena: 0

2017-02-19 19:45:22 (7 lat temu)

Richmond

Posty: 28845

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Poczekalabym az polisa wygasnie i zglosila, ze nie przedluzasz. Jak teraz anulujesz, to nie dostaniesz znizek za caly rok, a zwrotu tez pewnie nie, bo okaze sie, ze oplata administracyjna za anulowanie bedzie wyzsza niz zwrot.

Co do warunkow polisy, to musza byc gdzies dostepne na stronie.

P.S. Mamy w jezyku polskim takie slowa jak: anulowanie, rezygnacja, zerwanie.
Carpe diem.

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

evangelina

Post #3 Ocena: 0

2017-02-19 19:51:43 (7 lat temu)

evangelina

Posty: 198

Kobieta

Z nami od: 09-12-2014

Skąd: waterfall

ach ten ponglish. ale dzieki za rady. a jeszcE dopytam. jak je zezlomuje teraz to moge te 6 tyg odczekac zanim powiadomie ubezpieczalnie ze nie przedluzam polisy? czy czekac ze zlomowaniem rowniez? czy to wyjdzie ze zezlomowalam? bo nie wiem w syetemie gdzies bedzie i beda mowic ze nie powiadomilam ich?

[ Ostatnio edytowany przez: evangelina 19-02-2017 19:55 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #4 Ocena: 0

2017-02-19 20:09:52 (7 lat temu)

Richmond

Posty: 28845

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Jak masz gdzie trzymac samochod, to poczekaj. Teoretycznie powinnas powiadomic ubezpieczyciela o pozbyciu sie samochodu.
Carpe diem.

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

evangelina

Post #5 Ocena: 0

2017-02-19 20:34:23 (7 lat temu)

evangelina

Posty: 198

Kobieta

Z nami od: 09-12-2014

Skąd: waterfall

mam gdzie trzymac. na podworku stoi. a jakbym kupila wczesniej niz 6 tygodni inne to zglosic normalnie zmiane na inne? i wtedy polisa normalnie wygasnie stara o czasie? nie przedluzaja automatycznie? pytam bo z linia telefoniczna zawsze tak mialam. jak przeprowadza to naliczali od nowa 12 miesiecy umowe od poczatku za kazda przeprowadzka

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tomaszzet

Post #6 Ocena: 0

2017-02-19 20:43:30 (7 lat temu)

tomaszzet

Posty: 7965

Mężczyzna

Z nami od: 09-05-2010

Skąd: South Yorkshire

Cytat:

2017-02-19 20:34:23, evangelina napisał(a):
mam gdzie trzymac. na podworku stoi. a jakbym kupila wczesniej niz 6 tygodni inne to zglosic normalnie zmiane na inne? i wtedy polisa normalnie wygasnie stara o czasie? nie przedluzaja automatycznie? pytam bo z linia telefoniczna zawsze tak mialam. jak przeprowadza to naliczali od nowa 12 miesiecy umowe od poczatku za kazda przeprowadzka


W obecnej polisie powinno byc napisane w jaki sposob odnawiaja.
Polityczny inaczej

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #7 Ocena: 0

2017-02-19 21:00:36 (7 lat temu)

Richmond

Posty: 28845

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Proponuje zapoznac sie z warunkami polisy, jest dostepna online bez problemu:

http://www.octagoninsurance.com/car-insurance/policy-documents/

"11) Automatic Renewal
We may automatically renew your Policy on the expiry date. If we plan to automatically renew, we will let you know we are planning to do this before cover ends together with sending you details of the renewal premium. If you do not wish to renew this Policy, you should let us know before the renewal date."

Mowiac krotko, moga przedluzyc lub nie. Dowiesz sie jak dostaniesz renewal. Zawsze mozesz sie ich zapytac. Jak masz zamiar kupic nowy samochod, to zezlomuj stary, kup nowy i zmien dane na polisie. A potem poszukaj w wyszukiwarkach ubezpieczen, gdzie bedzie najtaniej w nastepnym roku.
Carpe diem.

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,